Easywalker Harvey vs Mosey+

afia8
3. máj 2018

Dobry den, rada by som sa opytala aka je velkost vaniciek pri tychto dvoch kocikoch. V obchode sme boli pozerat ten Harvey model a predavac nam povedal ze je vanicka mensia a ze by mohol byt problem v zime tam dat dieta aj s fusakom. Mam augustovy termin, takze krpec uz bude v zime vacsi. Na internete som nasla este Mosey+ ale neviem sa nikde dopatrat k tomu ci je vanicka u neho vacsia (dlhsia) ako pre Harvey. Ak by ste niektora mali tento typ kocika, pripadne viete este o nejakom inom z tejto rady, budem Vam vdacna za pomoc 🙂

lanvinka
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
lanvinka
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
afia8
autor
3. máj 2018

Vsak to, ze ten Harvey som si skusala v obchode a bol super. Len ta vanicka ma mrzi ze je mensia a ze pravdepodobne by bol problem v zime tam zmestit dietatko vo fusaku ☹ preto som myslela ze ci nahodou ten Mosey+ nema vacsiu tu vanicku. No nic, pojdem este kuknut do toho Korza. Dakujem pekne za radu 🙂

lanvinka
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
afia8
autor
4. máj 2018

@lanvinka Dakujem pekne 🙂 tak snad sa mi nenarodi valibuk ktory by nevosiel :D

lienka_snehulienka
28. júl 2018

Ahojte, oživujem túto tému. Ak by sa našli maminy, čo majú skúsenosť s kočíkom Easywalker Mosey+, budem rada, ak sa podelia. Kočík sme si boli pozrieť naživo a páčilo sa nám, že sa ľahko ovláda a zložený zaberá málo miesta, takže sa v pohode zmestí aj do menšieho auta. Pozrela som si pár zahraničných recenzií (ako mínus sa spomína napríklad to, že pri športovej časti strieška málo tieni, keď je dieťa úplne v ľahu), ale zaujímali by ma aj reálne skúsenosti tunajších mamičiek. Čakáme novembrové bábo, takže by sme kupovali aj hlbokú vaničku.
@afia8 Kúpila si tento kočík alebo si sa nakoniec rozhodla pre iný?

afia8
autor
30. júl 2018

@lienka_snehulienka Nakoniec sme kupili iny, s vacsou vanickou, kedze moje babo sa ma narodit uz teraz v auguste. Myslim ze tvoje novembrove sa do tej vanicky v pohode cez zimu zmesti😉

lienka_snehulienka
30. júl 2018

@afia8 Ak sa môžem opýtať, aký kočík ste nekoniec kúpili? Tá veľkosť vaničky ani mne nedá pokoj, ale z toho, čo sme zatiaľ videli naživo, sa mi zdá, že malá vanička je problém u väčšiny kočíkov, ktoré spĺňajú predstavy, ktoré som popísala vyššie. Musím ešte pošpekulovať 🙂

afia8
autor
30. júl 2018