Dá sa poťah golfáču Hauck Condor prať v práčke?

lien_ka
9. feb 2013

....nevie mi niekto povedat, ci sa da tento golfac rozobrat tak, ze ho mozem oprat v pracke? D.

mimi1234567
24. feb 2013

Ahoj, mozes ho oprat v pracke, ja mam Hauck EAGLE, to je ako condor, ale da sa otacat sedacia cast aj tvarou k mamicke. Komplet cely kocik som vyzliekla, ostala hola konstrukcia, oprala som to na 15 minutovom jemnom rezime, (je to 30 st teplota), ta lista v strieske je ohybna, pchala som ju do pracky opatrne, pouzila som tekuty ariel, bez avivaze, ziadnej casti sa nic nestalo, ani tomu okienku v streche. Ja som to prala preto, ze som kocik objednala z Nemecka, bol novy, ale so zlavou, lebo nemali z neho original krabicu, lebo ho pouzili pri natacani instruktazneho videa, tak pre istotu som ho oprala. Ale bol 100% novy, to len pre dobry pocit, ze som urobila vsetko... Moj Eagle je sedociernej farby (charcoal), preto som nepouzila avivaz, aby neboli flaky. Vyrobca povoluje pranie textilnych casti. Ja sa nebojim oprat ho ani nabuduce, uz som prala aj cely potah aj so strieskami jane strata - vanicku aj autosedacku, tiez v pohode... Myslim, ze sa nemusis bat.