Eshop Svet kočíkov - skúsenosti

mo_skyvader
23. nov 2017

Ahojte mamičky,

Aké máte skúsenosti s eshopom svet kocikov? Ja takéto "pekné" ... 😠

Kúpime nový kočík, po týždni ho dáme na reklamáciu lebo je krivá konštrukcia.. najskôr sa nás snažia presvedčiť, že to je ložiskom kolieska.
Nakoniec ho vezmú na reklamáciu, spolu s konštrukciou sme poslali ak list s opisom problému (musel byť). Po cca 3 týždňoch príde balík.
Tešíme sa, že konečne bude kočík opäť plne funkčný. Po otvorení balíka nás čakalo prekvapenie..
Tá istá, rovnako krivá konštrukcia sa nám vrátila naspäť. Hľadáme teda nejaké vyjadrenie, prečo s tým nič nespravili. Nič také samozrejme s konštrukciou neprišlo. Tak teda voláme do obchodu, čo to má byť.. Najskôr to vraj poslali určite naspäť opravené, potom sme vraj neposlali sprievodný list (tak nevedeli čo s tým robiť), čo je zvlášte, keďže nám ho potom pekne poslali naspäť. A nakoniec telefonát ukončili so slovami "zavolajte zajtra o 9:00 dovi" a zrušili...

Svet kočíkov už nikdy viac..

Čo by ste robili vy na mojom mieste? Kočík kôli tomu aj ťahal do jednej strany, predné koliesko sa nedalo zaseknúť (aby sa neotáčalo) a ešte aj pôsobil nestabilne :/

A zabudla som napísať, že jedno koliesko nám prišlo aj zlomené :D

mrkvicka060
23. nov 2017

@mo_skyvader nikdy nikdy viac svet kocikov !!! objednala som kocik, podla obrazku, samozrejme, podla coho ineho by som vedela, ci sa mi paci ci nie... prislo nieco neidentifikovatelne, co okolo prezentovaneho obrazku ani nechodilo. volala som im. hovorila som s arogantnym a drzym typkom, ktory sa mi snazil nahovorit, ze mi vadi jedna bodka (!!!) navyse na kociku a ze obrazok je ORIENTACNY!!!! vravim prosim, o akej bodke hovorite, kocik ma uplne inu farbu aj konstrukciu aj dizajn, proste je to nieco uplne ine ako som objednala! samozrejme bol drzy a robil zo mna uplnu kravu, ze co mi akoze vadi.. (ten kocik bol hnusny mimochodom, uplne strasny, absolutne som necakala to co mi prislo). nakoniec som ho na vlastne naklady vratila a oni mi vratili peniaze, pricom samozrejme prve postovne si nechali. Absolutne tento e-shop neodporucam.

mo_skyvader
autor
23. nov 2017

@mrkvicka060 ako vidím, nie som sama, čo má s nimi tiež takéto skúsenosti.. nechápem, ako sa môžu správať tak arogantne. Tiež premýšľam, že budem žiadať vrátenie penazí.. ale tipujem, že nepochodím a budú mi to dávať za vinu, že koliesko sme si zlomili sami atď atď atď...

mrkvicka060
24. nov 2017

Do 14 dni mozes tovar vratit bez udania dovodu. To uz je ale asi pase u teba. Inak asi nepohodis, zlomili ste si sami presne tak. Nemaju ti preco vracat peniaze.. skoda ze ste to hned nevratili ale reklamovali ☹

mimisk
24. nov 2017

@mo_skyvader najhorsie je kupovat kocik u predajcu co nemama kamennu predajnu, taky predajca posle neskontrolovanú krabicu

mo_skyvader
autor
25. nov 2017

@mrkvicka060 no veď práve.. tiež si myslím, že je to už stratené.. :/

@mimisk hej nabudúce už tú chybu nespravím :/

1kriosa1
25. nov 2017

Baby to vážne sú s nimi takéto zlé skúsenosti?
My zrovna zvažujeme odtiaľ kúpu trojkombi. za 1100€, no šľak trafilo by ma, ak by mi to za tie prachy prišlo poškodené, polámané alebo úplne iné ako na foto. 😨

mimisk
25. nov 2017

@1kriosa1 aky kocik chcete

mo_skyvader
autor
25. nov 2017

@1kriosa1 no ja uz by som odtial asi kocik nekupovala

mimisk
25. nov 2017

@mo_skyvader ja som sa teraz este raz pozerala na to koliesko a mali by ste im poslat tuto fotku, lebo sa obavam ze vam to bude galibu budete may stale defekty bude vam tam padat spina a to sposobuje defekty

mo_skyvader
autor
25. nov 2017

@mimisk poslali sme fotku a aj sme tam volali, ale uz mali stale obsadene a potom nedvihali 😠

mimisk
25. nov 2017

@mo_skyvader pocula som o nich ze su neseriozny hlavne ze ludia tam stale objednavaju kociky. Lutujem vas ale ked in to poslete tak vas nechaju bez kocika bohvie ako

paladia
25. nov 2017

@mo_skyvader obrat sa s opisom problemu na slovensku obchodnu inspekciu.

mimisk
25. nov 2017

@mo_skyvader
Skuste im zavolat z ineho cisla a zacnite tak ze mate zaujem o kocik a opytajte sa ako je to s reklamaciou keby nieco a potom im povedzte xe mate u nich podanu reklamaciu

mp4
26. nov 2017

Neuveritelna drzost. Eshop mimisk osocuje konkurencny eshop.
Ja by som zase nenakupoval v eshope ktory ma dlhy a neviete kedy skrachuje a potom sa moze clovek stazovat tak na lamparen.
vid. https://finstat.sk/33515344/dlhy_nedoplatky

mimisk
27. nov 2017

@mp4 na rozdiel od vas aspon vybavujem zakaznikom reklsmacie cez tyzden som mala zakaznicku v predajni ktorej ste nevybavili reklamaciu a to islo o uplnu blbost a vobec s nou nechceli komunikovat a neohovaram na rozdiel od vas aspon sa neskryvam pod anonymnim nikom ako vy

anicka766
27. nov 2017

Ja som si od nich objednala fusak na zimu do 30 eur a bola som velmi spokojna. Nemali sice ten typ co som chcela ale volala mi jedna pani od nich ze ci si vyberiem druhy alebo mi vratia peniaze. Ale kazdyma inu skusenost

svetkocikov
27. nov 2017

Ospravedlnujeme sa ze nemame cas citat kazde diskusne forum na slovensku a aj ho patricne spamovovat ako to robi konkurencia ;) Cas venujeme vybavovaniu objednavok, ktorých stale pribuda.

So zakaznickou sme v kontakte. Poprosime aj ostatne zakaznicky ak maju nejaky problem aby nas kontaktovali. Mame na stranke uvedene 2 tel. cisla. Ziadne diskusne forum Vam problem nevyriesi.

maciatkolulu
8. jan 2018

@mo_skyvader tak ja sa pripajam tiez s negativnou skusenostou. Tiez sa tykala reklamacie draheho kocika,ktory tisz skoro po mesiaci poslali s rovnakou,neopravenou chybou naspat!!!!!!! Skoro ma slak trafil,kvoli tomuto sme kupovali druhy kocik. Ale ta arogancia s akou to riesili a najma odmietali zaplatit postovne za opatovne poslanie podvozku..... ja som volala aj obch.inspekciu atd..... proste som snad nikdy v zivote tak nasr.... nebola. Ja ich zarucene neodporucam a najma kvoli reklamaciam. Su obchody,kde ponukaju aj nahradny kocik v pripade problemov. A to je podla mna sluzba,aka by mala.byt vsade,ale najma slusna komunikacia im chyba....

mo_skyvader
autor
8. jan 2018

@maciatkolulu
Mne aj po druhej "reklamácii" po tom, čo som napísala túto recenziu poslali naspäť konštrukciu v rovnakom stave, jediné čo bolo urobené bolo to, že vymenili predné kolieska :D to ale nemusí byť ich keďže to posielajú priamo výrobcovi. Neospravedlňuje to však ten arogantný prístup ... a tiež sme museli nový kočík kúpiť 😠😠
Povedala som, že tento príspevok zmažem.. ale len v prípade, že bude chyba napravená, čo sa nestalo takže ...

Chcela som im kočík vrátiť ešte raž aby mi vrátili penoaze aleb0 vymenia tovar za tovar, ale nemám chuť sa s nimi naťahovať pol roka lebo určite by na to nechceli pristúpiť.. do vtedy ten kočík už ani používať nebudeme..

Svet Kocikov neodporúčam tiež práve pre tie reklamácie ...

maciatkolulu
8. jan 2018

@mo_skyvader ja som to tiez vzdala..... Len je to smutne. Tak, ale mala som aspon novy kocik 😉

lubka1709
8. júl 2020

Aj my máme zlú skúsenosť nereaguju na e-mail ani na telefón kočiar ani nie po 2 mesiaci na reklamácii 2tyzdne som vybavovala reklamáciu a 2 týždeň je na reklamacii a my sme bez kočiara veľmi zlá komunikácia

radkapavlikova228
8. okt 2021

Ako zienky uz presiel od vtedy co ste davali prispevky nejaky cas a ja som mala na ich stranke vybrate dva kociky ale teda velmi zvazujem,ze radsej pozriem ine.To mi tak chyba,aby som musela riesit nejake problemy ako vy.