Camarelo Sudari - skúsenosti

mery4
13. jan 2018

Ahojte ma niekto skusenosti s typom kocika Camarelo Sudari? Boli ste spokojne alebo naopak? Cakame prve babatko a zvazujeme kupit tento typ, alebo je niektori iny typ Camarelo lepsi?

luc289
13. jan 2018

ja sa presne tiez chcem opytat na camarelo SIRION alebo Sudari ci niekto ma skusenost

dida_92
21. mar 2019

My máme kočik v modrom prevedení.sme veľmi spokojní,konštrukcia je ľahká,ľahko ovladateľná a skladateľná.kupovali sme trojkombináciu,zatiaľ využívame vaničku a vajíčko.vanička je dosť veľká.vajíčko má podložku a taký vankúšik pod riťku,využijete najmä ak je bábätko veľmi malé,my sme požívali do troch mesiacov.jediné,čo mi prekáža,že sa mi konštrukcia nezmestí do kufra auta (peugeot 107) a tak chodíme mužovým autom,ale na druhej strane je to bezpečnejšie auto.a možno nevýhodou je kočíková taška,ale poväčšine majú tieto tašky menšie rozmery a nie je problém zaobstarať si za rozumnú cenu inú tašku.svoju kúpu neľutujem a som spokojná.možno len na dovolenku uvažujeme nad menším skladnejším kočíkom kvôli miestu v kufri na ďaľsiu batožinu(golfáč)