Golfáč pre veľké dieťa s nosnosťou viac ako 15 kg

seahorse27
5. aug 2015

Baby poradte...hladam golfac, ktory chcem kupit sice az na jar, ale robim si prieskum a zatial som iba zmatena, nic viac :D Maly ma teraz 9 mesiacov a vyse 10 kg, mame sportak Peg-perego GT3, je super (na zimu si ho urcite necham), ale je to tank. Akurát sme na dovolenke a dost tazko sa s nim manevruje po hoteli, aj ked pre malého je pohodlny. Preto hladam na buducu jar - leto nieco lahke, sikovne, skladne, vhodne na dovolenky. Maly bude mat 1,5 roka a predpokladam, ze okolo 13-14kg a bude urcite aj hodne vysoky. Takmer vsetky golface, co som pozerala, maju nosnost len do 15 a ja nechcem kupovat kocik na 2 mesiace. Chcem, aby namvydrzal do 3 rokov, kedy uz bude moje obrica vazit cca 20kg (viem to podla starsej dcerky, su uplne rovnaki). Nepotrebujem velmi polohovanie do lahu, lebo maly mi uz teraz nechce spat v kociku...Paci sa mi Nuna pepp luxx plus 2015 alebo Peg-perego pliko mini. Na Nunu som ale nasla hodnotenia, ze pre velke dieta je mala, aj ked ma nosnost do 18kg a PP ma zasa nosnost len 15kg. Prosim, poradte a dajte kludne aj ine tipy...Vdaka 🙂

dzejn80
5. aug 2015

Tak sa spytam, naco potrebujes golfac do 3 rokov? Obsedi ti v nom syncek? Pytam sa, lebo moji obaja od 1,5 chodia a kocik sme predali.
Ale mas pravdu, vsetky su do 15 kg, ja som mala Inglesinu Trip, na dovolenky paradna, skladna. Moj mensi v nej bol od pol roka. No a tiez je to obor. Vozili sa kde tu, ked sme boli na dovolenke aj tazsi ako 15 kg a nebol problem.

seahorse27
autor
5. aug 2015

@dzejn80 Tak pre kazdy pripad, keby bol lenoch a nechcel by chodit. Sudim podla starsej dcerky, ktora sa vozila v kociku 20-kilova a tak aj dopadol 😀 Mozno naozaj by nam stacil aj nejaky priestranny do 15 kg, len aby mu hlava netrcala cez opierku uz v 2 rokoch. diky za tip, kuknem tu Inglesinu.

briketa
5. aug 2015

@seahorse27 Maclaren uplne v pohode.

silveta
5. aug 2015

golfáč Inglesina, model TRIP, alebo niektorý Baby Joger, aj Maclaren XT je do 25kg

dolcegucci
5. aug 2015

odporucam maclaren XT.Moj 4 rocny syn sa v nom este aj vyspi 🙂

majulino
5. aug 2015

dema http://deti.mybazar.sk/inz/predam-zlto-cierny-s...

nerobim reklamu nieje to moj inzerat len aby si vedela aky myslim pouzivala ho mama pri bratovi ako3 rocny mal 20 kg teraz ma 5 vazi 27 a stale v poho ak idu niekde daleko

lennulik1
5. aug 2015

@seahorse27 skus mrknut baby jogger city mini alebo city mini GT. tie maju nostnost okolo 25kg, dlha lozkova plocha (takmer 100cm) a dobre sa s tym manevruje. ja to mam ako kvazi golfac k sportaku (mam brio) a som velmi spokojna. nie je to ziadna "vytriasacka"

astonka
5. aug 2015

@seahorse27 nie je to sice golfac,ale je lahky,dost priestranny, do 20kg a maminy su s nim spokojne, valco snap baby 4, mrkni ho

zupap
5. aug 2015

Ja mam pliko mini momentalne ako posledny kocik z mnozstva kedze budeme mat tri roky...moj maly sice nie je tazky ma do 15 kil,ale je velky ,siroke ramienka ma a uplne s prehladom sa tam zmesti..kdezto ked som mala inglesinu trip na jesen ,tak ten bol ovela uzsi a maly sa tam v bunde s ramienkami nezmestil, chudacik ani sediet nevedel poriadne...tak asi tak.. ale ak to nemusi byt vyslovene golfac,tak vrelo odporucam britax b -agile,prave som ho predala,lebo uz som nemala kde uskladnit dva kociky,ale ten bol fakt velky a siroky,moj velky krpcek sa v nom este stale stratil oproti golfacu..ten sa da ozaj dlllho pouzivat kludne aj do 5 rokov 🙂)))))))

seahorse27
autor
5. aug 2015

@dolcegucci
@briketa baby, myslite Techno XT? Ked som si to hodila do Googlu, tak mi to vyhodilo len tento...a pisu nosnost do 15kg 😒 ...tak neviem, ci je to ten, co mate vy...inak sa mi celkom pozdava.

seahorse27
autor
5. aug 2015

@silveta
@majulino
@lennulik1
@zupap dakujem za tipy, pokukam 🙂

anovo
5. aug 2015

Ja mam Gesslein S2 a teda vrelo odporucam. Moja dcerka nie je ziadna vychrdlinka a v pohode sa krasne don zmesti a to uz ma skoro 2,5 roka. Da sa polohovat aj do lahu, cize vhodny aj pre mensie deti a ma super striesku, ktora sa da perfetkne zatiahnut a ma aj odzipsovatelnu sietku. Kocik je fakt pevny ako sportove kociky, ziadne chrastitko v porovnani s inymi golfacmi 🙂.

dolcegucci
5. aug 2015

@seahorse27 ano maclaren techno XT.ono sa udava do 15 kg aby to splnalo nejake normy.V USA sa udava normalne do 25 kg ako bol povodne vyrobeny,Aspon tak mi to bolo vysvetlene 🙂

dagmars
5. aug 2015

my máme maclaren a udávajú nosnosť do 25 kg. Moja dcéra má už 4 roky a dodnes ho využívame keď cestujeme alebo sme na dlhších výletoch. Kým ona bude mať 25 kg tak to snáď pôjde aj do školy 🙂

tanija133
5. aug 2015

Tiez mame Maclaren XT , 27 kg a unesie vsetko....Este tak Maclaren XLR,alebo Baby JOgerr su do 25 kg tiez.

seahorse27
autor
5. aug 2015

@dolcegucci
@dagmars
@tanija133 Este sa opytam, je aj dost priestranny co sa tyka sirky a vysky opierky? Lebo okrem toho, ze maly je tazky, je aj dost dlhy...proste celkovo velke dieta...aby mu hlavka neprecnievala cez opierku...pre predstavu o mojich obroch - starsia dcerka ma 6,5 roka, 35 kg a 135cm 😀 Preto sa strachujem, aby sa mi tento maly vôbec do niecoho zmestil...

tanija133
5. aug 2015

@seahorse27 MOj je tiez valibuk.... je priestrany, zmesti sa co treba, volam to stolicka na kolieskach, moj ma 120 cm a 27 kg a sadnne si ,zmesti sa, len uz s a nevozime....minuly rok som ho mala este na dovolenke,to mal 3 rokya 8 mesiacov a mal tak cca 25 kg a aj sa vyspal .....uz ako 6 rocneho35 kg ho vozit nebudes..... XLR je vacsi este ako XT......stireska je dost vysoko, nebude ani dret hlavu o strechu......

dolcegucci
5. aug 2015

@seahorse27 presne ako pise @tanija133 🙂 ona je odbornicka na maclareny 🙂

seahorse27
autor
5. aug 2015

@tanija133 To mi je jasne, ze ho 6-rocneho vozit nebudem...to len aby ste vedeli, ake tempo rastu nas caka :D Juj, ak je to vsetko tak, ako pises, tak ja by som do neho aj isla...zatial sa budem kochat na nete do nejakého februara a potom ho asi kupime...ja som uplne prehliadala tieto maclareny, lebo mi prisli len ako taka imidzovka a v podstate neprakticke...Dakujem za odporucanie 🙂

tanija133
5. aug 2015

@dolcegucci ale uz to nesledujem, len moj skusenost je takato, mam ho a je super aj pre velke deti.

tanija133
5. aug 2015

@seahorse27 vyskusaj niekde a uvidis, su naozaj fajn a unesu aj tazsie vahy nasich big deti

katulka74
5. aug 2015

@seahorse27 my mame xlr ,maly bude mat 4 roky v septembri , je velky a pevny a teraz v nom v Turecku fungoval dva tyzdne,aj spaval po veceroch vonku,podl mna naj kocik.

dolcegucci
5. aug 2015

@tanija133 hej,tiez ho mam strasne rada ale teda hlavne maly.Hocikedy povie ze sa chce povozit a vozime sa po dome a on v nom pekne odpociva 🙂 ma 4 roky a stale mu je pohodlny.Su to naj golfky 😉

seahorse27
autor
5. aug 2015

@tanija133 Mne bude uplne stacit, ked malého unesie do tych 20 kg, potom ho uz asi vozit nebudeme...ale ked unesie 27kg, tak pohoda 😉

briketa
5. aug 2015

@seahorse27 ja mam Maclaren 10 rokov, odnosil tri deti (aj vsetky naraz) a dokonca som na poskladany nacuvala. Stale ide ako vietor 😀 Moj najstarsi, mal vytknuty clenok a uplne v pohode sme ho ako 30 kiloveho vozili, len teraz nedavno. Mam XLR aj dvojku XT (pre dve deti naraz)

katarinatibi
25. sep 2015

@tanija133 mozes mi poradit? alebo aj niekto iny? http://sk.elland.cz/maclaren-quest-medieval-blu... aj tento maclaren unesie vecsie a tazsie dieta? Dakujem🙂

tanija133
26. sep 2015

@katarinatibi ahoj, quest je z tych mensich Maclarenov, ak ho chces na dlhsie a pre dieta nad 15 kg skor by som kupila XT, alebo Xlr. Su vacsie. Priestranejsie aaj strieska je na nich predlzovacia

katarinatibi
26. sep 2015

@tanija133 tie su mi uz moc drahe, preto by som sa nerada kopla pri kupe questu.

katarinatibi
26. sep 2015

@tanija133 som si ich porovnala na tejto stranke http://www.maclaren.sk/?en_techno-xt,23 tam nosnostou oba vychadzaju narovnako. Aj ked tam sa udava teda tych 15 kil na oboch

tanija133
26. sep 2015

@katarinatibi jasne ako sa ti hodi aj cenovo, len ten quest je s tych mensich golfacov , bude sa ti aj tazsie tlacit, lebo ma aj mense kolieska ako xt alebo xlr. Vacsie kolieska, predlzovacia strieska ( v lete velmi ocenis) vacsi pririestor, mozno by bolo lepsie priplatit si.