Gesslein Buggy S5

solvia
23. máj 2013

Milé mamičky, máte niektorá skúsenosť s golfovým kočíkom Gesslein Buggy S5? Ďakujem

lysicka
29. jún 2013

Zatiaľ nie, ale tiež po ňom pokukujeme. Videli ste ho naživo? Počuli ste o ňom viac?

oriori
12. júl 2013

Práve som ho kúpila. Je super.

lysicka
13. júl 2013

@oriori mozte napisat viac info? je pohodlny aj pre vacsie dietatko? kolesa moc nehrkocu? dakujem

lysicka
24. júl 2013

tak golfac sme nakoniec objednali a sme s nim spokojni po tyzdni pouzivania... kocik trocha hrkoce na dlazobnych kockach, ale inak je tichucky, maly si v nom aj dobre pospal na vyletoch... myslela som, ze bude o troska vacsi, lebo este nemame ani 2 roky a nozky uz dost pretrcaju, ale nenasla som vacsi golfac... urcite je vhodny pre vysokych rodicov, rucky su dost vysoko, je lahko-zlozitelny, nie moc tazky, strieska tiez super, zo zaciatku sa tazsie ovladal pri vystupoch na chodnik, ale to si clovek musi natrenovat...

lylyna
29. júl 2013

@solvia
@lysicka
@oriori práve som ho objednala, potom dám tiež info aký je. Ja som sa nevedela rozhodnúť medzi S5 a inglesinou trip, tak som sa radila s predajcom, ktorý má skúsenosť s oboma, tak ravel že S5 je lahší, širšia aj dlhšia ložná plocha a kolieska sú takmer rovnaké. Tak som zvedavá, či budem spokojná.

babyboy
11. okt 2013

@lylyna Ahoj, mate uz S5? Si spokojna? tiez o nom uvazujeme 🙂 dakujem!

yanielka
26. okt 2013

@lylyna ak by si mala zaujem mam na predaj skoro novy (cca 3x sme v nom boli) aj to len v nakupnom centre, kupili sme ako druhy kocik , ale nevyuzivame ho velmi, kupovany bol len teraz niekedy musim najst blocek

yanielka
26. okt 2013

sorry @lylyna ta sprava mala byt pre @babyboy🙂

lucica
12. jan 2014

baby a čo sa týka šírky? Ja sa rozhodujem medzi nim a pliko mini od peg perega, ten ma 35cm šírku vnutornu, gesslein len 31. Nie je moc uzky?

rosty
30. jan 2014

@oriori
@lysicka
@lylyna
Chcela by som sa spytat na vase skusenosti s S5 v zime - da sa tam narvat dieta aj s fusakom? Ako kocik jazdi v snehu?
Dakujem 🙂

lysicka
30. jan 2014

@rosty
No kedze ho mame prvy rok v zime, ktora je sucha, tak sme ho chvilu pouzivali, aj s fusakom tam maly v pohode vosiel, lenze je dlhan, takze spodok fusaku sa nam trocha o kolieska suchal... tak som ho prehodila naspat do sportiaku, ktory je vyssi. V snehu zial skusenosti nemam...

rosty
1. feb 2014

@lysicka Dakujem za odpoved 🙂

lucica
20. feb 2014

Ahojte, tak dnes ideme kupiť tento kočík. STal sa víťaz v našom výbere spomedzi vsetkých golfáčov. jenidný sa mi zdal stabilny a nehrkotal uz v obchode a rozhodla aj velkost sedenia, moznost sklopit na spanie, velka strieska a super male rozery v zlozenom stave. A váha je tiez super. Uvidíme ako sa nam s nim bude darit. A najvacsie plus, kedze mame aj velky kocik gesslein je kompatibilita vsetkého príslušenstva.

e_z
4. mar 2014

Ahojte kočky, napíšte svoje skúsenosti s týmto kočíkom aj do našej encyklopédie Wiki Modrý koník. Snažíme sa zoskupovať skúsenosti s kočíkmi práve vo Wiki, aby sa dali ľahko vyhľadať. Netreba potom prezerať všetky fóra. Dik moc.
Miesto na pridávanie skúseností je dole pod článkom: https://www.modrykonik.sk/kociky-gesslein/
@solvia
@oriori
@yanielka
@lysicka

petrazkn
22. jan 2015

@lucica Ahoj!Chcela by som sa poinformovat ako sa vam dari s tym Gessleinom S5?Ja tiez rozmyslam nad nim alebo druha moznost by bola Peg Perego Pliko Mini.Tak sa tiez neviem rozhodnut...Dakujem!

simonamartosova
18. jún 2016

Ahojte my sme po ceste zo Za do Ba zabudli kocik v druhom aute a musela som na rychlo zhanat kocik. Mam doma stokke crusi a elodie details stockholm v prvom obchode ak sa nerata tesco som kupila najlacnejsi golfac a bol to gesslein ... . Elodie stal 300€ a velmi hrkoce a gesslein 180€ a je oproti elodie velmi tichy. Som s nim velmi spokojna. Ma vysoke rucky da sa kocikovat aj jednou rukou co pri elodie je to nemozne hlavne ak vam zvoni mobil a chcete si s niekym pokecat 😃. Na zimu som ho este neskusala ale so stokkom to bol horor. Takze za tu cenu velmi odporucam. 🔝