Bugaboo Buffalo verzus Cybex Priam

veva82
7. máj 2017

Ahojte dievcata,uz mesiac riesim dilemu nad kocikom. Viete mi poradit? Rozhodujem sa medzi Cybex Priam a Bugaboo Buffalo. Potrebujeme kocik na zimu hlavne,kedze sme stale na horach.Dakujem

cichlida
7. máj 2017

Ahoj, ak ste casto na horach tak buffalo, i ked priam je uzasny vyzorovo 🙂

veva82
autor
7. máj 2017

@cichlida na Priame ma lakaju tie lyze a je lahsi ako buffalo.Preto mam dilemu. Kvoli zime hlavne kedze dcera mi zavodne lyzuje a budeme kazdy vikend na pretekoch na snehu.

cichlida
7. máj 2017

Baby tu maju o nich temy, vypytat recenzie priamo od nich. U mna kamoska mala buffalo a velmi si chvalila, ked som ho kocikovala tak sa skvelo spraval, je priestranny, aj pre tazsie dieta. Ale ja som videla v predajni priam a donho som sa zalubila, deti uz neplanujem, takze nic😉 vzdy mozes predat a kupit iny, ale najjednoduhsie je trafit do cierneho na prvy sup. Drzim palce

veva82
autor
7. máj 2017

@cichlida len kde to idem hladat....potrebujem take prakticke zhrnutie a porovnanie a to mi budu vediet povedat tie,co maju Priam a Buffalo. Prinajhorsom nejake foto v terenoch 😉

sissi2183
26. máj 2017

My mame cybex priam platinum. Som maximalne spokojna. Krasny elagantny dizajn, lahucka manupulacia, super skladatelny a idealny na cestovanie. Mame trekingove kolesa, takze aj narocnejsi teren je v pohode. Ja som povodne pozerala bugaboo alebo stokke, ake tie su uz podla mna tuctove.

veva82
autor
27. máj 2017

@sissi2183 dakujem.Mne islo hlavne o praktickost a v terene ako sa sprava.Trebars po luke ked pojdem alebo lesnom chodnicku plus zima.Tiez chcem tie najterennejsie kolesa ake cybex ma plus na zimu lyze,kedze starsia dcera mi robi zavodne bezecke lyzovanie a to budeme v zime stale niekde na pretekoch. Aj ked povodne som chcela buffalo no je o dost tazsi od cybexu a cybex vyhrava zatial.

cristinna
17. júl 2018

@veva82 Dobry den, sice trosku starsia tema od maja, prosim nakoniec ste sa rozhodli pre Cybex Pram? Tiez zatial teoreticky rozhodujem medzi Bugaboo Fox, Cybex Pram alebo Stokke Trailz...az na jesen budem skusat aj nazivo v obchodoch. Dakujeeem pekne 🙂

juniorka94
1. aug 2018

@cristinna tiez su to moji favoriti😊Od septembra sa tiez planujem obhliadat 😁

veva82
autor
3. sep 2018

@cristinna zdravim. Mam Cybex Priam a nelutujem. Najlepsia volba. A to som pri tych starsich prestriedala kocikov kym sa mi nejaky zapacil.

veva82
autor
3. sep 2018
cristinna
3. sep 2018

@juniorka94 Ako si dopadla s vyberom? 😀

cristinna
3. sep 2018

@veva82 Dakujem krasne za fotky a odpovede...Zatial som bola pred tyzdnom omrnut vo Vandastore, asi sa skor priklonim k Bugaboo Buffalo, kedze su nanho dobre ceny a Cybex je pre mna uz vyssia liga, ale autosedacku od Cybex urcite..uvidim este..

cristinna
3. sep 2018

@veva82 omrknut (oprava)

juniorka94
6. sep 2018

@cristinna no videla som kociky nazivo....fox sa mi veeeelmi paci , len neviem ci je pre dieta dobre korytkove sedenie v sportovej casti.Takze vaham....

veva82
autor
26. sep 2018

@juniorka94 preto som zvolila Cybex. Mala sa tam krasne rozvali,vacsinou spava na boku a teraz nebude striesnena vo fusaku,ale ma dost miesta. Za mna jednoznacne piram kvoli komfortu dietatka. Pri synovi som mala v roku uz 6ty kocik. Teraz mam len priam a nedam dopustit.