Euro Cart Corso verzus Nuno Riko

teodor260989
9. okt 2021

Ahojte potrebovala by som poradiť ohľadom kočíkov,mám na výber Euro Cart Corso a Nuno Riko a zaujímalo by ma či máte skúsenosti s nimi.dakujem

magdaleenkaa
12. okt 2021

@teodor260989 zdravím, ako si sa napokon rozhodla? Našla si nejaké info ohľadom kočíka euro cart corso? Pozerám aj ja naň, len zatiaľ recenzie ešte nie sú, keďže je to nový kočík.

teodor260989
autor
12. okt 2021

@magdaleenkaa ahoj no objednala som si ho príde mi vo štvrtok tak ti dám vedieť že čo je to zac lebo ani ja som nenašla žiadnu recenziu a ani predavačka mi nevedela naň nič povedať.

magdaleenkaa
13. okt 2021

@teodor260989 tak super, budem ti vďačná za info o ňom... Vyzerá dobre, akurát som zvedavá na striešku, či nebude veľmi tenká aj či má trochu vyšší posed... A objednávala si si aj tašku k nemu alebo bez?

teodor260989
autor
14. okt 2021

@magdaleenkaa
@magdaleenkaa ja som si bez tašky lebo skade som si objednávala tam bola nedostupná ale kočík bol najlacnejší iba 180.sedi sa super v kočíku malej sa páči aj mne ale tá strieška je trocha tenšia ale je nepremokavá aspoň sa tam píše ako mne sa páči za ten peniaz není ocom,ale uvidím časom či budem taká spokojná😄

magdaleenkaa
14. okt 2021

@teodor260989 Tak to je super, že sa jej páči... A je priestorovo dobrý, aj fusak sa v pohode zmesti? Už ste ho vyskúšali aj vonku? Kolieska majú byť gumené, tak či sú dobré (kamienky ci sa nebudú zapichovat 😁)... Cena je super na to, že je k nemu ešte aj držiak na fľašu, nánožník a pláštenka... Předpokládám, že farbu si to vybrala ružovú, je pekná? Nemohla by si mi chodiť pár foto do správy, že ako vyzerá? Bola by som ti vďačná

bejka131
3. nov 2021

@teodor260989 zvažujem kúpu, viete mi dat nanho recenziu?

teodor260989
autor
4. nov 2021

@bejka131 Kočík je pekný ale tie kolesá strašne hrkaju a konštrukcia mi príde táka slabá ,a málo miesta mi príde určite sa tam 22 kg dieťa nezmestí a ani ho neudrzi.už by som ho nekúpila druhý krát.

magdaleenkaa
4. nov 2021

@teodor260989 ahoj, skus si dať tesniace gumičky na kolieska, nebudu tak hrkat... Ja som nakoniec kúpila petite&mars royal heritage s gumenými kolieskami a spokojná som

teodor260989
autor
5. nov 2021

@magdaleenkaa ja som chcela ten kočík ale Pink leze je vypredaný všade a nakoniec asi najväčšiu hlúposť som kúpila😂😂😂

magdaleenkaa
5. nov 2021

@teodor260989 jaj aha, no na jednej stránke som videla naskladnenie v decembri, že budu mať ten ružový...tak tiež som kupovala petite že buď sadne alebo nie, nemala som ho odskúšaný keďže na predajni ho nemali 😁

teodor260989
autor
6. nov 2021

@magdaleenkaa hej videla som ale on mal byť naskladneny už v novembri a zase to predĺžili nakoniec to bude v januári.nevadi tento využijeme uvidím do kedy vydrží a kupimnovy

luciaivankova
27. dec 2022

Dobry den chcem sa spytat na ten euro car corso ci je dobry kocik aj odruzenie aj sedenie ?