Fusak pre 8 mesačné dieťa

elje
4. jan 2015

Ahojte..
Vyberam a vyberam a po pravde uz mam v tom chaos 😖 Dcerka ma 8 mesiacov, doteraz sme pouzivali Emitex combi 3v1, ale predala som ho spolu s kocikom a hladam fusak vhodny do sportoveho kocika - cize zips uprostred. Tuto zimu by to bolo mozo jedno, ale myslim, ze buducu sezonu ked uz bude chodit, vyuzijem viac taky co sa dole aj odzipsovat, aby mala nozky vonku.. Pozerala som Kaiser, Eisbarchen, Fillikid ale aj cenovo prijatelnejsi Altabebe.. a neviem neviem. Nejake odporucania co by mi pomohli pri vybere? Dakujem 😅

jamabe
4. jan 2015

Ja som mala Eisbarchen - veľmi sme boli spokojní.. teplý, zadná strana protišmyková, vodoodolný (aj keď v daždi som ho neskúšala 😉) a hlavne dosť dlhý. Predala som ho po 2 zimách a vyzeral ako nový. A to som ho teda využívala často!

anitra11
5. jan 2015

podľa mňa (my sme taký kupovali minulý rok) je super fusak zn. Little Angel s tým špeciálnym materiálom Outlast, pretože ten reguluje teplotu, dieťatko sa nepotí, ale nie je mu ani zima. Je to špeci materiál, ktorý bol vyvinutý pre kozmonautov. Naša malá bola v ňom spokojná, vôbec nebola ani prehriata, a nebola jej ani zima. Fusak sa dá aj rozširovať a samozrejme spodok je odopínateľný ... Maximálna spokojnosť...
môžeš mrknúť napr. tu:
http://www.babytrend.sk/kategoria/textilie/fusa...

daisylucky
6. jan 2015

My mame multifunkcny fusak kaiser, bol super aj do vanicky aj do sportoveho kocika, daju sa cez neho zapnut aj patbodove pasy. Len dieta musi mat zimnu bundicku v sportovej verzii, lebo pliecka a ramienka mu uz nezakryje - teda neviem ako su riesene dalsie fusaky. Inak som s nim velmi spokojna.