Carrello Astra

smejka987
15. feb 2023

Ahojte, https://www.mravcek.eu/kategoria/kociky/sportov... náhodou niekto skúsenosti s tým kočíkom Carrello Astra?

tatiana_84
15. feb 2023

@smejka987 mam, kupila som ako nudzove riesenie tyzden pred odchodom na dovolenku pre vtedy 1.5 rocneho. A som spokojna. Pouzivali sme na presuny na plaz, na prechadzky dlhsie. Aj sa tam vyspi.
Na kratke presuny, busom, vozim v nom aj nakup miesto syna-syn chodi rad peso, len vela neprejde. Lahucky, skladny, vsetky doplnky v cene. No necakajte stabilitu ako pri sportiaku a tiez ked idem na obrubnik(syn 15kg) musim si nohou pomoct, aby som zodvihla predok. Sneh to neda-ani som necakala. Ale to je cena za skladny kocik.
Doteraz som neprisla na to, kde upevnit nanoznik aby to bolo ok-ale ten malinko pouzivam.
Jedine co by mohli nahradne diely nanho predavat-aspon kolesa. Nikde som nenasla.
Inak starsi ma 6 rokov a 20kg a tiez v nom sedel uz-vsak musi vyskusat.

figurka1985
9. máj 2023

@tatiana_84 ahoj. Veľmi zvažujem kúpu tohto kočíka. Prosím ťa, vedela by si mi odmerať dĺžku chrbtovej opierky? Nikde ten údaj neviem dohľadať. Nechcem aby bola strieška hneď nad hlavou, tak hľadám niečo vyššie. Ďakujem krasne

tatiana_84
10. máj 2023

@figurka1985 chrbtova opierka 43.5cm. Ked som sa ja rozhodovala, porovnavala som s petite mars street ten sme mali predtym, myslim ze chrbtova bola rovnako.

figurka1985
10. máj 2023

@tatiana_84 uuuf, nie je to málo na také 2,5 ročné dieťa? Bola som preň takmer rozhodnutá, ale toto ma trošku zneistilo.
Tiež prosím ta- ako sa ti s ním manevruje? Ide ľahko? Aj jednou rukou?

tatiana_84
11. máj 2023

@figurka1985 je to cestovny kocik, casto su tieto kociky s nizkou opierkou,ono potom je tam este priestor nad hlavou-merala som len opierku. Ak chcete premeriam celkovy priestor pod strieskou.
Moj syn ma 2.5 roka a vozi s, aj spava v nom bezne.
Ano da sa aj jednou rukou, bezne mam v jednej ruke nakup a druhou tlacim, no prekonava prekazky tazsie-aj mensia jama mu robi problem, treba nadvihnut predne kolesa- no cestovny kocik. Treba zvazit na co ho potrebujete. Ja som potrebovala cestovny a do mesta-maly, spratny, na rychle presuny mhd ci peso, dieta sa vyspi. Uz sme isli aj tak ze kocik v buse (medzimesto)zlozeny a dieta same.
2.5 rocny uz aj vela chodi sam takze casto aj z nakupu on ide sam a vozi sa nakup.
Mala som este aj sportovy z kombinacie-ten som pouzivala v zime-sneh. Ale uz ho nemam v zime bude mat 3 roky, tak hadam uz nebude potrebny.

figurka1985
11. máj 2023

@tatiana_84 ďakujem. Na podobné účely h o potrebujem. S tým,že v lete plánujeme nejaké výlety a dovolenku,tak aby sa mal kde vyspať drobec. Ju Nám, využívas aj tu funkciu tahania zloženého kočíka za tu rucku za sebou? Je to pohodlné? Či blbosť?

tatiana_84
11. máj 2023

@figurka1985 pouzivam to ked ideme na vikend a vleciem vela veci-tak starsi syn to za to taha, kym neprejdeme kusok po garazi k autu, vyuzili sme aj pri presune v letiskovej hale a nastupnej plosine, potom ho vzali do podpalubia. Za tie peniaze by mi ani tak luto nebolo, ak by sa poskodil v lietadle. Ale nepatrilo to ku kriteriam rozhodovania.

figurka1985
11. máj 2023

@tatiana_84 super.d akujem krásne. Ešte by som ťa mohla poprosiť, keby si mi poslala hoci v správe foto syna v kočíku. Len nech vidím, ako je to s tou strieškou a celkovo koľko má miesta. Veľmi by mi to pomohlo. Dnes sme boli v dvoch obchodoch s kočíkmi, a v jednom mali len bravo plus. Bol fajn, ale aj tak som viac naklonená na astru. Tak asi ju objednám.
A teraz mi napadlo- aká si vysoká? Rúčka nie je polohovacia, vyhovuje vám? Tebe aj manželovi? Lebo ja som nižšia 160 CM, muž 184 CM, a keď mne vyhovuje on somre,že zakopava. A na astre je ten košík dole-nevytrca dosť a nevadí to pri chôdzi?

tatiana_84
14. máj 2023

@figurka1985 poslem vam fotku do spravy, ale az zajtra, dnes sa mi neda. Ja mam 165, muz okolo 190 ja nezakopavam, muz je vysoky takze jemu moc s kocikom nevyhoviem(zas on ho tolko nevyuziva, teraz ked uz su 2 deti tak sa mota okolo starsieho a skor ja tlacim)-naj prenho bol camarelo 3 kombinacia-ale ta velkost-to zabralo 3/4 kufra. Do petite mars street -kopal do brzdy a stale brzdil pri chodzi, kym si zvykol, astra ma naboky brzdu, ale tiez sa mu stalo parkrat, ze pri chodzi kopol do nej a zabrzdil. Neda sa pohnut ruckou, kosik nie nezavadzia. Inak ten kosik je fakt priestranny, pevny, nevypadavaju z neho veci- zo streetu mi casto padali veci-no ja tym kosikom davam dost zabrat-aj nakupy tam davam....

figurka1985
15. máj 2023

@tatiana_84 ďakujem krásne. Počkám na fotku. A ten košík ma teší. Presne taký potrebujem, často ťahám aj odrážadlo, čo dcére beriem školskú tašku. A väčšina kočíkov má tak ťažko prístupný košík, že to je des... Nákup tam vložím len ak nahadzem samostatne veci, nie s celou taškou a to ma štve niekedy. A máš pravdu, kovikujem prevažne ja. Inak keby že mal polohovaciu rucku, bol by asi dokonalý. Podľa mojich kritérií. Teda ešte tá opierka chrbtica má trošku skre, ale možno len preháňam...

tatiana_84
16. máj 2023

@figurka1985 mne este chyba, ze madlo sa neda odklopit ked nasada ako street, da sa dat len cele dole. A tie prekazky tazsie zvlada, ale na to sa da zvyknut, a v meste uz tie obrubniky byvaju nizke.

figurka1985
16. máj 2023

@tatiana_84 juj, vidíš, to je aká zrada s tým madlom! To som si doteraz neuvedomila. Fakt ... To dvíhanie na obrubník by mi tak nevadilo. Dnes tu bola kamoška s easywalker jackey, a ten sa ovládal supery ale to dvíhanie na obrubník bolo tiež ťažšie, ako som očakávala. Je to aj tým ťažiskom, ktoré je viac vpredu.