Bugaboo fox 3

lenagawel
22. sep 2023

zienky za kolko je podla vas ok predat fox 3 po jendom dietati? lebo mam pocit ze niektore zeny by ho chceli zadarmo 🤔

banalu
22. sep 2023

400€ ak je v dobrom stave 🤷‍♀️

lenagawel
autor
22. sep 2023

@banalu za taku cenu predavaju tie lacnejsie kociky 🙈 no nic to si ho radsej necham pre druhe babo 🙂

majlo1234
22. sep 2023

Ja mam sice thule urban glide, vanicka a sportiak s doplnkami stali do tisicky, zvazujem predaj za 600-650, tak idu v bazaroch. Pozri si, v akych cenovych relaciach sa predavaju tie tvoje z deuhej ruky

banalu
22. sep 2023

@lenagawel ja chapem, aj mna caka predaj mojho bgb chameleon, ale v tomto sa treba proste odosobnit a ked clovek chce predat musi ist na to bez emocii. Trh aj bazos je prepchaty a aj ked sa stane, ze niekto sa raz zobudi a kupi taky kocik za 600+€, nie je to pravidlo. Ked som ja pozerala bazarove tak som si povedala, ze si tych par 100€ priplatim za novy 🤷‍♀️ lebo z druhej ruky 2-3 rocny kocik o 200€ pre mna nebola vyhra 🤷‍♀️ vtedy som sa na to pozerala, ze co by tie matky za tie kociky chceli ked su pouzite 😂
@majlo1234 teraz som videla novy v akcii na predajni v KE za 700€ aj s vanickou 🤷‍♀️

lenagawel
autor
23. sep 2023

ved prave preto si ho radsej necham

mia_von_prag
23. sep 2023

Ak plánuješ druhé, nechaj si. Je to výborný, kvalitný kočík.
Ja som mala Fox 1, po servise po 4 rokoch som ho predavala za 30% sumy. Výhodnejšie je predať doplňky zvlášť.

majlo1234
23. sep 2023

@banalu ved prave o to ide, ze nemam az taky prehlad. Naposledy ked som kukala, sli na bazare po 600 euro, ale ked uz je novy za 700, samozrejme ze za taku cenu ho nepredam