Babypark nákup cez net.

cigaretka5
13. máj 2010

Ahojte dievcata dnes som
si vsimla ze na tejto web stranke maju skladom kocik do ktoreho som zamilovana, mate niekto skusenost s touto firmou?

andrea999
13. máj 2010

ahoj,ja som v babyparku kupovala dva kočíky - a maximálna spokojnosť.V predajni v brne som
bola osobne a bola som nadšená...krásny obchodík. aký kočík kupuješ? osobne alebo cez net?

cigaretka5
autor
14. máj 2010

no ja som vcera objednala mutsy cez net tak uvidim mali by odo mna mejlom chciet potvrdit objednavku a zatial sa neozvali tak ak nie zavolam tam.

andrea999
15. máj 2010

ked som kupovala prvý cez net,tak mi odpovedali na druhý deň a potom mi volali,ked im
prišli peniaze na účet a ešte mi volali,že kočík posielajú službou PPL a že príde do troch dní.
Jednanie super,som bola fakt spokojná.Kočíky mutsy som videla na predajni,krásne poťahy majú.

cigaretka5
autor
15. máj 2010

No mne sa nikto neozval vcera prisoel mi potvrdzujuci mejl aj s moznostou kontroly vybavenia objednavky. Najskor bol status prijata teraz ze vyrizuje se. Tak tam v pondelok zavolam ze co a ako. Dala som si platbu ze pri dodani tovaru tak dufam ze to je ok. Dokedy ti prisiel tovar?

andrea999
15. máj 2010

mne práveže ponúkli len možnosť platby bankovým prevodom,ale to bolo minulý rok v novembri...možno sa to už zmenilo.
peniaze im prišli na účet na tretí deň od prevodu a kočík prišiel za dva dni ako mi volali,že majú peniaze na účte.
cez IB je to v pohode a poštovné je nad 5000 kč zdarma.

cigaretka5
autor
16. máj 2010

No nic v pondelok volam