Britax B-Agile - polohovanie

anicka246
4. júl 2014

Ahojte maminky, kúpili sme športiak Britax, prikladám aj fotku.. chcem sa spýtať, prosím vás, ktoré máte tento kočík, polohovanie sesadadla sa mi zdá že ked je v sede je to dosť málo, teda či sa dá dať ešte vyššie, alebo ako najvišie? Prosím vás aj o foto ak máte, budem rada za každú info. Dakujem

nicolle21
4. júl 2014

@anicka246 da sa urobit kolme sedenie, dvoma sposobmi, bud si odparas tamtie zarazky, co su na pasoch vzadu, ktore tahas, aby si dala dieta do sedu, druhy sposob je taky, ze si nasijes predlzenie z popruhoviny plus pracka na zapnutie a prevlecies cez tie bocne popruhy (pripojim foto) a vzadu zacvaknes.. ja som to riesila druhym sposobom, kedze som nechcela zasahovat do kocika, keby sa nahodou reklamoval, toto co som nasila sa da jednoducho odrezat a je zase v povodnom stave
dufam, ze z fotiek bude jasne, co je nasite a kade ten popruh potom prechadza 🙂

anicka246
autor
4. júl 2014

Dakujem pekne, zajtra ukážem manželovi a dáko to vymyslíme, a potrebujem aj nejakú sponu k tomu na zacvaknutie? A prosím ťa, ešte mám jednu otázku.. ide sa ti dobre s kočíkom po dlažke ako je napr. v DM drogerii (myslím že všade je rovnaká podlaha), alebo napr. v našom jednom obchodnom dome je taá dlážka.. normálne mi brzdia tie predné kolieska, ako keby sa šúchali a nedá sa mi s ním ísť normálne...

anicka246
autor
4. júl 2014

@nicolle21 ozaj a dá sa potom normálne sklápať sedadlo do ľahu?

nicolle21
4. júl 2014

@anicka246 ked toto kolesa robia, tka ich treba vybrat a premazat, prestanu 🙂
sedadlo ide normalne do lahu, odopnes si najprv nasitu sponu a normalne zlozis dole, maly mi v nom doobeda spi, v lahu ani v originalnom sede sa nic nemeni, len to, ze z toho originalneho ho v pripade potreby viem dvihnut do kolmeho 🙂

anicka246
autor
4. júl 2014

@nicolle21 aha super tak dakujem 🙂 a čo sa týka tých koliesok, máme úplne nový kočík druhý krát sme dneska boli vonka s ním? myslíš že aj tak by to pomohlo? ale tebe to nerobilo nie? rozmýšlam či nepôjdem aj do obchodu sa spýtať na to, však toto nemôže nový kočík robiť.. a spokojná si s kočíkom celkovo?

nicolle21
4. júl 2014

@anicka246 mne to robil asi po mesiaci, vonku nie, iba na tej dlazbe v obchodnom centre tahal akoby do strany a tazko sa s nim manevrovalo a suchali tie kolesa.. urcite ich premazte, ved to len vybrat predne, namazat tu osku a zacvaknut naspat, robota asi na minutu, nic strasne 🙂
spokojna som teda dost, dokupila som mu aj druhy set kolies, nafukovacie, tie budeme mat na dovolenku, polohovanie noziciek sme dokupili tiez, maly mi v nom spava, urcite este do jesene bude, takze sa oplati 🙂 nemenila by som

anicka246
autor
4. júl 2014

no presne ako píšete s tými kolieskami.. a čím to môžem premazať? som ani nevedela že sa dajú dokúpiť kolieska a tie sú lepšie? a to koľko asi stálo? polohovanie nožičiek tam ale je, tú látku ked vydujete, či ešte niečo iné máte?

anicka246
autor
6. júl 2014

dobrý asi ste tu neboli, pozerali sme tie popruhy a ono je to tam akoby prišité? vám išlo jednoducho prevliecť? a ked je potom dieťa zapnuté len okolo nožičiek, nemôže vypadnúť?

zuzik307
6. júl 2014

@anicka246 kuk do skupinky, su tam aj fotky, ako spravit kolme sedenie: https://www.modrykonik.sk/group/4260/

miskara
24. máj 2016

Baby ozivujem temu....kfe ste dokupili polohovanie nozocoek???? Dakukeeem @nicolle21

nicolle21
24. máj 2016

@miskara v galanterii pracka a popruhovina zalezitost dvoch eur.. 😉
inak je origos easywalker, dako cez 50e stoji

miskara
24. máj 2016

Vies mi to prosim odfotit??🙂 ze ci to dobre drzalo neviem si to moc predstavit......hej to za 50 som uz nasla...to je moooooc:(

adnili
9. jún 2016

#nicolle21 aj ja poprosim foto, som to uz videla raz na nete a teraz mi to google nechce najst. Dakujeem

noemikatka
13. jún 2016

Prosim cam aj ja hladam ten pas na suchy zips S ktorým sa da urobiť polohovanie nožičiek viete kde to zohnam?