Casualplay S4 Titanium Reverse či Maxi Cosi Mura 3?

kukinka231
17. okt 2011

minimalne od vcera mam dilemu..... paci sa mi maxi cosi mura 3 ale som zatazena na tmave konstrukcie kocika 😀 ktoru ma casualplay s4 titanium ...... nevie niekto nahodou ci ma aj maxi cosi moznost tmavej konstrukcie??????

dosa
17. okt 2011

@kukinka231 nemam ani jeden kocik, ale mala som ciernu konstrukciu a ta je v zaklade bleda, len nastriekana... tym padom, ked ju niekde oskries, tak skrabanec ti bude svietit do daleka... z tvojich dvoch typov by som volila muru.

kukinka231
autor
17. okt 2011

@dosa ja mam teraz ciernu konstrukciu a nie je to az take zle.... zatial som pre muru rozhodnuta viac sa mi paci sedacia cast a tu konstrukciu mozno rozdycham 🙂

evitaa777
14. nov 2011

@kukinka231 ja osobne som mala muru 3 a nikdy viac..tak tazky kociar som este nemala,ruky ma boleli,ked som s nim manipulovala a to nehovoriac o tom,ked som ho mala niekde zdvihnut,nehrozi.sdacia cast Mury bola super,to musim povedat,prijemny material,ale ta vaha,fuuuuuu...takze ja som urcite za Casualplay,ten ma tusim okolo 12kg s vanickou a trochu menej so sportovou castou..a co sa tyka farby konstrukcie,mala som aj bielu aj ciernu aj sedu,ono je to o tom ako sa s kocikom zaobchadza a ked sa aj oskre,co uz,ved s tym musime pocitat 🙂