Casualplay, Cam, Jane, X-Lander a Peg-Perego

katuskan
1. jún 2012

ahojte mamičky, chcem sa s vami poradiť o kočíku, ktorý z týchto je podľa vás ten naj? Mám predbežne vytipované značky: Casualplay, Cam, Jane, X-Lander a Peg-Perego, som si istá, že všetky majú svoje za a proti, ale bola by som rada, keby ste mi poradili, aby som neľutovala potom kúpu. A ešte ma tiež zaujíma váš názor, či sú lepšie trojkolky alebo štvorkolky, dakujem vám baby

meusicka
1. jún 2012

ahoj
@katuskan my sme mali CAM Cortinu X3 evolution, 3 kolka a bola som s nou velmi spokojna. dcerka bola narodena vo february, aj snehu sme si uzili ale kocik bol stabilny a spolahlivy. akurat som zaaretovala prve kolkeso a bolo. v lete som si pochvalovala vbudovanu moskitierku a o lahkej skladnosti ani nehovorim. ja mozem Cam odporucat, je super. ked sme kupovali golfac, znova sme kupili znacku Cam. podotykam, ze keby nie cesta lietadlom, atk golfac vobec nekupujem, ved aj sportak bol super, da sa dat takmer uplne do lahu a dieta sa v pohode vyspi. je to luxusny kocik, ale nie len pre dizajn, ono je to naozaj pre pohodlie dietata. 🙂 hmmm este mi napadlo, ze my sme kupovali novy, lebo som ho chcela pouzit aj pri druhe babo, ale nakoniec som musela predat, lebo sme pocali dvojicky 😀 ale urcite aj taky kocik po jednom dietatku vie byt velmi pekny, zachovaly. 😉

sosovica
1. jún 2012

katuskan no tak mi mame Camarello Q12 a poviem vam neodporučala by som nikomu tuto značku.Po čase sa s neho stane hrkalka.CAM je velmi dobra značka.Idem tu mou hrkalku vymeniť,mame len 4mesiace a som velmi sklamana že som si vybrala nespravny typ kočiara. 😒

maca_p
1. jún 2012

bertini X2 nema chybu.
mam bertini X6 a ma maly kos. jedine negativum. pre mna osobne jedine 4 kolka, predne kolesa otocne. kociky s neotocnymi kolesami povazujem za hebeda. ale ak zijes niekde v zuberci, jedine to hebedo ti spravi dobru sluzbu na kope snehu.

zuzikkaa
1. jún 2012

@katuskan ja som za 3kolky s otocnym sedenim 😉

danim
1. jún 2012

My mame JANE SLALOM PRO 2007 ( o rocniku 2010 to co pisem vobec neplati ) a nedam nan dopustit, uz sa v nom vozi druha dcera. Jedna z najvacsich vaniciek na trhu- tu vanicku mali aj 2008 a tusim aj rocnik 2009. Tam je dieta cca pol roka, ma polohovatelne lozko, co moja prva dcera velmi rada 🙂 druhej to nechybalo, je to aj autovanicka, sietka proti hmyzu zabudovana, strieska ma vetranie aj vanicka ( vanicku uz predavam, tak pozri inzerat - tam je o nej napisane aj nafotene vsetko .. no ovela dlhsie budes pouzivat sportiak a ten je priestranny, pokojne sa tam vyspi- v rovine aj 3 rocne dieta. Konstrukcia ma nafukovacie 3 kolesa, co je v zime uzasne, nikdy som s nim nemala ziaden problem ( a to ani v prirode, korene stromov.. zvlada kazdy teren )..a to ani v 20 cm cerstvo napadnutom snehu ( kamosi maju casualplay.. v zime ho tahali za sebou- dopredu s nim nevedeli ani pohnut- vtedy napadlo cca 10 cm snehu, lebo ma predne koliesko zdvojene- takze to bol proste v zime pluh :(( vobec sa s nim nedalo ist.. takze ja by som dvojite kolieska urcite nekupovala ) Najlepsie su nafukovacie, kaucukove casom hrkaju.. takze moja rada na co si dat pozor - priestrannost vanicky, priestrannost sportiaku ( opierka- v casualplay . ked som tam posadila len 1 a pol rocnu moju dceru, opierku mala do pol hlavy :(( a aj plocha na sedenie- ako na obrubniku.. som bola prekvapena 😨
Dolezite- priestrannost sportiaku- sirka a celkova plocha na akej sedi, opierka na nohy ale aj vyska opierky na chrbat, dalej ci sa da zlozit do roviny, ak dieta spi.. lebo to som zase pri tych sucasnych novinkach bola v soku, ked som zistila, ze tam dieta sedi ako na stolicke a pri spani sa len otoci v tom sede do lahu.. nohy ma stale v sede- otras.. ako si tam dieta oddychne je na zamyslenie... potom tie kolieska - dolezity faktor pri vybere ( dvojite by som urcite ja nekupovala ) no a aj nech sa zmesti do vytahu- ak to potrebujes.- trojkolky su dlhsie- CAM cortinu som aj ja chcela ( splna vsetko to, co jane slalom, ma sice kaucukove kolieska, ale nam sa do vytahu maleho nevosla ).
Sportiak jane slalom ti plne postaci ( verzia 2010 im fakt nevysla.. je to ovela mensi kocik celkovo, vanicka aj sportiak ), my sme si potom ( kvoli malym cestam vlakom a lietadlu kupili aj golfky jane energy 2009, 5,6 kg kocik , kde sa pohodlne vyspi vyssie dieta cele uplne v lahu- aj nohy 🙂 zmesti sa aj do ulicky vlaku, odpruzene vsetky 4 kolesa, no parada 🙂 odporucam tiez 🙂 Prajem stastny vyber 🙂

katuskan
autor
1. jún 2012

@danim dakujem za odpoved, ja som momentálne doma na RD a mám presne Jane Slalom športový, chýba mi vanička a preto potrebujem kočík....najprv som myslela, že dokúpime iba vaničku k nemu, ale my máme starý typ kočíka ročník 2004 a som zistila, že tieto vaničky roku 2008 a vyššie na našu konštrukciu nepasujú a chcela som proste novší typ vaničky.....tak preto zvažujeme teraz komplet používaný kočík, len sa rozhodujem nad značkou.....a používané sa dajú zohnať lacnejšie, lebo na nový samozrejme nemáme, kedže som na spomínanej RD......dakujem vám za vyjadrenia, ste zlaté

katuskan
autor
1. jún 2012

@meusicka už som si pozerala nejaké CAM na bazári a dosť sa mi páčia, tak ste ma potešili odpovedou.....dakujem za váš názor

meusicka
1. jún 2012

@katuskan rado sa stalo 🙂 mne tak napadlo k tym kolieskam ako pise @danim, nekupovat ziadne zdvojene. som tiez preto zhanala a kukala na forach, s cim su vobec baby spokojne 😉 nakoniec to vyhrala Camka, ale aj Jane je dobre. 🙂 napr. aj Cam X6 ma zdvojene kolieska 😝

zuzikkaa
2. jún 2012

@katuskan pri CAM pozor na sportovu cast,,lebo opierka noh sa polohuje zaroven s chrbtovou opierkou 😒 😒 😒 to znamena ze ak babo sedi tak ma nozicky dole...to by mne osobne vadilo

mravvcek
8. júl 2012

s tymi opierkami je to pri vsetkych CAM?