Golfový kočík pre deti do 20 kg

barborik3
20. máj 2018

Baby prosim poradte mi golfovy kocik,ktory je vhodny pre deti do 20kg. Pripadne aj do 25kg. Dakujem za rady 😘

nellita
20. máj 2018

@barborik3 skus dema,nie je drahy a lahucky kocik cca 5,5 kg,spratny akurat neda sa dat uplne do lahu,ak chce dieta spat,aspon ten co mam ja,sice ho uz nepouzivame ale bola som s nim spokojna

barborik3
autor
20. máj 2018

@nellita Dakujem za radu.ale ja som tym myslela,aby mal kocik max. nosnost 20kg. Teda aby bol vhodny aj pre vacsie dietky 😊

nellita
20. máj 2018

5,5 vaha kocika po zlozeni,mozes tam.posadit aj vacsie dieta,moja ma cwz 16 kg a v pohode

zdencaaaa
22. máj 2018

Neviem ci je golfovy kocik s takouto nosnostou, my mame doma Elodie kocik a som maximalne spokojna, dcerka ma 100cm a 14kg

ivkakaska
17. jún 2018

Baby jogger vue alebo vue lite, je do 25 kg, polohovanie do lahu, otocny v oboch smeroch, lahky

anulienkalenka
28. sep 2018
Používateľ anulienkalenka je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od anulienkalenka.

ktorý obchod je na športove, golfove kočiky najlepší? Kde sa dau kupit najlepšie a cenovo dostupne kočiky? Idelane v Bratislave