Dá sa golfáč ovládať jednou rukou?

zabina27
26. júl 2017

Baby daju sa golfove kociky, co maju 2 rucky, ovladat 1 rukou? Nemam s takym skusenost, mam 3kombinaciu, 1 spojena rucka, to sa da super 1 rukou manevrovat, ale golfky sa tak asi nedaju, ze? Pripadne na co pozerat, aby sa to dalo? 1 ruku furt potrebujem bud na starsie dieta, tasku, pripadne na metajuce sa mladsie, co zrovna nechce byt v tom kociku 😀

prasiatko30
26. júl 2017

Preto existuju ajgolface so spokenou ruckou http://cybex-online.com/es/pushchairs/callisto....

prasiatko30
26. júl 2017

Spojenou -

tabakmirka
26. júl 2017

Dá sa jasné, ak si na to zvykneš.Kamoška má tiež golfáč a nevie si ho vynachváliť. Ja som im nejak na chuť neprišla. Hlavne teda tým kolieskam, to nebolo nič pre mňa. Ale už som aj ja videla také ako keby spojovátko na riaditka.

emi16
26. júl 2017

Ja mam maclaren xlr a velmi tazko sa ovlada jednou rukou. Na chvilu ano, ale je to zataz na ruku.
Sportovy gesslein sa da ovladat jednou rukou aj so skejtbordom a dietatom na nom, ale ten ma jednu rukovat

zabina27
autor
26. júl 2017

@prasiatko30 asi som to zle napisala, nejde mi o ten nazov "golfac", ale o tie rucky 🙂 asi teda mam pozerat len sportove so spojenou, ze? nechcem drahy kocik, len nieco obycajne z bazara na "rychle presuny", len tie lacne su vacsinou s 2 ruckami...

dominika6
26. júl 2017

@zabina27 je to neprektické s 2rúčkami lebo každé koleso akoby šlo na inú stranu ked ho držíš v jednej ruke a do toho aj deti idú na inú stranu 😀

jaya47
26. júl 2017

Zavisi od konkretneho golfaca. Su aj take, ktore sa ovladaju lepsie.
A este existuje nieco, cim sa spoja rucky golfaca, ale o tom viac neviem.

beton
26. júl 2017

@zabina27 golfac sa da ovladat 1 rukou asi pol minuty. Rozdiel je v tom, ze golface sa skladaju vacsinou na vysku a take so spojenou ruckou na sirku. Takze podla toho sa to vybera, kolko miesta v aute to ma zaberat. Hoci uz som aj taky videla, ze sa pri skladani rucka v strede zlomi a zlozi sa po dlzke. ja mam presne preto so spojenou, ze v druhej ruke dieta a v tretej tiez :o)))

zabina27
autor
26. júl 2017

tak diky zienky, presne to som si myslela, budem teda hladat podla typu rucky, o to skladanie mi az tak nejde, aj ked spratnejsi by bol fajn, ale tak jazdenie je asi dolezitejsie 🙂

@beton videla som s takou ruckou v bazare, v strede je taky "klb", ale vzhladovo sa mi velmi nepaci

slavka030
26. júl 2017

@zabina27 ja som golfacom nevedela prísť na chuť, tak som kúpila nunu. Je super, nelutujem a odporúčam.

lilka5566
27. júl 2017

Mna od neho všetci odhovárali kvôli tomu ovládaniu.ked mi mala ide peši a držím ju za ruku ,takže jednou ovládam kočík,ide to.prazdny.ale keď prsi,ona sedí v kočíku a ty musíš v ruke držať daznik máš dosť veľký problém 🙂 takže ja neodporúčam s dvoma ruckami

eeffka
27. júl 2017

@zabina27 tiez sa pridam do tabora ze chvilu nudzovo sa da ale pravidelne nie. Ja som spojene rucky aj samostatne ale aj ten so spojenou ruckou isiel dobre len rovno. Ked potrebujes manevrovat jednou rukou ide to.ale tazko

prasiatko30
27. júl 2017

@zabina27 ja som mala svojho casu taku istu dilemu a mne ten calisto preto velmi vyhovoval - sklada sa jednou rukou a sklada sa tak ako vsetky golface ta rucka sa zlozi tiez a tym ze ma spojenu rucku som mala vzdy ked bolo treba jednu ruku volnu. Poskladany je ten kocik sice trosku vacsi ako klasikce golface ale zmesti sa aj do kufra mensieho auta

prasiatko30
27. júl 2017

Som to pokaslalaakurat som dala video so cybexom s dvomi ruckami - tento je s calistom s jednou - ukazuje ho tam aj zlozeny