Čo hovoríte na čierno-bielu farba kočíka?

petka238
14. jan 2021

Ahojte, chcela by som sa spýtať či vidíte problém v čierno-bielej farbe kočíka. Budeme mať letné bábätko a bojím sa toho priťahovania slnka čiernou... čo myslíte?

hipuska
14. jan 2021

Záleží aj od kraja kde žiješ. A taktiež od materiálu koca. Ja som kedysi merala rozdiel a teda v kočíku bolo o 6 C viac ako vonku. Uz by som do čiernej nikdy nesla

petulda333
14. jan 2021

Ja som mala cierny s bielymi bodkami a v pohode

patka06
14. jan 2021

čierny by som nekupovala - nepáči sa mi..dieťatko si podľa mňa zaslúži veselšie farby

beata_k
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
lienocka2808
14. jan 2021

@petka238 neviem aky typ kocika kupujes, ja som mala cierny stokke xplory a nebol problém, v každom kočiku je aj vetranie. A ak budes mat napriklad stokke daju sa tam dokupit rozne potahy a menit vzhlad kocika, ja som na leto kupila bezovy. Ale jedno leto som mala kocik cely cierny a nebol problem. Mne sa zase nepacia farebne kociky. je to o vkuse 🙂

fineta
14. jan 2021

... mme sa cierne kociky neskutocne pacia. Ladi ku kazdemu oblečku. 😁 Riešili sme to pred rokom v skupine apríloviek, ze ci je v nom v lete nepohodlno a niekto tam zachytil aj prieskum spočívajúci v porovnavani teplot bledych a ciernych kocikov a nebol rozdiel. Ved nenecháme dieta na priamom slnku v akomkolvek kociku. 😊

andreatytler
14. jan 2021

@petka238 Tu kde zijem su vsetky kociky cierne alebo sede alebo kombinacia. a nielen kociky, autosedacky, ohratky... sem, tam trosku modrej alebo ruzovej ale inac uplna cierno seda mania. Takze za mna nie.☹

nefertiti7
14. jan 2021

Ja som mala tiež čierny s bielymi kvetmi aj celú sadu slnečník, vajíčko, sportak a využila som pri synovi aj dcére. Je pravda že strieška trochu časom / rokmi vybledla ale bol moderný aj neskôr.

labocca
14. jan 2021

my sme mali kombinaciu cierna a biela..Gesslein..bol to tip top kocik..
Slnko vobec nevytiahlo farbu....strieska mala vetranie/sietku...aj na vrchu aj dole pri hlavicke. Maly lezkal na brusku a pekne pozoroval svet🙂). My sme boli max spokojni...

janulienka1103
14. jan 2021

No veď keď sa ti páči taká kombinácia tak čo? Tvoj kočiar, tvoje rozhodnutie

petka238
autor
15. jan 2021

@nefertiti7 presne o toto ide chceli by sme ho mozno este raz pouzit a tiez nebudem vediet co to bude 🙂 ale nechcem aby sa tam dietatko uskvarilo.... a samozrejme ze ho neplanujem nechat na priamom slnku ani o hodine 12tej ist na prechadzku....

bellovag
15. jan 2021

My sme mali tento🙂 xlander city comix...spokojnosť 🙂

evkao
16. jan 2021

@petka238 neboj, v ziadnom kociku sa ti dieta neuskvari, nezalezi na farbe, 100x horsie ako cierna farba je plienka prehodena cez otvor kocika
a cierno biely kocik je super, je to neutralna volba, ako pre dievcatko, tak aj pre chlapceka, mozes doplnit farebnymi doplnkami podla pohlavia 🙂

lavender273
16. jan 2021

@petka238 v Australii som, mala som cierny kocik (ten ktory som chcela ma iba dve farby, navy blue a ciernu ) Dieta sa mi v lete neuskvarilo. Jedine bolo ze slnko z latky vytahalo farbu.

babydesire
17. jan 2021

@petka238 mali sme cierno biely a uplne super.. mali sme tako perso polka dots