Cestovný kočík pre dlhé dieťa

jesica52375
9. júl 2024

Dobrý deň, prosím ktorý športový kočík je vhodný pre dlhé dieťa? Syn má 1,5 roka a 94cm. Momentálne máme kočík z dvojkombinacie ABC design salsa 4 air, v ktorej úplne krásne zaspal aj na výlete, uložil sa na bok a tak spal, len je to priestorovo náročné keďže sa skladá z dvoch častí. Preto hľadám niečo podobné, len viac skladné. Aby malo predĺženú striešku, úplný ľah, opierku na nohy keď sedí keďže je syn dlháň, možno ak by boli zadné kolesá väčšie a aby nám ho vzali aspoň do podpalubia lietadla. Cenový limit tak cca do 400€ ale čim menej tym lepšie :D Vopred vďaka za typy 🙂

janica_
9. júl 2024

@jesica52375 ahoj, vyskusala som vselico, ale najlepsie nam sadol petit mars street, ma dlhu chrbtovu opierku aj opierku na nohy, ani sa nesmyka z kocika ked nie je priputany (napriklad pri cybex balios s to bola katastrofa), je dobre urobeny. Syn je dlhan, vyzera ze ma o rok viac. Este je skvely aj oyster zero. Mame aj joolz aer+, ten sice nie je dlhy, ale teraz ako 107 cm si v nom takto pospal na dovolenke. Je to skvely cestovny kocik

dzejsik
11. júl 2024

@jesica52375 Petite Mars Royal2

janica_
12. júl 2024

@dzejsik royal mal kratsiu chrbtovu opierku ako street, kolko ma royal 2?

dzejsik
12. júl 2024

@janica_ fuu to neviem, ale zvladol na vyletoch aj starsieho 4rocneho povozit, ked uz mal dost