Dôležitosť farby kočíka

hanicka1995
20. feb 2024

Ahojte mamičky.
Vybratý máme kočík z ktorého farby dostupné sú - béžová, čierna, šedá, tmavo zelená..
Ja som bola za béžovú, čakáme chlapca, a partnerovi sa táto farba nepáči pre chlapca...:(
On je za tmavo zelenú, ale ja sa bojím tej farby - je veľmi špecifická.. aj keď je krásna a výrazná. Neviem ako by som ladila doplnky, fusak, atď..
Od čiernej ma všetci odrádzajú, a šedá je fajn, pekná elegantná univerzálna...ale mám k nej neutrálny postoj.
Podľa čoho sa mám prosím riadiť ? :/
Vždy som sa na túto chvíľu tešila, no celkom ma to ubíja :D

anjelicek26
20. feb 2024

Tak k zelenej farbe kocika okrovu ci bezovu, to doladis... ja som brala bezovy kocik, ja budem zas naopak brat vyraznejsie doplnky... seda je krasna, ale v kombinacii s ciernou ako mam podvozok by mi to bolo moc tmave... ale elegantne no... tazko sa mi tiez vyberalo...

sasenka5
20. feb 2024

Mne osobne sa veľmi páčia zelené tiež 🙂 veď do zelenej môžeš dať béžové doplnky.

bolarazjedna
20. feb 2024

My máme pastelové zelenú, vyberala som tak, aby to sedelo aj pre dievčatko (plánovali sme aj druhé dieťa). Osobne sa mi čierna vôbec nepáči, a nám pocit, že sivých kočíkov je veeelmi vela
...
Ak sa neviete rozhodnúť, skus na to pozrieť z praktického hľadiska - na béžovej skôr uvidíš špinu ako na tmavozelenej, resp horšie sa to čistí...
Doplnky si myslím, že sa dajú nájsť ku každej farbe, napr k tej tmavozelenej podľa mňa by sa mohol hodiť sivý fusak...

domka222
20. feb 2024

To sa ku kočíku aj nejak extra ladia doplnky? Mne sa inak tiež páči moc tmavo zelená. Na béžovej budeš vidieť každý fliačik

jaond19
20. feb 2024

@hanicka1995 pozri si danu znacku v bazari v tmavych farbach - ako vyzera pouzivany ci nie je farba povytahovana od slnka. Ja som sa kvoli tomu rozhodla pre bledosivu, kocik je po 2 letách stale bez farebnej zmeny. Co sa teda o vela tmavych povedat neda.

janka_266
20. feb 2024

@hanicka1995 tak väčšinou budete kočikať vy, tak si vyberte podľa seba. my sme mali sivý prvý kočík a športový zeleny, pekné boli oba, dieťaťu to bolo jedno, fusak bol sivý. všetci to prežili bez akejkoľvek ujmy :D

bolarazjedna
20. feb 2024

@jaond19 to je dobrý postreh, hlavne, keď človek chce neskôr kočík predať...

jaond19
20. feb 2024

@bolarazjedna ja som tak chcela tmavy kocik znacky moon ale vsetky doradu boli vtedy na bazare povytahovane od slnka.... tak bud mali nekvalitny material alebo fakt neviem ci to robia vsetky take farby aj inych znaciek.... tak radsej som zvolila bledu farbu, vsak fliacik sa utrie ocistí, clovek ma stale po ruke zvlhcene obrusky... ale co so znicenou farbou.... nic

frantisska
20. feb 2024

My sme mali Béžový pre chlapcov. Teraz by som išla do zeleného. Ale myslim že je to nepodstatná vec. Radšej by som sa zamerala na kvalitnú autosedacku

guudy
20. feb 2024

My sme mali pre chlapca cerveny a pre dievca zeleny (nie tmavo, ale taka stredna, syta, vesela farba). Je to uplne jedno, akej farby je kocik. Jedine,na co by som pozerala je praktickost a ci sa to mne paci…

petronellla87
20. feb 2024

@hanicka1995 my máme tmavozelený, ale spätne by som si vybrala bledsiu farbu - máme už vytahanu striesku od slnka

kiki68
20. feb 2024

@hanicka1995 Ja mam taku, ze vanicku mame tmavomodru ( to nedopatrenim) a krasna je a tiez mame potom takuto zelenu, taku tmavo az khaki zelenu na tu sportovu sedacku. Tu or 6 mes. Ako ta farba je vyborna v tom, ze na tom ani po 3 rokoch nevidim flaky. Kocik uz sice pouzivame raritne, ale ta farba bola nakoniec dobra volba. Mame chlapca. Mojmu muzovi sa tiez velmi pacila. Nakoniec som rada, ze nemame nic blede sede a bezove, lebo to je tazko cistit.

anjelicek26
20. feb 2024

Nechapem, ved kazdy kocik sa spini rovnako a treba to obcas hodit do pracky, to ze to tam "nevidim" neznamena, ze je cisty 😝... preto som si aj kocik vyberala, kde neni problem dat dole a oprat raz dva potahy...

letfenixa
20. feb 2024

Ešteže som nič takéto riešiť nemusela, prvý kočík mi požičala kamarátka, druhý som kupovala z bazoša taký, aby bol čo najväčší a zmestil sa do výťahu. Ale ja skoro všetko kupujem z druhej ruky a pozerám najmä na funkčnosť.

simona20201309
20. feb 2024

@hanicka1995 určite by som nedovolila chlapovi kecať mi do výberu kočíka... ani jeho farby ani značky. Ci ide na materskú on?

svokrinjazykmonika
20. feb 2024

@hanicka1995 ja by som brala určite šedý, lebo to je moja farba 🤷

candii
20. feb 2024

@simona20201309 tak je to tiež rodič, snáď môže vyjadriť názor 🫣

simona20201309
20. feb 2024

@candii vyjadriť môže 🤔

juliacenc
20. feb 2024

@hanicka1995 vyber sivu kazdy bude spokojny je tiez uni

iwesska
20. feb 2024

@jaond19 Ja som mala 5r. kocik tmavy hnedy a predal sa hned,ziadne vytahance,flaky. A mala som aj bezovy kocik a ten bol tiez v pohode. Ked kupis kvalitnu znacku,nema preco vyblednut.

janickacrazy
20. feb 2024

@hanicka1995 No mne osobne sa tmavozelena farba nepáči vôbec, takže ja by som brala šedý, je to taký kompromis. Aj keby ste mali druhé bábo dievča, tak môžeš kúpiť ružové alebo červené doplnky.

rurutiax
20. feb 2024

@hanicka1995 My máme tmavozelený emerald, my sme práve naopak chceli tento zelený a máme dievčatko. Je to nádherná farba a fusak k nemu zladíš v pohode. Ja by som zase ani béžový či šedý nechcela, za mňa nudné farby.

angeli121212
20. feb 2024

@hanicka1995 normálne by som si kúpila béžový a neriešila.... Je to béžová čo je na tom už tak extra dievčenské....

mk1111111111
20. feb 2024

Ja som zastanca neutralnych farieb veci, co nemozno menit. Kocik budes denne tlacit, sivu, ciernu lahsie doladis a viaceri farbami ako zelenu. Zelena je pre mna velmi obmedzujuca. Este bezova je taka neutralnejsia.

candii
20. feb 2024

@simona20201309 tak potom podpapučiak riadny. Chudák chlap

sofia1979
20. feb 2024

@hanicka1995 osobne by som šla do zelenej kľudne doplnky béžové aj horcicove výrazne 0re chlapca super

sofia1979
20. feb 2024

@simona20201309 prečo nie bože to muž nemôže vyjadriť názor? Kriste pane však nech sa vyjadrí 😊🙏

gladys_07
20. feb 2024

Tmavozelena moze byt krasna, a praveze nie taka otrepana. Ja mam pocit ze teraz maju vsetci (tmavo)sedu a tmavomodru (aj ja som mala 😅)
Druhy som mala tmavozeleny a nevybledlo nic. Asi zalezi aj aka znacka.

simona20201309
20. feb 2024

@sofia1979 opakujem... nech sa kľudne vyjadrí, ale kúpila by som taký, aký sa mi páči.

simona20201309
20. feb 2024

@candii podpapuciak chlap?? Skôr naopak nie? Podpapucou žena, ktorej muž rozhoduje ešte aj výber farby kočíka... autorke sa páči béžová, ale nemôže lebo muž nesúhlasí? Kto je tu pod papucou?
Môj chlap nie je pod papucou, ale dosť inteligentný na to, že chápe, že 90% času budem s kočíkom chodiť von ja....