Golfáč pre dvojičky Marco Sky Longhorn - skúsenosti

marllik
10. jún 2014

PROSIM ADMINA, NECH MI DISKUSIU SVOJVOLNE NEPRESUVA MEDZI VSEOBECNE KOCIKY, JA POTREBUJEM ODPOVED OD DVOJICKOVYCH MAM, DAKUJEM ZA POCHOPENIE.
http://www.baboportal.sk/inzeraty/detail/surode... mate niekto skusenost? ako sa s nim manipuluje, ste spokojne? naozaj vojde i do maleho vytahu? dakujem za kazdu odpoved, negativa i pozitiva emoticon

marllik
autor
10. jún 2014

administrator porebuje nieco dokazovat

klincek
10. jún 2014

@marllik ahoj, skusenost priamo nemam (mala som goflac vedla seba, mal iba podobnu konstrukciu). no pre dvojicky sa mi nezda..ja mam z neho taky pocit, ze ak das hore rovnako velke (tazke) dieta ako dolu, kocik bude nachylny sa prevratit. pre mensie a vacsie dieta mozno. ale celkovo sa mi skor nepozdava. no ak mate maly vytah, resp. ine priestory, kam sa potrebujes zmestit, chapem. vyskusat sa niekde neda?

marllik
autor
10. jún 2014

@klincek vet prave tou stabilitou si nie som ista.. :(.. nie je velmi rozsireny, tak neviem kde by som ho vyskusala

klincek
10. jún 2014

@marllik ja som ho nazivo este nevidela, a to dvojickove kociky sledujem uz tak nejak zo zvyku 😅.
skus dat do vyhladavaca a najdi predajnu, kde by ho mali. ale je mozne, ze dopadnes ako ja..povedali mi asi v troch, ze take netypicke kociky nedrzia, lebo je o ne maly zaujem. je skoda, ze sme my dvojickarky take diskriminovane..penazi menej, kocikov menej-len deti viac 😝