Hauck Runner verzus Thule

romanka06
2. máj 2023

Ahojte maminky ktoré máte skúsenosti s behom s kočíkom, neviem sa rozhodnúť či nám bude na behanie popri hrádzi stačiť Hauck alebo máme investovať do drahšieho Thule? Plán je využívať kočík na beh prioritne v rovinatom teréne cca 2-3x do týždňa
Aké sú vaše skúsenosti? Prosím len tie ktoré kočík naozaj využívate na behanie 🙂

lavender273
2. máj 2023

@romanka06 osobne mam skusenost s inou znackou, no videla som ludi behavat s thule.a velmi si pochvalovali ten kocik. Povrch kde som behavala boli asfaltove chodniky (nie najlepsej kvality) a sem tam teren. Keby som kupovala dalsi kocik, urcite by to bolo thule. Tu druhu znacku hauck nepoznam.

romanka06
autor
2. máj 2023

@lavender273 ďakujem, kľudne môžeš odporučiť s čím máš skúsenosť 🙂 rada si nechám poradiť 🙂

lavender273
2. máj 2023

@romanka06 ja som mala mountain buggy - urban jungle. Isiel ako tank. Neskutocny kocik. Velmi podobny styl ako thule len bol trosku robustnejsi a tazsi. Preto ma stale ludia s thule obehli (vinim zato kocik 😁)

lavender273
2. máj 2023

@romanka06 prave pozeram ze to uz predavaju aj v europe. Ako som hovorila, ja som mala urban jungle, ale maju aj terrain,no ten nemam odskusany.

https://eu.mountainbuggy.com/pages/buggies

gladys_07
2. máj 2023

Osobnu skusenost nemam ale kamosky kazda co mala hauck tak nehorazny hrkotak. Ja by som sa tej znacke oblukom vyhybala

romanka06
autor
2. máj 2023

@lavender273 ďakujem krásne 🙂

domiklik
3. máj 2023

@romanka06 úprimne, to je ako porovnávať trabant a mercedes