Cybex Balios S Lux

16. sep 2024

Ahojte žienky …
…poprosila by som vaše postrehy a reálne skúsenosti ohľadne kočíku, ktorý máme v pláne kúpiť pre syna - Cybex Balios S Lux.
Boli ste s kočiarom spokojné a ak nie, prečo konkrétne? Hľadáme zlatú strednú cestu pomer cena - kvalita a tento sa nám pozdáva, no je ťažké kúpiť kočiar bez skúsenosti …zaujímajú ma napr. kolesa a konštrukcia - počula som, ze je labilny ( rozhrkaný ) je to pravda ? Bývame na dedine, no cesty nemáme nejaké zle …

Máme záujem o farbu Almond Beige Gold - ak ma niekto tento typ farby mohli by ste poslať reálnu fotku, ako vyzerá ?
Fotka by potešila preto, lebo ho v tomto odtieni na predajni nemali a pani predavačka vravela, ze v skutočnosti vyzerá inak ako je nafoteny na internete…

Veľmi pekne ďakujem za každú pomoc a odpoveď …niet nad skúsenosti z terénu …🤍

diaszoky
16. sep 2024

Mam ho som spokojna je obratny lahucky ja som velmi spokojna nemenila by som .nevsimla som si aby bol rozhrkany raky priam som mala v ruke tiz a bol tazky jak hovado, mohutny to pre valibuka.Ja som mala bezovy a som max spokojna vssuchala som tepom comsa dalo vyzluect vyzliekla a vyprala
A bol ako novy

lentilka
16. sep 2024

Aj ja som spokojná, manžel už nie je nervózny, keď má nakladať kočík do auta. Kupovali sme v januári tuším, vyhrkané nie je nič. Má aspoň aké-také pruženie v porovnaní s inými podobnými kočíkmi (ja som predtým mala taký starý terénny, to bola iná liga), na bežne rozbité chodníky úplne v pohode.

diaszoky
16. sep 2024

@lentilka mne sa stalobraz s mim ze som isla smalu do kopca na tak kovovy chodnik ako kevy pre vozickariv a ako som tlacila normalne kocik mi padol cvakol mi na zrm ze operadlo s maloz bolo na zemi akl keby sa zavrel nerusim predo samto stalo

len_nig
17. sep 2024

Mala som tento kočík pri prvom synovi a kúpila som ho aj teraz pre druhého 😊 bola som s ním maximálne spokojná, rozhrkaný určite nie je.