Euro Cart Volt Pro 2019

lenuska9999
3. sep 2020

Ahoj mamičky. Je tu niekto kto má tento kočík ? (Euro-cart Volt pro 2019). Veľmi sa mi páči vo farbe Niagara .. len pozerám, že má dosť malé kolesá. Ako sa s tým chodí v zime ?

lubik87
3. sep 2020

@lenuska9999 ahoj mam ho už prežil aj zimu..išlo.to.na prekvapenie celkom fajn ;) z
Samozrejme keď nasype.20cm nepretlacis ani s veľkými kolieskami...myslí.na to.zev zime.je sme tak jeden mesiac.a.to.ze natrafis.na neodhrnuty satinstane tak 5krat. Ja ho doporučujem je veľký ,pevný ,ľahký priestranný zam na určite kupuj 😅☺️

elenka70721
4. sep 2020

@lenuska9999 ahoj aj ja mam kočík ale Euro-Cart Flex 2019 pink som veľmi spokojná a v zime ako s tým chodí ešte neviem lebo mam ho len polroka

lenuska9999
autor
17. sep 2020

Tak mne pred pár dňami prišiel ten euro cart volt a som veľmi sklamaná. Hneď dnes som ho poslala naspäť. Vyzerá ako kočík pre babiky v zväčšenej verzii. Konštrukcia lacná a kolieska maličké plastové...

lubik87
18. sep 2020

@lenuska9999 vieš.co práve aj ja som sa bála ale za mňa je super a to.odviezol.uz ďaleko viac ako 22 kíl 🤣 a aj cez lúku a sneh nemal problém 😂

elenka70721
18. sep 2020

@lenuska9999 kočík Euro-Cart Flex je lepší ako volt

lubik87
18. sep 2020

@lenuska9999 ozaj a objednala si volt alebo volt pro ? Lebo ten prvý je taký labilny ale ten pro je pevnejší má.aj väčšie kolesá ...no hlavne oba sú travel kočíky 😁

lenuska9999
autor
18. sep 2020

@lubik87 volt PRO 2019. Vedela som, že má malé kolieska ale netušila som, že budú až tak malé a dokonca plastové alebo čo je to za materiál. Aj tá konštrukcia je celá taká nedobra. Včera som ho poslala naspäť a kúpila som tu z kamennej predajne Kinderkraft Grande. S tým som spokojná. Teraz už viem, že najlepšie je vidieť kočík naživo, až tak ho kúpiť

lubik87
18. sep 2020

@lenuska9999 och no tak to nebola naj voľba uvidíš za mesiac 😁na oko vyzerá super kamoška ho tri krát reklamovala lebo jej odpadávalo zadné koleso za jazdy 🤦a opierku nonstop musela doťahovať lebo padal ....veru som ho aj ja obzerala lebo za tú cenu vyzeral super a teraz má už aj ona tento čo si vrátila 🙂 inak kolieska sú penové na eurocart ale to máš aj v popise a konštrukcia je kovová ale prekrytá plastom teda spoje ....tak držím.palce nech ti drží čo najdlhšie ☺️