Golfový kočík BabyPoint Picaso

dominikaa
27. jún 2011

Ahojte,
chcela by som Vas poprosit,mate niektora skusenosti s tymto kocikom? http://shop.babetkovo.sk/index.php/vyber-podla-... Nikde nemozem najst na neho nejake recenzie 😒 pripadne nieco podobne s cim ste spokojne 😉 Dakujem

dominikaa
autor
30. jún 2011

Nikto s nim nemate skusenosti? ☹

krajinka
13. júl 2011

@dominikaa ahoj, my ho mame, ak je to este aktualne 😉

dominikaa
autor
13. júl 2011

ahoj,dakujem ze si sa ozva 🙂 ako dlho ho uz mate a ako si s nim spokojna?

krajinka
13. júl 2011

ahoj my sme ho kupili pred mesiacom, odvtedy sa denno denne vyuziva 😉 miesta je v nom dost, da sa dat uplne do lahu, maly sa v nom bez problemov vyspinka, nakupny kosik je dost velky, vyska rukovati je tak akurat, ja mam cca 170 cm, daju sa este trochu vysunut...len na rozdiel od inych golfacov ma vpredu len po jednom koliesku, to neviem, ci je lepsie alebo horsie 😒 ...inak my mame ten hnedo oranzovy, krasne farby, v kamennom obchode stal 119.90

vivusika
19. sep 2011

@krajinka ahoj, prosím ťa, ako si s ním spokojná? Ja nad ním rozmýšľam ešte pre nášho mladého. Mali sme Jané slalom, len ten už bol zbytočne veľký, tak hľadám niečo menšie, ľahšie a spratnejšie... neviem sa stále rozhodúť. Vďaka. 🙂

krajinka
20. sep 2011

@vivusika ahoj ja som spokojna, pouzivam ho denno denne, zatial drzi pokope 😉

vivusika
20. sep 2011

@krajinka a prosím ťa, chodíš iba po meste, či aj po takých rozbitých chodníkoch..., neviem čo to spraví keď si tam sadne náš 15kg mladý pán aj keď nosnosť kočíka je uvádzaná 18kg - dieťa do 4 rokov 🙂

krajinka
20. sep 2011

@vivusika len po meste, takze aj po rozbitych chodnikoch 🙂, obcas aj dost tazke nakupy vlacime...maly ma cca 12 kg a miesta este habadej

garonka
21. sep 2011

@dominikaa ahoj ja mam taky kočiarik v modročiernej farbe, som s nim max spokojna, ľahko sa s nim manipuluje. Môj maly ma 14kg ale nosnosť je do 18kg tak kym ho nerozpara ho využijeme 😅
jedina nevyhoda tohto kočíka a možno aj inych golfačov je ak zavesiš na neho ťažku tašku sa kočík prevalí.
A ďalšia nevyhoda je, že nepredavaju ho s plaštenkou iba s nanožníkom. Ja som plaštenku kupila univerzalnu a v pohode sedí. Inač kočík je skvely.

moukuska
20. feb 2012

Ahojte, uvazujem nad tymto kocikom, mam taku otazku, o kociku Easy go LOOP som citala, ze zadne koliska su blizko seba, ze do nich zakopavaju, ako je to pri Picase od baby point? Bez problemov sa da chodit?