Aký máte kočík ?

macko1007
4. aug 2018

Aký máte kočík ?dobre by bolo keby pridáte fotku a ako ste s ním spokojne+cenu koľko vás vyšiel ...ďakujem 🙂

siska53
4. aug 2018

@macko1007 ja som mala inglesinu magnum a kebyze cakam cirou nahodou teraz babo,bola by som.ochotna kupit si ho z druhej ruky,lebo ten uz nevyrabaju. Vydrzal super a splnil vsetko,co som JA od kocika ocakavala na viac ako 100%. Po dvoch detom a predany dalej,kedze dalsie sme neplanovali..

bucko555
4. aug 2018

@macko1007 ja som mala bexa line super velka vanicka , nagukovacie kolesa, 3 kombinacia a v akcii ma vysiel 360 eur s komplet prislusentvom

tatiana1329
4. aug 2018

My mame tento po synovi, Baby Merc Zipy Q 2016. Za mna top kocik, teraz cakame druhe a tesim sa ked ho zase budem pouzivat... nebol drahy, je to trojkombinacia, vsetky casti otocne v oboch smeroch, nafukovacie kolieska, prislusenstvo k tomu, velka vanicka (pol rocne babo aj s fusakom bez problemov). Za mna jedine tento. Ak by som sla kupovat novy zase by som kupila tento 🙂

romiada
4. aug 2018

Pri oboch deťoch najprv Gesslein (ako bábätká od narodenia) typ tuším F6 neviem presne (cena cca 800-900 eur) a teraz aktuálne od zimy používame Thule Urban Glide (cena 550 eur) už ho majú aj lacnejší. Obrázky sem neviem dať ale veď opýtaj sa Googla 😉
oba sú super ale keď je dieťa už väčšie tak fantastický je Thule Urban Glide. Ľahučký, ovládateľný jednou rukou, naozaj športový (na behanie, korčulovanie), zložený ho máš jedným stlačením gombíka. Mám ho odskúšaný na snehu aj v piesku...dá sa s ním prejsť aj náročnejší "terén". Pôsobí trošku labilne, ale je to klam - výrobca garantuje až 30kg nosnosť. Jedinou (malou) nevýhodou je podložka nožičiek (nedá sa dať do vodorovnej polohy - ale ja to riešim podložením deky pod nánožník keď malý spí, aby mal nožičky rovno)

tereziakn
5. aug 2018

Prosím vás má niekto kočík Tako Max One? Môžte mi napísať na neho recenzie, skúsenosti? Ďakujem pekne 😊

lucy_liu_19
5. aug 2018

My máme Joolz Day Red Lobster a nechávam si ho aj pre ďalšie bábätko 🙂 S ním kľudne aj do terénu, do snehu, proste všade. V celej výbave vrátane hlbokej vaničky, konštrukcie, športovej časti, fusaku, prebaľovacej tašky, UV clony a vajíčka vyšiel 1300€. Veľmi ľahko sa s ním manipuluje a je skladný 🙂 Využili sme ho skoro do 2 rokov a verím, že bz sme ho boli aj dlhšie, no náš synček je veľmi vysoký, preto sme potom ešte zadovážili Petite&Mars Street 2018, tiež spokojnosť, ale s Jollz sa to určite nedá porovnať. Zelám veľa šťastia pri výbere 🙂

mysicka753
5. aug 2018

@tereziakn Ahoj, tak tento zrovna neviem, ale znama ma tiež od divízie Tako, ale sa predáva pod jasmine Benetta, a ten je skvely, chvali si. Najdete na jasminesk.sk, myslim, dúfam,

macko1007
autor
7. aug 2018

@tereziakn ja rozmýšľam tiež nad ním 🙂