Bugaboo Bee plus verzus Mamas & Papas Armadillo

niiiiini
16. júl 2015

Ahojte rozhodujem sa medzi týmito dvomi kočíkmi ...Mam 2,5 ročne dieta chcem aby si v nom sem tam podla potreby mohol este pospať. Aby sa s nim dali v pohode aj v zime. Co sa týka cestovania myslim ze oba su ok... Kto máte niektorý skusenosti??? Dakujem 😊

opicaskorica
24. aug 2015

no toto by som aj ja rada vediet 🙂

niiiiini
autor
24. aug 2015

@opicaskorica no asi mesiac uz mam mamas& papas armadillo a zatiaľ som spokojná. Maly ma dostatok miesta aj ked spinka a ľahučko sa s nim ide. Obcas trošičku hrkocú cez hrboly ale ro je normalne vzhľadom na kolieska inak ide tichučko. Kamoska ma bee+ a dala ho prec nebola spokojná. Ale samozrejme je ma každom ako sa rozhodne co očakáva , hlada a tak..

opicaskorica
25. aug 2015

@niiiiini no super! Ja nad nic vazne uvazujem. Kolieska su umele alebo pogumovane? Inak nevies nahodou kde by sa dal vidiet nazivo?

opicaskorica
25. aug 2015

@niiiiini prosim ta a ako sa tie kolieska spravaju na zamkovej dlazbe?

maciatkolulu
29. sep 2015

@niiiiini ahoj neviem, ci si sa uz rozhodla, posielam link pre porovnanie armadila flip a bugaboo bee, ja som sa uz rozhodla pre armadilo flip xt 😀 , mali sme aj bee plus, ale maly v nom nechcel byt, celkovo sme neboli az tak spokojni, teraz mame urbo2 a je to naj kocik, ale flip xt je vacsi, skladnejsi, maly ma dva

https://www.youtube.com/watch?v=Bk1zGP63tmM
petrahankova
28. máj 2016

@maciatkolulu Prosím ešte máš flip xt?Ako si s ním spokojná?Zaujímajú ma jazdné vlastnosti a plocha na spanie,dakujem

maciatkolulu
28. máj 2016

@petrahankova nakoniec som uz nesla do flip xt, ale do armadilo city donna wilson http://mamasandpapas.hu/en/travel-1/special-edi... a je to super, najlepsi kocik aky som mala, skladny, velky kosik, lahunko ovladatelny, maly ho miluje a ja tiez, nozky keby zaspinkal sa nedaju celkom rovno dat, ale da sa vytlacit ten spodok ako ma quinny zapp xtra2, takze aj to ok, teraz som si nanho objednala original madlo a predsa len este aj predlzenu striesku so sietkou, inak pasuje nanho bugaboo slnecnik. Kebyze je, ale moj maly mensi, urcite by som kupila flip xt, odporucam mamas and papas, ten nas je uplne pan kocik a co mna najviac tesi, ked vyrazime do ulic nie sme ako uniformovany, este som nevidela jeden taky isty 😀

petrahankova
28. máj 2016

@maciatkolulu no moj malý bude mať v júni dva roky,ale spí len v kočíku a cesty máme rozbité po dedine,tak zvažujem to xt kvoli kolesám,a prosím odkial si objednala madlo?Tá limitka je krásna. 🙂

maciatkolulu
28. máj 2016

@petrahankova moj bude mat v auguste tri, spava tiez len v kociku, mame este orbit a urbo 2, popravde v city este nespal, ale ked si tam lezi, tak je spokojny, z madarskeho mamasu, oficialne vraj to madlo pasuje len na armadilo a armadilo xt, ale vraj ide aj na city a flip, lenze mi pride az 26.6, nemaju na sklade teraz. Pokial by som nemala urbo a orbit, urcite by som chcela xt, su to vynikajuce kociky a sem tam sa este pohravam s myslienkou nan 😉 , ale rychlo ju odozeniem, tu myslienku myslim

petrahankova
28. máj 2016

@maciatkolulu a kolko ta madlo víde prosím?

petrahankova
31. máj 2016

@maciatkolulu ak by ti madlo nesedelo,možno by som kupila 🙂 ,prave objednavam flip xt

maciatkolulu
31. máj 2016

@petrahankova jeeeeeeej, super, tiiisko zavidim, ale uz fakt mi netreba, este som poskupovala po urbo bug, ale vsetci na mna pozeraju, ze mi harasi, ale mne maly sedi v kociku, vlacim tam vsetky haraburdy...a navyse spava poobede aj tri hodiny iba v kociku, nuz co uz. Madlo ma prist 26.6 dam vediet ako sedi. Inak su to fakt top kociky, taky slachtici medzi kocikmi, je aj na nete porovnanie bugaboo a flip a niet o com. A aku farbu si si objednala?

petrahankova
31. máj 2016

@maciatkolulu ja som použitý z UK cez jednu maminku a bude bežový,chcela som modrý,ale tento je teraz za dobrú cenu,290eur ma víde,tak na farbe mi nezáleží,nechcela som čiernu a bordovú

maciatkolulu
31. máj 2016

@petrahankova vynikajuca cena za flip xt, ved novy vychadza viac ako 700eur

petrahankova
31. máj 2016

@maciatkolulu no ved,už po nom striehnem dlhšie,dajú sa od 350eur zohnať použité,tak snad mi tento víde,lebo už som mala raz zajednaný a nič z toho nebolo 😒 ,ale už snad tento príde

petrahankova
7. jún 2016

@maciatkolulu no nakoniec nebude bežovy ale tyrkys,no práve som zistila,že nan nepasuje nijaké madlo,ach a to je už zaplatený kočík,no uvidím ako to prežijeme bez neho 😒

maciatkolulu
7. jún 2016

@petrahankova A ako si to zistila? Pretoze ani na city oficialne nepasuje, ale ako som pozerala na akom principe to funguje, tak aj city ma ppresne to, co klasicke armadilo, aj video som pozerala, takze ked mi pride, tak dam vediet. Ale nevidim jeden dovod, preco by nemalo pasovat, ma klb, takze musi ist aj na sirsi aj na uzsi kocik, kedze armadilo xt a klasicke armadilo nie su rovnako siroke a navyse nenadarmo to sami nazyvaju armadilo rodina, tak nech ma nestvu 😉 Ja ho v najhorsom vratim, alebo vymenim za iny tovar v papase sa vzdy da nieco najst. Inak ta tyrkys je nadherna 🙂

petrahankova
7. jún 2016

@maciatkolulu no v inzerate UK kde predavaju madlo je písané že nepasuje na flip ani flipxt
,

maciatkolulu
7. jún 2016

@petrahankova tak dam vediet ako sme pochodili my ja duuuufam, ze tam bude pasovat, ma tam totiz to iste pod latkou ako klasicke armadilo, kde sa zacvakava, nechapem, preco by robili madlo iba na armadilo a armadilo xt....Vsade kde som citala recenzie na flip a flip xt, ze dkonaly kocik, ze ma absolutne vsetko, akurat madlo mu chyba. Tak som sa potesila, ked som videla, ze madlo uz je na svete a oni by to takto pokakalli, snad nieee

petrahankova
7. jún 2016

@maciatkolulu mne teraz jedna pani písala že na ten moj by pasovalo to origoš madlo len v jednom smere,že v opačnom by tlačilo dieťa

maciatkolulu
7. jún 2016

@petrahankova nerozumiem, ako tlacilo, uzke, zeby bolo, neviem ake to ma flip, ale city to ma rovnako ako klasicke armadilo, tak som fakt zvedava.

maciatkolulu
24. jún 2016

@petrahankova ahoj, takze mi prislo madlo a sadlo ako ritka na serblik 😉 , nechapem, preco je na krabici napisane armadilo a armadilo xt, uplne super to je, uz je to pre mna dokonaly kocik, ak budes chciet dam foto. Normalne sadlo, normalne sa otvara a normalne sa cely kocik aj s madlom sklada. Krasne do tych bokov cvaklo ako malo, nemyslela som, ze az tak sadne, ale podla videa sa mi nezdalo, zeby to bolo ine ako na armadile klasickom, no takze zaver sedi a nechapem vyrobcov preco to nie je oficialne

petrahankova
25. jún 2016

To je supeeer,no ja stale nemám svoj kočík z UK doma,tak čakám,teda myslíš,že by mohlo aj to flip xt sedieť?

maciatkolulu
25. jún 2016

@petrahankova porovnaj sirku armadila xt s tvojim flipom, normalne mrkni na mamasandpapas.com parametre a ked ti pride domov pozri priamo na kocik, ci ma po bokoch take kolajnicky prave na madlo, ak ta sirka bude plus minus jeden cm, tak bude sediet, ja naozaj nechapem, preco pisu iba na armadilo a armadilo xt, ked nadherne sedi aj na city

petrahankova
11. júl 2016

@maciatkolulu ahoj,tak az dnes mi prišiel kočík,len teda nevidímm nijake kolajničky,tak asi budemem bez madla,prosim nemaš foto,ako to má vyzerat?dakuejm

maciatkolulu
11. júl 2016

@petrahankova odfotim pridam, teraz momentalne pouzivame urbo2, dlhsie som ho nemala vonku a teraz akoby novy kocik 😉 A si spokojna? To mas xt?

petrahankova
11. júl 2016

@maciatkolulu mam to flip xt,no ešte som neskušala,akurat v nom malý spí,ešte nemam ani podložku ani fusak,nanožnik,nič,ale teda mega plocha na spanie

maciatkolulu
11. júl 2016

@petrahankova jeeeej , krasny, ale maly je dost velky, kolko ma? Inak niekde som videla, ze sa uvadza, ze je pre deti do styroch rokov. Armadilo city je super skladny, boli sme teraz par dni mimo a uplne v pohode sa tam vyspinkal, spal dve hodiny, len mna to tak skrelo, ci mu tam je fajn, preto som vytiahla teraz na dovolenkku urbo. Tiez mi tam teraz akurat spi 😀

maciatkolulu
11. júl 2016

@petrahankova a tam kde je ten klb na skladanie, nie su ziadne kolajnicky? Odtiahni latku a tam by teda relativne mohli byt, armadilo city ma, vidis a napriek tomu, neuvadzaju, ze pasuje aj na to city, iba armadilo a armadilo xt....