Drahší kočík z druhej ruky

30. júl 2024

Kúpili by ste si drahší kočík z druhej ruky? Napríklad taký Joolz alebo Cybex. Pôvodná cena nového kočiara by bola s príslušenstvom aj okolo 1600,ale na bazári by bol za 900€. Či by sa to oplatilo.

lucia23529
30. júl 2024

Určite áno

really8
30. júl 2024

Kupili sme thule double z druhej ruky. Oplatilo sa. Ale zalezi od stavu. Tento bol skvely a dlho som sledovala inzeraty. Joolz a cybex by som si ale nekupila.

katariiinkaa
30. júl 2024

Asi záleží od stavu a typu kočíka. Niektoré sa vraj často reklamujú, tak tie by som odruky asi skôr nekúpila, hlavne kvôli zrejme už padnutej záruke. Ale určite sa dá natrafiť aj na perfektné kočíky za zlomok ceny 🙂

deedol
30. júl 2024

Kupili sme takto hartan. Ak z druhej ruky, tak by som pozerala nemecke znacky

13uzivatelka11
30. júl 2024

Ja som mala joolz z druhej ruky za 500€ a bol to otras...konštrukcia taka "vyhegana", ze keď som mala na vaničku a syn už bol troska ťažší, musela som mať činku, resp dáke závažie na spodku vaničky aby sa nenahynal kočík a nebol syn dole hlavou...
Takže ked budeš kupovať tak naozaj si ho poriadne vyskúšaj.

danyelia
30. júl 2024

Ja by som si radšej kúpila kočík lacnejší, ale nový z obchodu...

suzy2508
30. júl 2024

Ja by som šla kľudne do bazárového bugaboo alebo hartan, prípadne Thule, baby jogger

lneviemmeno
30. júl 2024

Ja osobne nie.. radšej si priplatiť a kúpiť nový ale so zárukou, lebo za tie peniaze ak sa niečo stane bazárový uz nevyreklamuješ. Alebo potom nejaký lacnejší ale nový, sú aj Cybex kociky lacnejšie, nie hneď Priam. Ja mám tiež Cybex ale nový.

lenuska9999
30. júl 2024

Veď nemusíš mať hneď Priam od Cybexu. Ja mám napr Cybex Balios s Lux , dá sa k nemu dokúpiť tiež vanička . A vmestis sa do 900 e v pohode a máš nový kočík.

miskazlm
30. júl 2024

Kúpila som tak pred pár rokmi trojkombináciu Britax Go Big. Boli sme ho cez pol Slovenska pozrieť osobne, kočík vyzeral, akoby ho ani nepoužívali. Samozrejme som ho celý "vyzliekla" a oprala. Naše dieťa ho moc nešetrilo, skákalo v ňom o dušu. Stále vyzerá a funguje ako nový. Je v takom stave, že by som ho momentálne vedela predať drahšie, ako som ho kúpila. Odložili sme ho pre ďalšie dieťatko v rodine 🙂

miskazlm
30. júl 2024

Vtedy som ho kúpila za 40% ceny nového.

gejb
30. júl 2024

Ojazdeny kocik za 900? Nie, nekúpila. Za tu cenu vies kúpiť kvalitný nový a v zaruke

di1234
30. júl 2024

My máme kúpený úplne nový kočík zn. Venicci se vším všudy za 960€. Osobne by som si nekúpila kočiar z druhej ruky za 900€ (ak ide o trojkombináciu, vaničku budeš využívať možno 6m) a už vôbec nie Cybex, ktorý má fakt že 90% mamičiek. Skús popozerať niečo nové za rozumnejšiu cenu 🙂 určite ti poradia aj v kamenných predajniach.

autor
30. júl 2024

@di1234 Skôr som myslela joolz. Cybex sa mi až tak nepáči

autor
30. júl 2024

@gejb používaný je pol roka. Majú účtenku o kúpe

jablkovastrudla
30. júl 2024

900 eur je vela za pouzity kocik. ja som kupila bugaboo za 175 eur s komplet vybavou-prsiplast, fusak, drziak na pohar, adaptery na autosedacku a taska na plienky. Vsetko skoro nove a bez znamky pouzivania. Ked kupujes novy kocik v obchode ti vedia dat aj zlavu, 900 je fakt vela

sisska96
30. júl 2024

Nieeeeee načo drahý kočík.

kiki68
30. júl 2024

Urcite ano, to su bezpecne kociky, to sa ani po jednom dietati neda nejako znicit

kiki68
30. júl 2024

@di1234 tak ono niektore kociky maju povodnu cenu okolo 2-3tisic eur, nas stal tiez nejako cez 2 tisic, plus iba ta taska k tomu stala 100 eur. Tak z toho asi chcu este nieco vidiet z tej ceny predpokladam. Ak tomu zodpoveda stav toho kocika. To je rozne. Tiez ak napr nema kocik ziadne flaky, odrete casti, tak to je ako s autom, ze si bude drzat nejaku cenu.

pomaranc24
1. aug 2024

My sme kúpili tak Joolz a neľutujem. Keby mám kúpiť druhýkrát, tiež kúpim použitý.
Záleží samozrejmé ale, aký model. Ak je to Day5, tak by som do toho šla, ale ešte by som pohľadala. 900 je podľa mňa stále veľa (nový máš za 1100, fusak z druhej ruky cca 40, adaptéry tiež použité tak 30-40 a pláštenku kľudne z DM). Taška je reálne nič extra nevyhnutné (keď tak sa mi lepšie osvedčil ruksak)