Chcem červený kočík, no všetci ma odhovárajú

baska1930
7. máj 2019

Helou baby som v 16.tt a ešte nevieme čo to bude no napriek tomu som si nasla krásny červený kočík len veľa ľudí má odhovára že čo keď bude chlapec a zas ta druha polka hovorí že červená je univerzálna farba. Skúste napísať vy vaše názory!

vamajka
7. máj 2019

@baska1930 pockala by som si ked bude vidno pohlavie ja osobne by som chlapca v cervenom kociku nevozila ale kazdeho vec mozno keby bol este kombinovany s niakou tmavsou farbou

marlenka222
7. máj 2019

@baska1930 poviem ti svoju skusenost- prvé dieťa takmer bez problemov vynosene, pôrod katastrofa,dlho sme nekocikovali, nemohla som chodiť. v kočíkoch som sa vyzivala a dlho hľadala ktorý. Moc sme ho nevyuzili. Vybrala som kávovo biely. +Dokupili sme červený
2. Dieta vynosiť bieda, predčasný pôrod,x komplikácií,x problémov s dieťaťom, nebol čas ani možnosti riešiť kočík, postieľku, sedačku, proste nič na čo sa máš tesit. Iba prežívanie zo dňa na den. Po príchode z nemocnice vytiahli sme, aký sme mali a boli spokojni,že malý prezil. Uvozil sa, že sme kočík až vysrotovali :D
Pri 3dietati- je mi to uuuuplne jedno 🙂 ľudia si aj tak nájdu niečo do čoho budú rýpať.
Moja rada- rob si ako ti srdce káže a na ostatných sa pekne usmej ;) prípadne im pošli vzdušnú pusu na cielko a povedz že je to úplne jedno. Kočík používaš ako ktory- vanickovy 6mesiacov, športový možno rok, dva, tri... Dieťa ti ostáva na celý Život a je mu úplne jedno či si riťku vozí v bielom, modrom alebo červenom ;)

nada89
7. máj 2019

Za mňa ak pre chlapca červený tak len stokke trailz

vandica
7. máj 2019

@baska1930 ja som tiez chcela cerveny aj ked som nevedela co to bude, ale jeden konkretny sa mi strasne pacil, tak som si povedala ze cervena je univerzalna. No ked som uz vedela ze to bude chlapec, akosi som uz maleho nechcela v cervenom kociku, tak som ho nakoniec nekupila, kupila som ten isty len sedy. Kazdy by automaticky cakal ze je to dievca v cervenom kociku. Ak ti ale nezalezi na reciach tak si kludne kup cerveny 🙂 lebo napr, moj maly mal echt modru chlapcensku deku a jedna babka sa ma opytala ci je to dievcatko 😀

vrabcek15
7. máj 2019

@baska1930 ahoj ja som mala bielo-modro-čerevený kočík(skoro ako naša vlajka🙂) ale najviac tam bolo modrej a bielej a mala som dievča a i tak sa ma pýtali, či máme chlapčeka..🙂skús hodiť link,či je veľmi červený..

podhorov
7. máj 2019

Cervena je uni aj moja sestra mala 3 komb. cervenu pre chlapca a bolo to v pohode ludi neries ked sa paci smelo do toho . Ale osobne by som este pockala aj ja som mala vybraty a ky som porodila som si nasla dalsie 4 😂😂😂 aby vas nomrzel kym porodite.

baska1930
autor
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
nikusiak9
7. máj 2019

Na chlapca sa mi nehodi a sportiak asu aj tak kupis ptm zvlast nejaky lahky skladny

di228
7. máj 2019

@baska1930 ja nosim dceru v sivom army sportiaku a nikto nemal ziadne pripomienky. Urob, ako sa tebe paci. Na kocik som dala babiku a cervenu maslu a vyzera super pre dievcatko ;) urcite si budes vediet aj cerveny prisposobit na chlapca doplnkami ;)
My sme kupovali 3kombi z rovnakeho eshopu, ako ty kukas. Boli sme si osobne vybrat na predajni. Vanicka este ok, ale sportiak bol otrasny, tak sme kupili iny...coskoro sa rozhegal a bol tazky na manipulaciu i skladanie do auta. Ak by som mala moznost sa znova rozhodnut, nesla by som do neho za 500€ a radsej si kupila vanicku len a potom dodatocne sportiak. Tieto kociky su vyrabane skor na “krasu” ako uzitok a to som ja predtym nevedela :/

mmoni89
7. máj 2019

Ja mam cervenu rada ale na mna moc cerveny,tiez mam synov no nekupila by som ho

ladybug138
7. máj 2019

Ahoj, ja by som chlapcovi asi nekúpila červený kočík. Teraz čakám dievčatko a kupujeme svetlo šedý, aby bol univerzálny a ladil aj so všetkým, čo dám dovnútra 🙂

6myska
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
nika3136
7. máj 2019

Pre mňa je červená univerzálna farba aj keď toto je dosť výrazne aj na mňa
Športiak je podľa môjho názoru zbytočne veľký a nepraktický, možno ho ani nebudeš využívať
A posledná vec je tá, že odporúčam každý jeden vybratý kočík vyskúšať. Darmo vyzerá super keď je ťažký ako tank, nezmestí sa do výťahu, je veľmi vysoký alebo veľmi ťažko ovládateľný.

baska1930
autor
7. máj 2019

@nika3136 kocik sme boli skúšať super ľahký veľká vanička akurát na zimu keďže sa pohybujeme Liptov-Orava ... ľahko ovládateľný a vysoky potrebujeme keďže s priateľom mame obaja nad 180cm ideálny pre nás ako uliaty či výška aj váha .

nika3136
7. máj 2019

@baska1930
Skús si v ňom predstaviť ročné dieťa, ktoré už sedí a pomaly aj chodí, či budeš chcieť kočíkovať takúto veľkú konštrukciu alebo si potom kúpiš niečo ľahšie, spratnejšie.
Pozerám že nie je otočný do smeru jazdy a opierka sa asi nedá dať do úplného ľahu, čo by mohla byť dosť veľká nevýhoda. Ale neviem, nevidím dobre podľa foto. A čo sa týka farby vaničky tak je to asi tvoja vec, my máme pre dievča tmavosivý skoro až čierny kočík.

ellieellie
7. máj 2019

Z mojej skúsenosti asi toľko, že farba kočíka ti nič nezaručí... My sme mali červený hlboký kočík a bola som pravdupovediac prekvapená, že každý sa ma pýtal, či máme chlapčeka či dievčatko (kočík sme zdedili a ja sama som mala zmiešané pocity z toho, že vozím chlapca v červenom). Teraz je už krpec väčší, chodíme bez kočíka, obliekam ho prevažne do modrých vecí a aj keď je celý od hlavy po päty v modrom, neviem ani porátať, koľkokrát som si vypočula poznámky o tom, že je to dievčatko!! Napr. aj dnes, pritom bol takto oblečený - len čiapku mal inú, modrú ako bundu. Takže asi tak 🙂 Kúp si kočík, aký ty sama chceš, aby si bola spokojná.

lia67
7. máj 2019

@baska1930
@baska1930 hneď by som ho kupovala, je nádherný. Ja mam chlapčeka a zhanala som iba červený kočiarik, nakoniec som kúpila sivý. Ľutovala som a ľutovať budem. Určite ten červený by som ani trošku neváhala a kúpila.

baska1930
autor
7. máj 2019

@lia67 aj ja si myslim ... tak či tak sa budú ľudia pýtať čo to je takze to je jedno asi akej farby je ten kocik 🙂... a červený som za prvé ešte v žiadnom obchode nevidela ani u žiadnej mamičky a väčšinu mamičiek čo vidím všetky majú tie iste kociky pomaly či modely alebo farby ... podľa mna červeným kočíkom budeme vonku vynikať nie že by som chcela byt stredobodom pozornosti ale budeme iný ako ostatný 🙂🤰🏻

demonka5
7. máj 2019

@baska1930 podla mna je to krasny kocik a pre mna je cervena univerzalna farba,ja mam dievcatko a kocik cierna konsteukcia a antracit a nikto to nekomentuje😁

nada89
7. máj 2019

@ellieellie no ja nechápem ako sa môže nájsť osoba ktorá sa na takto oblečené dieťa opýta či je to dievčatko 😲

annamivo
7. máj 2019

@baska1930 podľa mňa je to Uni kočík a veľmi pekný ... Ja mám síce šedý ale tento červený je krásny

ellieellie
7. máj 2019

@nada89 Práveže tí ľudia sa nepýtajú, či je to chlapec či dievčatko, len okomentujú, že je to dievčatko. Napr. dnes keď sme prišli na ihrisko, hral sa tam jeden chlapec a keď sme prišli my, tak sa potešil (iné deti tam neboli) a jeho mama hovorí: “Dievčatko prišlo, môžete sa hrať”. Ja to už ani nekomentujem a nevysvetľujem, fakt sa mi to stalo veľmi veľa krát, pre mňa je to až neuveriteľné, chápala by som, keby je oblečený v sivom a pod. Viem, že modrú nosia aj dievčatá ale až takto?? to asi nie 🙂 Potom sa len v duchu smejem na tých začudovaných pohľadoch, keď ho oslovím jeho menom 😀

janulik2008
7. máj 2019

Mam 25 a nasi ma vozili z modrom s bodkami. Preco? Lebo mame sa pacil 😁 takze neries. Mala ked bola babo cela v ruzovom nausnicky kocik ruzovy a otazka ... to je chlapcek ze? Tak sa sestra nahnevala a zacala malu rydzo do modreho dokonca ma mala fotku kde ma koselu kratasy a motylika a sedi v rozovom kociku 😁😁😁

sono2
7. máj 2019

@baska1930 skôr si zváž, či bude dlho veľká vanička kedy bude dieťa narodene, či tam dáš prípadne fusak, aké bude veľké dieťa? Stačí cca aká si bola veľká ty. A je pravda ze sa vanička používa extrémne krátko.

sono2
7. máj 2019

@ellieellie dcéra ako cukrík oblečená v rúžovom ale komplet a že čo máte? No chlapca🤣🤣🤣🤣

lia67
7. máj 2019

@baska1930 ten červený kožený je fakt nádherný. Hneď by som ho brala.

nada89
7. máj 2019

@ellieellie tak možno bude taký dievčenský do tváričky alebo sa potom už fakt svet zbláznil 😁😁

ivky
7. máj 2019

Cervena je uni. Ani v cervenych autach sa nevozia len zeny. A aj ked bude dievca v cervenom kociku, najdu sa ludia, co sa spytaju, ci mate chlapca ;)

baska1930
autor
7. máj 2019

Baby ste zlate fakt som sa pobavila na niektorých komentároch 🙂🙂😂...
@sono2 babo sa nám narodí v októbri takze vaničku využijeme určite na tu zimu ... ďakujem za názory

franika
7. máj 2019

Však červený úplne v pohode aj ku chlapčekovi...ja som pri dievčatku mala krásny športiak tyrkysovy, podložku v ňom pudrovo ružovú a všetci,že wau...