Bob revolution alebo bj summit x3

katalanka
10. jan 2019

Ahojte, rozhodujem sa medzi týmito dvoma športiakmi, uvítala by som nejake skusenosti pripadne ak mate tipy na lepší vyber sem s nimi. Chcem trojkolku vhodnú do lesa, pohodlnú pre dieta ale najma bezpečnú. Dakujem za vaše názory.

jatva
10. jan 2019

Bob sa mi nepaci a Summit nema nastavovatelnu rukovat. Sla som teda do thule urban glide 2 🙂 ale ani jeden tebou spominany nie je zly. Idealne si ich chod pozriet nazivo. Este mozes kuknut bumbleride indy a tfk

katalanka
autor
12. jan 2019

@jatva dakujem krasne za odpoved. Thule bol moj favorit, ale cena :( a chcem aby maly mohol v kocari lezat pohodlne rad sa vozí a spi tak vsetky denne spanky, tak zvažujem summit, je tam aj ten nanoznik a zdá sa mi ze sa jednoduchšie skladá..kuknem tie dve spomínané..ozaj tvoje thule nie je na predaj? 🙂))

jatva
12. jan 2019

@katalanka este nie 🙂 ale mne sa podaril kupit celkom lacno. Myslim, ze lacnejsie ako bob ci summit. Spava v nom bezne, ide skoro do lahu. Jedine, ze sa nedaju nozky dvihnut. A skladanie jednou rukou a vojde sa mi do kufra mojho mini yarisa 🙂

katalanka
autor
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
katalanka
autor
13. jan 2019

@jatva a kupila by si taky kocar cez ebay alebo Amazon? Ale paci sa mi z tych co si poslala aj ten bumbleride, len neviem ci mi nebude chýbať ta ručná brzda, velku cast roka chcem tráviť na chate a v lese hore kopec dole kopec..nevies nahodou kde sa v okoli ba da ten bb pozriet? Daaakujem

jatva
13. jan 2019

@katalanka kupovala som cez pinkorblue. Snad mesiac dva som cihala na zlavu a stal ma cca 13200. Vsetky tieto behacie som pozerala v prahe, takze na svk neporadim :(

katalanka
autor
13. jan 2019

@jatva mam rýchlu otazku, bb speed za 469,- cez eShop slovensky co ty na to?

jatva
13. jan 2019

@katalanka to znie ako fajn cena.. len popozeraj riadne recenzie. Mne sa z nich pozdaval najmenej. Asi kvoli rucnej... ale uz presne neviem.

katalanka
autor
14. jan 2019

@jatva dakujem za postrehy kupila som ten bb Indie 🙂