Čo do kočíka na zimu začínajúcemu chodcovi?

dally55
14. sep 2023

Ahojte, poraďte zo skúsenosti čo sa vám osvedčilo obliecť na zimu do sportiaka zacinajucemu chodcovi? Teplý overal? S nožičkami či bez a teple topánočky? Alebo fusak a len kratšiu vetrovku, topánočky ? Ďakujem

patka06
14. sep 2023

Overal + teplé topánky

bluemoon24
15. sep 2023

@dally55 zacinajicimu chodci znamena, ze uz nosi ven boty nebo zatim v teple smatlal bez bot? Kdyz syn tapkal kolem nabytku a venku se plazil/udelal 2-3 kroky, mel takove zateplene capacky https://www2.hm.com/cs_cz/productpage.085832001...

chodec15
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
dally55
autor
15. sep 2023

@bluemoon24 toto by som si možno aj zaobstarala tie capacky, dobrý nápad 🙂 zatiaľ je september, dcéra začína okolo nábytku chodiť ale už sa obzeram za zimnými vecami kým je trh plný. v zime už bude asi chodiť a skúšať aj vonku čiže fusak mame a ako alternatívu by som asi zaobstarala overal bez nožičiek a tieto capacky , ďakujem

patka06
15. sep 2023

@dally55 kúp poriadne zimné topánky, keď už teraz chodí okolo nábytku, v zime /o 3 - 4 mesiacce / bude chodiť a capačky sú zbytočné

bluemoon24
16. sep 2023

@dally55 ja bych je prave koupila na ted, hlavne pokud ven chodite z rana. A kukni na sashe, ja jsem kupovala tam, a meli i fleecovou vrstvu uvnitr. @patka06 ma pravdu, za 4m uz muzes mit dobreho chodce a budes se poohlizet po zimnich (celorockach) botech 🙂