Aký máte názor na kočík z druhej ruky?

veraaq
30. júl 2024

Aký máte na toto názor? Furt sa neviem rozhodnúť či kúpiť noví alebo z druhej ruky,nevedia mi veci h druhej ruky ale vždy som snívala že budem mať vlastný kočík😓ale keď vidím tie ceny a že na bazároch sú aj o polovicu lacnejšie a môžem za tie peniaze niečo iné kúpiť tsk fakt neviem 🙈🥹.

autumm
30. júl 2024

Mam 2 deti, mala som dokopy 4 kočíky a všetky z druhej ruky😅 boli v top stave, ako nové. Tiež som nechcela do neho veľa vrazit

veraaq
autor
30. júl 2024

@autumm no druha vec je mi luto zato vyhadzovať peniaze keď to využijem koľko rok možno😃🙈 tak asi to aj ja tak vyriešim

ikaja
30. júl 2024

Pri oboch som mala kocik s vanickou z druhej ruky a nebanujem vyuzity bol chvilu, potom radsej sportovy kupit novy predsa dlhsie vyuzity

evcagabi
30. júl 2024

Mam kocik z druhej ruky, ani ziadna extra znacka to nie je. Recenzie mal fajn na extrem teren a to mi staci. Paci sa mi, malej to bude jedno a ja nepotrebujem ohurovat okolie ani sa predvadzat na insta 😅 ale nosic musi byt novy a vybranej znacky 😅😅

lneviemmeno
30. júl 2024

Kočík s vaničkou som mala od známej, stav nič moc ale bol tam iba necelých 5 mesiacov a potom som kúpila nový športový keďže ten sa dlhšie využije 😄

szdan
30. júl 2024

@veraaq ja mám názor, že radšej kvalitnejšiu značku z druhej ruky ako nejaké ťažké, o pár týždňov rozvrzgané "hebedo"

stanka562
30. júl 2024

Mám prvé dieťa a kočík z druhej ruky, ide mať pol roka a už rozmýšľam nad športiakom, ten kúpim nový, predsa ho budeme využívať dlhšie. Osobne som investovala radšej do dobrej autosedačky (vajíčka) 🙂

saxana000
30. júl 2024

Pri prvej som mala novy kocik 700e zahucalo. druha sa vozi v nom teraz po 8 rokoch a dva dalsie mam u jednej a druhej babky bazarove..je to neskutocna pomoc nemusim nikam nic prevazat skladat rozkladat zoberem babo s vajickom nalozim starsiu a ideme..kociky maju sice male chybicky krasy ale funkcnosti to absolutne nebrani a kazdy aj tak pozera na babetko a nie na škrabance na konstrukcii. pri druhej som takmer vsetko riesila bazarom alebo sme podostavali od kamosiek..ale tak nie kazdy je s tym ok.pozerala by som na bazari hlavne po latkovom aby si ho vedela komplet vyprat/vycistit..

lienka.7
30. júl 2024

@veraaq normalne kúpis v bazari, tam ich majú aj vyčistené, ako nove. Pozri FB je niekoľko skupín aj, kde si vyberies

tana85
30. júl 2024

@veraaq mala som tiez z druhej ruky a sluzil rovnako ako novy. novy som kupila skladaci sportak leboto vidim ako uz vacsie deti vedia zaprasit, skladanie take kociky opotrebuje, ten som pouzivany nechcela

sundew
30. júl 2024

My sme kupili novy a vyuzili pri oboch detoch.a ziadne nakupovanie dalsich kocarov sa nekonalo.vanicka využitá 7m a potom športová cast 2,5 r. A teraz používame pri druhom. Netusim naco ludom tolko kocarov treba .mame este jeden maly spratny v aute stale a na cestu lietadlom,kedze moze ist na palubu.

lelelienka
30. júl 2024

Hlboky kocik som mala bazarovy, bol super, vanicka podla mojich predstav. Sportovy sme ale kupovali novy, lebo ten je na dlhsie obdobie a nechcela som nieco rozhegane. Ak budeme kupovat treti, tak to uz len nieco male, skladne z bazaru.

viestta
30. júl 2024

@veraaq dva kociky sme mali z druhej ruky, jedne sportovy novy, vsetky tri som este posunula dalej

len_nig
30. júl 2024

Podľa mňa v pohode keď sa oplatí a nie je nejaký poškodený 😊 keď si predstavím aký sme predávali my po synovi, fakt v top stave tak myslím že aj kupujúca bola spokojná 😊

miskamisiq
30. júl 2024

@veraaq my sme tiež kúpili kombinovaný kočík z druhej ruky a presne taký, ako som chcela nový ale oveľa lacnejší. Poslúžil nám veľmi dobre, využili sme aj športovú časť. Po roku sme kúpili už novy športový kočík a pôvodny som predala za par eur.

domiklik
30. júl 2024

@veraaq mala som svoj vysnívaný kočík z druhej ruky. Baba, co mi ho predala ho používala 5 mesiacov. Vanicka nepoužitá zabalená. Novy stal 1700 vrátane doplnkov. Dala mi ho za 750. Mňa po 6 mesiacoch omrzelo. Predala som ho za 700, a kúpila ďalší vysnívaný kočiar z druhej ruky 😃

svetlonos
30. júl 2024

Neviem ci to je prvé dieťa aj posledné alebo plánujete viac. My sme kúpili 3kombinaciu trojkolku a teraz sa v ňom vozí druhy syn. Od kamošky mam u mamy.
Náš je perfektný do mesta aj do hory, správny do auta. Nikdy som iný nemala, nevidím v tom zmysel. Raz sa mi maly hodil do blata a potom nechcel kráčať. Naložili som ho tam takeho zapraseneho a dúfala v zázrak, že ho vyčistiť. Kamoska ze mala to iste a nevycistila. Ja som ho vyčistili tým práškom na fľaky uplne nádherné. Už som ho prala 2x, je ako novy.
My sme plánovali 2-3 deti a nemala som v plane mat 5 kocarov. Nový stal 750e, v akcii za 450e a vrelo odporúčam.

kiki68
11. aug 2024

Kvalitnu znacku z druhej ruky, kamoska tak kupila a nelutuje. Ja som mala novy, muz chcel takto a vysiel cca 2tis eur, cela vybava ( aj sportova sedacka a hlboka vanicka), to sa muselo extra objednavat. Ako to by odvozilo dalsie tri deti. Ma iba ta zakladna Par skrtancov, inak nic. Ked to uz bude fix, ze dalsie da nepodari, tak ho darujem dalej.

kiki68
11. aug 2024

@svetlonos nas isiel krasne vycistit, dokonca od cokolady 😂😂😂

30katrusa40
11. aug 2024

@veraaq ja som mala pri oboch kočík z druhej ruky, neriešila som ani značky recenzie proste som si vybrala aký sa mi páčil. Len dcéra mala športový nový ale synovi sme aj športový kúpili z. bazaru Niektoré tu robia z výberu kočíka vedu akoby auto kupovali.

xxxxxnnnnn
13. aug 2024

Zaujímavé a prospešné čítanie - rady: Ako na kúpu bazárového kočíka (z druhej ruky)? Príručka nákupu second-hand kočíka. https://www.modrykonik.sk/blog/kocikopedia/article/ako-kupit-sportovy-kombinovany-golfov-tnxrmr/