Dá sa športová časť kočíku Dorjan sklopiť úplne vodorovne?

hanzelova
16. máj 2013

chcem sa spytat, maminky prosim poradte,ktora ma kocik DORJAN,konkretne na sportovu cast,citala som na nu vela negativneho,no mna by zaujimalo,ci si sa da sportova cast kocika dorjan, sklopit uplne VODOROVNE,dufam viete ako to myslim,dakujem za kazdu odpoved L.

galaxy
16. máj 2013

švagrová ho má a ona vraví,že jej ide

anny1984
16. máj 2013

mám Dorjan a dá sa sklopiť úplne 🙂

medija
16. máj 2013

Ahoj.Tak ja mam kocik dorjan a som s nim spokojna...vanicka je priestranna,malu som v nej mala do pol roka a este mala kopec miesta.Co sa tyka sportovej casti,tak sa da sklopit uplne do vodorovnej polohy,tiez je priestranna a hlavne dlha,mala ma 15m a nohy jej vobec netrcia ako na inych kocikoch,na spanie ma dostatok miesta a nohy jej neovysaju 😉 kocik ma mnozstvo vetracich otvorov,takze aj v lete ma dieta dostatok prudiaceho vzduchu.navyse cast okolo noh sa da sklopit,tak tam moze dieta sediet ako v bugine.ja som s kocikom spokojna 😎

mata128
16. máj 2013

Tiez mame kocik dorjan,sme plne spokojni. Na leto a hlavne kvoli cestovaniu sme teraz kupili pierre cardin sport lothus,ale na zimu sa vratime zasa k dorjanu😉😉😉

zdenin
16. máj 2013

ahoj mi máme dorjan zatial používam vaničku ale už pomali prejdem na šporťák..aj ja som počula vela negatíva ale už aj pozitíva..ja osobne odporúčam dá sa úplne sklopiť skúšala som je velky priestranny

https://www.modrykonik.sk/forum/na-kocikovanie/skusenost-s-kocikom-dorjan-2/

mata1001
16. máj 2013

aj ja mam dorjan ano da sa dat do vodorovna.moj maly ma skoro 3 roky a v zime sme sa v nom este vozili...ja som snim uplne spokojna.iny by som nechcela a tak dobre ako pri prvom ho vyuzijeme aj pri druhom...snad raz... 🙂