Babystyle Egg 2, Easywalker Jimmey verzus Hartan VIP GTS

lyziarka112233
18. nov 2022

Ahojte,
Nakoľko sa chcem spýtať na čerstvé recenzie a konkrétne značky kočíkov tak zakladám novú diskusiu. Chcela by som sa spýtať konkrétne na Babystyle Egg 2, Easywalker Jimmey a Hartan VIP GTS. Všetky tri sme boli pozrieť, Egg mi príde masívny a bezpečný ako všetky ostatné, ale bojujem s tým, že má málo miesta pre bábo ako vo vaničke tak aj v športovej časti, najlepšie mi vychádza Easywalker, ale aj Hartan mi prišiel super.

Budem vďačná za akékoľvek recenzie, postrehy 😊

dzejsik
18. nov 2022

@lyziarka112233 nemam sice osobnu skusenost s nimi, ale z tych troch by som isto vybrala EW Jimmey

momoftwo
18. nov 2022

Mam Hartan Viva GTR selection black edition a ten kocik je uzasny. Kvalitny, krasne pruzi, zvlada jamy, uplne lahuckko sa sklada do auta, za mna super volba. Pri prvej dcere sme mali stokke xplory a to bol strasny kocik, ked si to porovnam s tymto Hartanom, totalna hrkalka. Pritom cenovo su rovnako len Hartan nieje taky “popularny”. My sme vsak teraz isli za kvalitou a ta tam je takze ak zvolite Hartan, isto to nebude krok vedla🙂

horensky
18. nov 2022

@lyziarka112233 dobry vecer, nasej prvorodenej dcerke sme zakupili Egg2, dnes ma 15 mesiacov a nehodlam ho vymenit za nic. Vanicka Egg2 na oko sa zda byt malinka no rozmerovo na dlzku je dlha a nasa dcerka vanicku vyuzila do 7 mesiaca. Od 7 mesiaca sme presli na sportovu cast pre jej zvedavost vidiet svet. Dcera je narodena v auguste takze vanicka bola vyuzita v zimnych mesiacoch a napriek fusaku a babuseniu babatka mala miesta.

Sportova cast je rovnako pre dcerku pohodlna. Latku cistim vlhkou utierkou a neostavaju ziadne skvrny.

Jedinou nevyhodou kociarika je, ze rukovet sa neda otacat. A manualne si musite otocit vanicku, alebo sportovu cast do smeru alebo protismeru jazdy.

Ziadne ine nevyhody u nas nemozem k tomu kociaru vytknut.

amalia1010
19. nov 2022

@horensky teraz majú aj najlepšiu cenu ako som videla v babetkove na egg2

lyziarka112233
autor
19. nov 2022

Ďakujem pekne všetkým 🙂 bola som sa ešte raz pozriet u nas v Ba vo Feedo na Easywalker a sadol mi naozaj super. Vo vsetkom, pri Egg2 jedine coho sa bojim, ze maly bude v tej sportovej casti taky stiesneny, nakolko je trochu uzsi. Aj rozmerovo je tusim rozdiel vyse 10cm s EW jimmey. Rodim v aprili a akurat v zimnom case pojde ro sportovej, cize fusak atd. No je to dilema velka 😂 ano maju teraz aj na kociky.sk lepsie ceny este do buducej nedele. 9v1 za 1799€.

dzejsik
19. nov 2022

@lyziarka112233 Jimmey ma velmi priestranny sportak a mas pri nom istotu, ze ti drobec nezacne bojkotovat korytko, kedze ma uplny lah … a super je aj predne nahladove okienko vo vanicke na leto

horensky
19. nov 2022

@amalia1010 kupovali sme aj my z babetkova aj s vajickom a fusak do egg2

lyziarka112233
autor
22. nov 2022

Ďakujem pekne dievčatá 🙂 rozhodli sme sa pre Easywalker.

alexaka
8. aug 2023

@lyziarka112233 ahoj rada by som sa opytala ci spokojna s easywalkerom. Ja hladam aj trochu do terenu kocik a najma sme vyssi s muzom ale neviem sa stale rozhodnut ci do neho ist alebo nie kedze vela ludi ho nema …Dakujem za odpoved

lyziarka112233
autor
8. aug 2023

@alexaka ahoj 🙂 ja som s nim velmi spokojna lahko sa ovlada aj jednou rukou, ma velky priestor dole pod vanickou ale nie je podla mna do uplneho terenu, nema az take odpruzenie ako mal Hartan (ak to mam porovnat s tymi co som ja porovnavala). Kam by ste chceli napr aky teren? My meriame 173 a 183 a rucku mame uplne vysunutu 🙂

alexaka
10. aug 2023

@lyziarka112233 ahoj dakujem za odpoved mna zaujal aj velkou vanickou aj ta sportova cast mi prisla dobra ze by som to nemusela hned menit. Mame 2 psy a chodim vencit do pola je tam taka polna cesta makadamom vysypana …nepotrebujem ho do lesa alebo na tury 😊len ci to zvladne konstrukcia a vyskove nadstavce ma zaujali co nam ukazovali v predajni ze je dost vysoko ta vanicka potom ine kociky tak vysoko neboli …mame vysku 180 obaja

lyziarka112233
autor
10. aug 2023

@alexaka jasné to zvladne 🙂 a k tej výške vašej je ten kočík uplne akurát. Presne, tá vanička je dosť priestranná. Ja keď vidím teraz niektoré kočíky ako bugaboo atď tak sú dosť malé tie vaničky.

alexaka
11. aug 2023

@lyziarka112233 super dakujem pekne pomohli ste velmi 👍

lyziarka112233
autor
11. aug 2023

@alexaka 🥰