Hartan Viva GTR alebo iný do lesa a zimné bábätko

hederamonstera
16. aug 2021

Ahojte,
mate niektora tento kocik? Ako ste spokojne so sportovym kocikom z kombinacie? Rozmyslam medzi tymto a Easywalker. Potrebujem, aby to zvladlo lesny teren, zmestilo sa tam zimne babatko s fusakom a aby to bolo pre vysokych rodicov.
dakujem 🙂

kiki68
16. aug 2021

@hederamonstera ani jeden, ani druhy, volila by som emmaljunga viking ( ja mam nxt90 Outdoor, je kolami lepsi ako ten hartan a v Lese je s nim tazsie) , cize treba vylozene sportovy a este odpruzenejsi a to je ten viking. Ten hartan aj easywalker ma male a hladke kola na lesny teren ( korene stromov, kamene) a tiez mozno thule urban glide ( s tym sesterka presla dost cez lesne cesty v poho) . Este tfk Jogger by mohol byt. Chodim cez taky Terences denne, mam rok skusenosti

hederamonstera
autor
16. aug 2021

@kiki68 dakujem velmi pekne😊 len ten tvoj nevidim nikde na internete, zeby sa predaval :/
Praveze sa mi ten hartan zdal super, co sa tyka kolies, neboli hladke. No este musim popozerat

kiki68
16. aug 2021

@hederamonstera emmaljunga Viking predava Baby place.sk a dodanie maju fantasticke aj servis. A maju aj doplnky. Tiez som kupila fusak k tomu a teda maly bol ok v 1,40cm snehu a -15 stupnoch. My byvame v Korutansku a zima tu znamena, ze Ta sused odhrabe s traktorom s radlicou 😀 kocare ako bugaboo tu maju iba turisti neznali pomerov.

kiki68
16. aug 2021

Toto je to nxt90 outdoor, tie kola to ma vymakane