Dobré kočíky za dobrú cenu. Kde sa dajú zohnať?

lienkad
5. nov 2009

Ahojte tehulky.Hladame kočíky za dobru cenu no zatial sme našli len na" lacnejšie-nekupiš."
Poradte my ak viete o nejakých interntovych strankach alebo predajniach....

nanika
5. nov 2009

lienkad konkretizuj

lienkad
autor
5. nov 2009

že zhanam kočík za dobru cenu.3kombinaciu

nanika
5. nov 2009

samo-kociky.sk maju aj kamennu predajnu, ak na nete, alebo inde v ramci sr najdes lacnejsie, daju ti tu cenu.

lienkad
autor
5. nov 2009

to akože mam tak chapať že ked najdem taky isty kočík lacnejšie tak my daju za taku cenu aku sonm ja našla....No diki

nanika
5. nov 2009

ale oni si v ramci netu striehnu ceny, takze ta moznost je dost mala, maju velmi dobre ceny, oba kociky mam od nich, poradia a reklamacku som mala na druhy den.

lienkad
autor
5. nov 2009

no akurat pozeram ale mne sa zdaju trošku drahe....Ty si za aku cenu kupila?

nanika
5. nov 2009

cam a potom neonato. o par tisic lacnejsie ako inde, ono tazko radit ked nenapises presne cenu, znacku atd

inak na mmb baby predavaju kociky po par mesacnom pouzivani za dobre ceny a su ako nove

nanika
5. nov 2009

neonato sportak, bohuzial, tento bol najvacsi, bezne sli po 12 tis, kupila som tusim za osem. ale nelutujem 🙂

lienkad
autor
5. nov 2009

no ja by som chcela do nejakych 170eur.no viem aj nad tou možnosťou sme rozmyšlali no zatial ešte mam čas.....

nanika
5. nov 2009

takze sportak, vanicka, sedacka? kedy mas termin?

lienkad
autor
5. nov 2009

až 22april.No informujem sa?Ty?

nanika
5. nov 2009

26 🙂 hladam 🙂

nanika
5. nov 2009

bud cez bazar, alebo v polsku, alebo kupit sportak, do neho tasku, budes mat jarne dieta, v lete uz moze lezkat len v sportaku. tak to budem riesit ja 🙂

lienkad
autor
5. nov 2009

teraz alebo tiež apríl.....

nanika
5. nov 2009

26.04. , postav sa na moju fotku myskou, ukaze ti moj pas 🙂

lienkad
autor
5. nov 2009

tak super.....ešte nevieš čo to bude?Mne veštila mamina a že dievčatko tak nejak tomu verím lebo švagrinej veštila a vyšlo a aj druhej švagrinej tiež to vyšlo.No všetci si myslia že budem mať chlapca lebo som nejak opeknela....No neviem necham sa prekvapiť.

nanika
5. nov 2009

Urcite ti povedia uz pri najblizsej poradni, aj ja to cakam, teraz v stredu. Nenapisala si s tym kocikom, ci chces plastovu vanicku, alebo staci vsuvacia latkova do sportaku, normalnu rucku, ci golfove palice, kolko koliesok a ake. Ja to riesim takto, sportak mam to neonato reverso, ale mozes kupit aj lacnejsi, do toho taska stoji od 20 eur, autosedacku uz mam doma, stala nejakych 65 eur nova, ale da sa cez bazar aj od nejakych 20 eur este v zaruke 🙂 Alebo skoc tu, https://www.modrykonik.sk/forum/show.php?vThrea... je to tema nakup kocika v Posku, tak mozno ti bude vyhovovat to. Ja som z BA, takze by som urcite nesla reklamovat kocik tak daleko, tak mne to nevyhovovalo, ale mozno tebe bude. Z ktoreho si mesta?