Fusak Lodger Bunker. Aké sú vaše skúsenosti?

lucia20
6. jún 2011

Naozaj je taky vyborny ako o nom pisu predajcovia? ake su vase skusenosti s nim? dokedy tam moze byt dietatko? a v zime je dostatocny? dakujem

didiana333
6. jún 2011

Ja som s ním bola celu zimu velmi spokojná....a vlastne aj ked sa pomaly oteplovalo a vytiahla som vložku.Je lahučký,mäkký a jemný. Moj syn bol už vlastne velký,ked som ho kupila,ale v pohode sa do neho zmestil a pokial bude v kočíku,plánujem ho používať aj dalšiu zimu.... 😉 nelutujem že som ho kupila ,aj ked teda,lacná záležitosť to určite nieje.... 😅

imbecilia
27. aug 2013

my sme ho používali minulu zimu aj vo vanicke asi 2mesiace a potom v športovom kociku. vo vanicke trochu vadilo, že je zastrihnuty do L, teda v sede má šev. ale v športovom to bolo praveze dobre . chystám sa ho využiť aj túto zimu. len neviem jednu vec: ako to robiť s už chodiacim dieťaťom? keď má zablatene topánky? dať dole a supnut do fusaku ? zas tam pri nohách nie je ktovieako zatepleny...

ma_ta1975
29. aug 2013

kočky aký je rozdiel medzi Lodger Bunker :ten koníkový-kvetinkový-našité dole len znaky pozerám bazárik a neviem sa rozhodnuť aj cenovo je tam rozdiel aj kvalita ?alebo je to jedno?je ich tolko že neviem aký kupiť....dakujem za odpovede

michaela80
29. aug 2013

Mala som dve -fialovo cerveny folklor a fialovy byzantine a pouzivali sme ho od narodenia do 33 mesiacov ..je to uplne naj fusak... mala som aj elodie aj nestor od jane ale isli velmi rychlo z domu...
ako 6 mesacna vo vanicke transporter
4 mesacna v autosedacke matrix
16 mesacna v sportaku
33 mesacna spi v sportaku vo fusaku

Vyuzili sme ho fakt super...bolo mi ho veru luto predat