Dokonalý kočík

ericka87
3. jún 2015

Dievcata viem ze dokonaly kocik neexistuje. zistila som to pri prvom dietati. Hoci som mesiace vyberala, aj tak som si nevybrala najlepsi. Druhykrat uz viem ake su pre mna hlavne kriteria pri vybere. Pacia sa mi kociky Jane Epic, Jane Rider, Concord Neo, Silver Cross Surf . Taktiez som pozerala Quinny Moodd. Napiste mi prosim ak mate s niektorym skusenosti. Teraz mame Jane Slalom Pro spec. ediciu iba sportovy. Som s nim velmi spokojna.Je stabilny a pohodlny , avsak velmi tazky a zabera vela miesta v kufri. Ktory kocik je podla vas dobre odpruzeny a zaroven nie velmi tazky? Dakujem ☺

siska53
3. jún 2015

@ericka87 ja som pre mna dokonaly kocik nasla. 🙂 takze existuje.🙂

bubelko
3. jún 2015
mimik79
3. jún 2015

za mna je top Brio Go, teraz je to uz Britax Go. lahucká konstrukcia, odpruzeny,dobre skladny, priestranna vanicka, sportova cast otocna v oboch smeroch, dlha strieska, dlha cast na lezkanie v sportovom, my sme max spokojní, maly ma 2,5 roka a aj ked sa uz dlho, asi tristvrte roka v nom nevozil, minule sme potrebovali a v pohode si aj polezkal

janickacrazy
4. jún 2015

@ericka87 Mne sa páči ten Jané Epic, podľa mna je super, nie je ťažký, je navyše krásny a majú aj pekný výber farieb. Ten fialový je pre mna top. Kolieska sú vačšie a kvalitné, kedže my bývame na dedine a na niektorých úsekoch nie sú chodníky, tak nemožem mať kočík s malými kolieskami.

ericka87
autor
4. jún 2015

@janickacrazy uz si ho videla nazivo a skusala?mna by zaujimalo polohovanie sportovej casti lebo na nete pisu vsade nieco ine

jankavt1
4. jún 2015

pre mna je najlepsi Hartan Racer, pruzi perfektne a ked je v kozi tak udrzba je super lahka. Utries a nemusis prat po kazdom keksiku.

mimik79
4. jún 2015

@ericka87 sportova cast sa polohuje tak ze nozicky sa daju samostatne naklapat ale cela ostatna cast, tj chrbatik so sedom idu spolu v tom sklone aku su, takze dietatko nikdy nelezka vystrete

janickacrazy
4. jún 2015

@ericka87 Zatiaľ som ho naživo nevidela, ale tu je video:

https://www.youtube.com/watch?v=QHoIpMhyGto
ericka87
autor
4. jún 2015

dik 😊 neviem co si mam mysliet o korytkovom sedeni.nemame s tym skusenosti . ???

mimik79
4. jún 2015

@ericka87 kto taky mal hovori ze je to v pohode ze mu to nevadi ani dietatku teda ze sa vyspi aj tak no mne sa to nikdy nepacilo, ved si predstav ze sa nemozes vystriet ked lezis, je to asi individualne

lenulice
6. jún 2015

Za me tez Brio (Britax) Go, mam nemale zkusenosti s kocarama a tento je opravdu top ;)

ericka87
autor
6. jún 2015

ale Brio Go je tazky a nie velmi skladny. Zaberie cely kufor,nie? aspon tak vyzera na videu

uankab
6. jún 2015

ja nedam dopustit na Mutsy kociariky... mala som 4 rider a bol fakt skvely...

lenulice
7. jún 2015

@ericka87 Tezky neni vuuubec 😀 a podle me i dobre skladny 😀 Treba vyzkouset 😀

mimik79
7. jún 2015

@ericka87 ťažký? Tak ak je nejaký kočík ľahký tak je to určite brio go.veď ho mame už skoro tri roky a skladný je dobre,nie je väčší ako ktorykolvek iný,keď ma kočík väčšie kolesá tak aj pri zložení sa to prejaví,ibaže by si ich stále dávala preč keď ho dávas do kufra , inak pri briu je to jednoduchá vec vykliknúť a znova nakliknut kolesá ak treba

tilly
7. jún 2015

@ericka87 pre nas bolo korytko najlepsie, mne sa to dobre polohovalo aj pretacalo do smeru/protismeru a maly to uplne zboznoval, len tam sa mi dobre vyspal a pohodlne sa mu sedelo... ale nie je korytko ako korytko... niektore su take divne, tvrde, plytke...

ericka87
autor
7. jún 2015

@tilly a o akom kociku pises?

tilly
7. jún 2015

@ericka87 idealne korytko je na quinny buzz, ma pamatovu penu, ale mali sme aj gesslein F2 a ten mal dobre korytko, ale napr. sme mali aj britax vigour a ten nemal dobre rieseny ten sed

mony221
1. nov 2015

Maminky predavam silver cross surf s komplet vybavou ak by ste mali záujem mozte ma kontaktovat