E-kočíky.sk - skúsenosti

lorika6988
3. jan 2022

Ahojte🙂 máte skúsenosti s webshopom e-kočíky.sk?? Chcela by som objednávať kočík. Našla som aj dobré aj zlé recenzie😏

natalkinmarek
5. apr 2022

@lorika6988 tiež chcem s tsde kocik ale ako píšete aj dobre aj zle recenzie som našla :/

sofia02
29. júl 2022

@natalkinmarek dobrý deň, objendali ste odtiaľ ?

natalkinmarek
29. júl 2022

@sofia02 dobrý deň nie . Keď som tam pisala že už je mesiac od toho napísali mi že to ešte nemajú skladom tak som zrušila objendvaku . Nato my volala majiteľ že ako si to dovoľujem zrušiť že keby som to nezrušila mám to do 5dni doma . Aj keď to skladom nemali neviem načo čakali . A dotyčná čo odpisala bola drzá

sofia02
29. júl 2022

@natalkinmarek to je niečo strašne… známa ide objednávať tak neviem či má vôbec/.. píšu že dodanie 5-15 dni tak neviem

natalkinmarek
29. júl 2022

@sofia02 áno aj pri mojom to tak bolo a prešlo 25 dni a kocik nikde ani skladom tak som tam pisala a dotyčná drzo odpovedala že ešte neni skladom
A nevie kedy bude tak som to stornovala keďže som predčasne porodila tak som na rýchlo musela zháňate a nie čakať ďalšie dni . Nato my majiteľ volal že prečo to zrušila objendvaku že do týždňa som ho mohla mat . Až som nechápala jedna povie to s druhý povie niečo iné

sofia02
29. júl 2022

@natalkinmarek zvláštne to je celé

natalkinmarek
29. júl 2022

@sofia02 no tiež som čítala dobre sj zle recenzie nevedela som si vybrať ale kocik ktorý sa mi páčil mali len oni no našťastie jedna dotyčná predávala ten istým