Emitex verzus Eisbarchen

niiiiini
20. okt 2014

Aky fusak by ste mi odporucili eisbarchen ci emitex??? Neviem sa rozhodnut!

margarita
21. okt 2014

ja mam emitex, uz pri tretom dietatku, vyuzivala som ho vela, aj do hlbokeho, aj potom do sportaku,ked uz aj chodili, akurat pri druhom mi odisiel jeden zips, ulomila som ten bezec, no dala som si tam snurku a v pohode funguje dalej 😉

zuzica219
21. okt 2014

ahoj, ja som mala eisbarchen je hrubý neprefúkne cez, emitex som nemala, myslím, že nech sa rozhodneš pre ktorýkolvek budeš spokojná obidva sú kvalitné, na eisbarchen sa mi páčilo hlavne to, že bol dosť dlhý v pohode aj pre väčšie dieťa ja som bola max.spokojná 😉

reni1512
21. okt 2014

ja emitex vobec neodporucam...citala som strasne vela recenzii, strasne vela pozitiv sa tu pisalo o nom, tak som dala na nazory, vobec som nebola spokojna, 50e a kvalita otras...Chceli sme tiez eisbarchen, alebo kaiser, no nakoniec vyhral Lodger a ostane aj pre druhe bejby 🙂

katrinka8
21. okt 2014

My tiež máme emitex už pri druhom dieťaťku a sme veľmi spokojní. Keďže synček je novembrový a zatiaľ ešte nechodí a spáva hodne vonku, tak som mu pred cca 3 týždňami dokúpila aj prechodný fusak Emitex a som maximálne spokojná aj s ním. Na tieto jesenné dni je ideálny a keď prídu chladné zimné dni, opäť vytiahneme zimný emitex. Podľa mňa kvalitný je. 2 deti mi v ňom spali počas celej zimy, každý deň (nie naraz, samozrejme 😀) . A vyzerá stále ako nový, hoci už má vyše 4 rokov.

zuzankasm
21. okt 2014

Ja som isla kupovat Emitex,a kupila som Kaiser. 100 bodov..

niiiiini
autor
5. nov 2014

@zuzankasm a aký mas ten kaiser?

zuzankasm
5. nov 2014

Uz nemam,mala z neho vyrastla.