Fusak do Cybex Talos S Lux

sla_ninka
21. mar 2023

Mamky, ktore mate novy talos/balios 2023, aky prechodny fusak vam pasuje? Mam starsi pinkie, ale tie nove pasy na kociku neviem odopnut a teda ani pripevnit fusak 🤦‍♀️

anavixy
21. mar 2023

Pásy sa nedajú vyvliecť z praciek?

sla_ninka
autor
21. mar 2023

@anavixy nedaju 🙈

anavixy
21. mar 2023

@sla_ninka tak to zas vymysleli prakticku novinku 😱

sla_ninka
autor
21. mar 2023

@anavixy nedaju 🙈

dzejsik
23. mar 2023

@sla_ninka ja som si na Cybex Eezy tiez vyse roka myslela ze sa nedaju vyvliect a predsa sa dali, tam pod polstrovanim to islo

ninjah
26. mar 2023

@sla_ninka ahoj, nemám tento kocik ale mam fusak od cottonmoose a ten sa dá upevniť aj popruhmi so suchým zipsom že netreba vyvliekat pásy. Zozadu je protišmyková látka s takými bodkami ako na ponožkách pre deti čiže sa ani nešmýka a an vrchu ma taku zalamovaciu časť ktorú na vlečieš na vrch športového sedadla proti zošmyknutiu. Nehovoriac o tom že je to jeden brutálny fusak ktorý sa dá predĺžiť podľa potreby 🙂 skus ho pozrieť. Ak sa môžem spýtať, máš balios alebo talos 2023? Ako si s tým kočíkom spokojná? Čakám ďalšie babo a veľmi po ňom pokukujem 🙂

sla_ninka
autor
4. apr 2023

@ninjah popozeram ho, dakujem. Ja mam novy Talos, zvazovala som obe. Velmi som s nim spokojna, akurat ked nalozim kosik s tazsim nakupom, tak uz je to manevrovanie trochu obtiazne. Ale zase nechodim tak nalozena casto 😀 to odpruzenie je super, uplne lahucko prechadzam vsetky diery. Dokonca dcera v nom mala problem zo zaciatku zaspat, nedrkotali jej uz zuby 🤣