Čierny verzus bledý kočík

lneviemmeno
14. jún 2024

Ahojte, idem kupovať športový kočík a neviem sa rozhodnúť medzi farbami. Buď čisto čierny alebo sky blue - ten sa mi veľmi páči ale bojím sa či nebude rýchlo špinavý. Máte niekto skusenosti? Ale zase v čiernom bude asi viac teplo a rýchlejšie môže vyblednut či? Naozaj netuším lebo obidva sa mi páčia 😀

cookie29
14. jún 2024

Mam cierny a svetlo ruzovy. Ruzovy bol rychlo spinavy a paradoxne ho slnko vysisovalo. Cierny bol v pohode a teda na moje prekvapenie ani nevysisovany a ani nebolo v nom teplejsie ako mimo a to mam dietky majove, cize cele leto. Ale asi zalezi aj od kvality materialov.

anjelicek26
14. jún 2024

Tak spinavy je kazdy kocik, len to na nom "nevidis"... chod do farby, ktora sa ti paci, oprat to obcas predsa budes musiet raz za cas tak ako tak... a cierna veru zvykne vyblednut... my sme kupili bezovy a som velmi spokojna...

mima1608
14. jún 2024

Mám svetlo ružový a nie je hneď špinavý. Máme ho pol roka, vnútro periem často, striešku som zatiaľ zvliekala raz. Inak známa má čierny a je nechutne vyťahany od slnka a to ešte ani leto nie je, kupovala ho v októbri. My sme boli pozerať z druhej ruky 2kombi ešte pred športovým, čierno zlatý, a tiež bol veľmi vyprašivený, takže sme radšej išli do farebného.

lucia13022023
14. jún 2024

Mam aj aj. Čierny aj béžový a ani jeden nie je špinavý, 🤣

lneviemmeno
autor
14. jún 2024

A pri bledých kočíkoch tá podložka na nohy nie je potom špinavá od topánok? Moje dieťa ešte nechodí, ale keď zacne tak či ho nezaspini od topánok 😀 ja sa naozaj neviem rozhodnúť, viac ludi je za čierny.. pri čiernom sa mi páči že konštrukcia ja celá čierna a aj madlo, a pri svetlých nie

mima1608
14. jún 2024

@lneviemmeno my máme ešte podložku. Vlastne každý koho poznám má vnútri podložku ☺️

andrea_82
14. jún 2024

@lneviemmeno my sme mali bezovo-modry a druhy bledosedy. Ani jeden nebol nijak extremne uspineny. Mame v nom este podlozku, takze ani topanky nie su problem.

babulkomale
14. jún 2024

@lneviemmeno mala som vanilkovy svetly so vzorom a bol perfektny, ak nejaka smuha, tak hubka vlhka, kvapka jari a svedska utierka, prekvapivo vobec sa nespinil, ale my si umyvame ruky a detom som utierala v kociku rúčky vlhcenymi, neznasam ulepene a ochytane veci, ani kociky.

simona92101
15. jún 2024

@lneviemmeno vsetky kociky som mala cierne,ani jeden nebol vyblednuty,vsetko vsak zavisi od kvality materialu

cookie29
15. jún 2024

@lneviemmeno pozri, uprimne, vela mamaiciek kupovalo dvojkombinaciu kocik, na papieri to znie fantasticky. A zaroven vela mamiciek okolo roka menilo kocik a kupovali samostatny sportiak, ktory sa sklada jednou rukou, z jednej casti atd. Tie velke hebeda su super, pokial mas napriklad velku chalupu a kocik nechavas v hale/garazi. Ale Ked dieta zacne chodit, tak vacsina 2 kombinacii sa sklada z dvoch casti a nechce sa Ti s tym natahovat... tolko osobna skusenost.

lneviemmeno
autor
15. jún 2024

@cookie29 ano preto som nekupovala dvojkombinaciu. Vaničku som dostala od známej a športový si idem kupovať teraz zvlášť a taký, ktorý sa ľahko zloží v jeden kus čiže to je na ňom super

sjun
28. jún 2024

Mam síce modry sporotovy a aj bledy ale napr hlboky som mala tmavo sedy a mne na leto sa tieto tmave farby viac lubia lebo je v kociku vacsia tma 😂ked dieta spi 😀viem ze dietatu je to jedno ale mne by to svetlo vadilo 😂.