Gélové verzus nafukovacie kolesá

veru304
17. jún 2017

Máte niekto skúsenosť s gélovými kolesami na kočíku? Je to novinka ktorá sa objavila u Bexy, Taka a neviem ešte u ktorých značiek. Chceli by sme kúpiť kočík Tako moonlight zakard ale neviem či tie kolesá nie sú veľké mínus.

nutellka2
1. jan 2018

My tiez rozmyslame nad gelovymi kolesami..zatial este teda neviem povedat vyhody/nevyhody..vy uz mate skusenost?

zuzanka.zuzu
1. jan 2018

záleží v akom prostredí sa pohybujete... ak po auparku, tak to je viac-menej jedno 😉 ak chodíte aj za dedkom do dielne, tak gélové lepšie zvládnu klince napríklad 😂

mimisk
2. jan 2018

@veru304 nakolko moonlight ma dvojite pruzenie kludne mozu byt aj gelove kolieska tam hlavne ide o to ze ked kocik ma len jedno pruzenie su lepsie nafukovacie
Ak vas nieco este ohladom taka kludne sa pytajte
Ja predavam taka uz 20 rokov

veru304
autor
2. jan 2018

Dakujem za názory. Nakoniec sme kúpili Camarelo avenger a ten má nafukovacie kolesá. Zatiaľ sme ich raz dofúkali ale nevyzeralo to na defekt a dobre sa s nimi jazdí takže zatiaľ spokojnosť.

nutellka2
20. apr 2018

Takze my uz dva mesiace pouzivame kocik bexa ultra, ktory ma gelove kolesa a mozem povedat, ze su super. Som rada, ze sme nekupovali kocik s nafukovacimi kedze ako tu citam, treba ich dofukovat. Gelove su uplne bezudrzbove, zatial presli kazdy teren (byvame v novostavbe a nemame ziadne chodniky este ani cely dvor ani na ulici spravenu prisupovu cestu, vsade su vacsie ci mensie kamene). Kocik je navyse aj v takom terene ovladatelny jednou rukou, proste spokojnost. A keby som mala do buducnosti uvazovat o sportaku, tak tiez len s gelovymi kolesami.

petra102
7. feb 2019

@nutellka2 reagujem na váš komentár 🙂 takže ste s gelovymi koliesmi boli spokojní.. nenicia sa terénom, kameňmi...? Lebo aj my máme nesprávnemu cestu, hrozne blata, vsade jamy a vymole a bojím sa tých gélových kolies.. že ich budem musieť po čase meniť.. poraďte.. rozmýšľame nad kočíkom invictus v plus

nutellka2
8. feb 2019

@petra102 ano velmi som spokojna s gelovymi kolesami..uz rok dennodenne jazdime na kociku a tym kolesam vobec nic nieje..ked sa umyju su ako nove..teraz ked sa jazdilo po snehu tak boli ciste ako asi iba ked sme kocik kupili 😀 ja by som nemenila..

petra102
8. feb 2019

@nutellka2 no super, asi ste ma presvedčili 🙂 ešte vás chcem poprosiť, či by ste mi jedno to koliesko z vášho kociarika neodfotila. Aby som to vedela porovnať s nasim, ktorý plánujeme kúpiť 🙂 🙂

majka3401
11. apr 2019

@nutellka2 dobry tak po roku v akom stave su gelove kolesa?

nutellka2
12. apr 2019

@majka3401 dobry den, ako som spomenula vyssie, kolesa su v stave ako ked sme kocik kupovali..netrebalo na nich ziadnu udrzbu..nemam im co vytknuť..hlavne do narocneho terenu su super

lusyc
22. jan 2020

@nutellka2 dobrý deň. Prosím vás a zohnali ste nejaký sólo športiak s gelovymi kolesami? Velmi nad takým rozmýšľam.

nutellka2
22. jan 2020

@lusyc dobry den, solo sportiak sme nezhanali, nakolko sme pouzivali tento z bexa trojkombinacie, takze neviem sa vam bohuzial k tomuto vyjarit ci su nejake s gelovymi kolesami

lusyc
22. jan 2020

@nutellka2 ďakujem za odpoved. Bexa sa mi celkovo pozdáva, len vaničku už nepotrebujem.