Aký skejtík môže pasovať na kočík Verso?

oriesok
11. jún 2012

baby prosím poradte ak viete, aký skejtík by mi mohol pasovať na kočík Verso.. ide o to, že po celej spodnej časti má nášľap na brzdu a ja ani netuším, kde sa ten skejtík vlastne pripevňuje.. pre predstavu kočíka pripájam aj foto niekde z netu..

zkusnirova
14. apr 2016

ja by som to tiež rada vedela ☹

kasiopeja01
14. apr 2016

Vela skejtikov je pisanych, ze univerzal. Ale z vlastnej skusenosti odporucam Buggy board Lascal. My sme ho mali napojeny na viacerych kocikoch. Minuly tyzden som ho predala a pan ho napajal na velmi podobny kocik. Aj my sme mali takyto takmer rovnaky. Skej ma gumene kolieska, nehrka tak, prejde cez diery aj cez sneh, dokonca dietatko nemusi schadzat ani pri prechode cez obrubniky. Da sa nastavi dalej aj blizsie ku kociku, nastavit sa tiez da vyska a sirka drziakov. Ak na nom dietatko nestoji,da sa vypnut hore ku kociku. Este teda doplnim, ze su dva, my sme mali Buggy Board Lascal Maxi

kasiopeja01
14. apr 2016

Takyto hlboky sme mali okrem inych 🙂

orsuliacik121
14. apr 2016

@kasiopeja01 ty mas ale peknu vybavicku... ak sa smie spytat da sa v pohode poskladat do auta? ale nie combi obycajne kratke.... ☹ dakujem

kasiopeja01
14. apr 2016

Uz je predany aj tento kocik 🙂. Bol super ale do auta sa skladal strasne. Bol ok, ak sa tam dala len kostra kocika a dieta sedelo vo vajicku, ktore sa presunulo do auta. Ale ak v nom bola hlboka alebo sportova cast, zaberal velmi vela miesta, ak som ho nechcela uplne rozobrat. Inac toto je fotka z netu, ako sa na taky kocik ten skej napajal. K hbokej casti je dobre mat ho aj s predlzovacimi nadstavcami, aby bol trosku dalej od kocika ale da sa napojit aj bez nich

kasiopeja01
14. apr 2016

Preto sme sportovu cast ani velmi nevyuzili, len co maly nemusel byt v hlbokej kupili sme sportovy kociar, ktory sa dal polohovat az do lahu a dal sa zlozit ako nakupna taska. Mame zoppu fusion, lahucka a idealna aj pre male deticky, ktore uz vedia aspon sediet.

orsuliacik121
14. apr 2016

no ved preto som sa pytala... lebo mi kamoska vravela ze si kupovala sportovy a ze sa da poskladat za par sekund a fakt ze by si ju dala aj do ikea tasky 🙂 no myslim ze v dnesnej dobe je dolezite pozerat ako rychlo, lahko sa da poskladat a hodit do kufra 🙂

kasiopeja01
14. apr 2016

Tieto kociky sa asi vsetky skladaju tak strasne, myslim ze aj ten Verso sa sklada rovnako blbo ak ho nechcete rozkladat ale zlozit ho v celku tak, ako je. Ak by som mala tretia dieta, co dufam uz nie 🙂. tak by som skor investovala do dobreho sportoveho kocika, ktory prejde aj po snehu a hlboky by som ani velmi neriesila, lebo je len na prvych 6 mesiacov a niekedy ani to nie, ak je dietatko vacsie 🙂. V kazdom pripade, ten skejt je naozaj super. My sme ten nas vyuzili maximalne.

zkusnirova
14. apr 2016

@kasiopeja01 aky rozdiel je medzi maxi a mini?

kasiopeja01
15. apr 2016