Aký máte kočík?

aamelkaaa
12. feb 2015

Maminy, čo keby sme si urobili nejakú štatistiku, bez dlhého vypisovania? Poprosím Vás napíšte len značku kočíka (príp. aj model) s ktorou máte skúsenosť, orientačná cena a Vaša spokojnosť. Ďakujem 🙂

samasa
12. feb 2015

trojkombinácia x-Lander cena 8500čk - paráda
trojkombinácia Chicco cena 6500čk - paráda - autosedačka na hov...!!!
valco snap cena 3500kč za komplet a nemenila by som!

jannullka1
12. feb 2015

Tako perso, trojkombinácia 450 eur, mali sme len problémy s jedným kolesom, no ale ten kočiar si teda s nami toho užil.. S tými kolesami prešiel po hocijakom teréne, aj teraz v zime keď nasnezilo. Vôbec sme ho nešetrili. celkovo veľká spokojnosť.

mimik79
12. feb 2015

BRIO GO trojkombinácia 650 € a spokojnosť maximálna, lahky, dobre sa sklada, velka vanicka, velka resp. dlha sportova cast, velka strieska, odpruzeny

lucinkao
12. feb 2015

tako captiva mohican 400€ trojkombinacia spokojnost

ivanakir
12. feb 2015

baby design jet picasso este z roku 2009 dvojkombinacia cena bola nejakých 280 e, služil dvom detom. absolutna spokojnost. este som ho aj predala za 90.
teraz caretero spacer asi 90 e. je ok. spokojnosť

kiwinetta
12. feb 2015

Quinny buzz 3 quinny moodd rojkombinácia cca 800 eur nikdy iný. Ľahká manipulácia skladanie rozkladanie jednou rukou super Mala som aj Baby point v3 nikdy viac zlá manipulácia otrasné skladanie......

poly2406
12. feb 2015

Gesslein f4 - favorit!
Gesslein f6 - super
Teutonia Spirit - super

hanka_april
12. feb 2015

mutsy transporter - 700€ - spokojnost velka

bielavila
12. feb 2015

hartan racer, cca 1000 euro v plnej vybave a je dokonaly

dollynkaa
12. feb 2015

stokke xplory spokojnost az nato ze nezvlada moc teren

miriama235
12. feb 2015

Tako captiva mohican trojkombiacia v plnej vybave, 330€. vinikajuci. Brodivost v 25cm snehu vyborna.

zuzana1291
12. feb 2015

Peg-perego pliko switch easy drive a druhy mame tiez P-p. trojkolku Gt3.

katyt
12. feb 2015

Teutonia cosmo, asi 900 eur, vozím v ňom už tretie dieťa, zatiaľ sme s ním nemali žiadne problémy a vyzerá stále ako nový.

zuzka38
12. feb 2015

teutonia spirit hb - zvladne kazdy teren, vozim v nom druhe dieta
stokke crusi - jedina vyhoda velka vanicka, pre mna neobratny, nemotorny, nevie zdolat teren
maclaren xlr - z golfacov top ma viacero vyhod ako da sa polohovat do lahu, velka nosnost do 25kg

nintu
12. feb 2015

Camarelo Q12 trojkombinacia cca390€ spokojna.lahucky,velke kolesa do kazdeho terenu,velka vanicka...

zutera
12. feb 2015

Jane slalom pro-těžší, ale perfektně veliký i do náročnějších terénu. Trojkombinace.Cca 800 €

effkka
12. feb 2015

Mutsy transporter. Veľmi ľahučký kočík, som s ním nadmieru spokojná 🙂 Cena 600€

chovancova27
12. feb 2015

Brio Go, 2-kombi za 500, teraz som dokúpila aj vajco s adaptérmi, špica, najlepšia voľba, odložili sme si ho aj pre druhé, stále ako nový

siska53
12. feb 2015

Inglesina magnum (stal tusim okolo 500€), trojkombinacia. Skvely,iny by som nechcela. Odkocikovane 2 deti a minimalne este jedno,ale skor aj dve by este odkocikoval. Neocenitelny v terene, aj v takychto typoch zim ako teraz - neodhrabane chodniky.

A este mame sportiak Gesslein,typ uz neviem. S nim nie som spokojna vobec. Cenu si nepamatam. Uz by som ho nikdy nekupila.

A staru asi 20rocnu buginu,ta je fajn pre vacsie dieta,ktore uz tolko casu netravi v kociku,len keby daco a na letne dovolenky a na pripadne polozenie tasky.

andromeda_ja
12. feb 2015

Inglesina Magnum, cena 400-500 eur podla modelu a prislusenstva. Vyhody: makke hojdanie, polohovatelna, dlha vanicka, ktora sa presklada na sportovu cast, velky kosik, zdatny v terene - drzi smer a prejde cez prekazky, strieska sa da hlboko sklopit, netreba k nemu sietku ani igelit, sucastou nanoznik, detickam je v nom pohodlne, vojde sa do malych vytahov, pratelne vsetky potahy, lahko ovladatelny jednou rukou aj cez prekazky, dobre vyvazeny - jeden defekt si ani nevsimnete, po rokoch pouzivania stale ako novy. Vyvozila som v nom 3 deti a vyvozim aj stvrte. Kociar stale bez chyby. Nevyhoda - potrebny velky kufor v aute. V tomto pripade vyhody daleko prevysuju nevyhody - vozime sa v nom obycajne po nasom meste. Standardna udrzba kociara: ako u inych kociarov. Silikonovy olej na pohyblive spoje, aby nevrzgali - staci raz za rok alebo podla potreby, kolomaz na premastenie uchytu kolies - raz za rok, pranie potahov podla potreby, v pripade defektu sada na defekty (za 4 roky sme len 2x chytili pripinacik) a zidu sa aj nahradne pruzinky - vymenili sme ich 3, ale ak aj praskne este je tam plastova uchytka, ktora zabrani prepadu kociara. Kazda mamicka, ktora ho ma alebo mala si ho chvali (u nas v meste 7 zien, ktore poznam).

lulana79
12. feb 2015

Bebe confort high trek - trojkolka 3-kombinácia... cca 800eur; veľmi spokojná, ideál pre tie vyššie... akurát vajíčko by som už nechcela - je hlboké a dieťa je v ňom moc pokrčené

lucinkab
12. feb 2015

Inglesina classica, mali sme aj vajko a mame nan aj sportovu cast!!! nikdy nevymenim. malinká ma 10,5 mesiaca a 74 cm a stale sa vojde do vanicky aj s fusakom!!! a je v nom teplucko lebo ma kozenu vanicku 🙂 toto je moj https://www.modrykonik.sk/blog/lucinkab/album/k... ked budeme mat sportovu cast pridam foto 🙂 ale myslim ze do roka budeme vo vanicke 🙂

viera77
12. feb 2015

pre mna dokonaly kocik Teutonia Spirit, cena noveho v zlave cca 700eur vratane doplnkov, sportovy kocik len Cybex Callisto, cena cca 250eur tiez s doplnkami....na ine znacky a modely by ma uz nenahovoril nikdo🙂

sylvia217
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
katarina1984
12. feb 2015

bebetto fabio trojkombinacia cca 350 €

syssu
12. feb 2015

X-Lander X-Run 3-kombinácia cca 700€ - vzhľadom na naše požiadavky veeeeeľká spokojnosť 🙂 lepšie obstála už len babyšatka ;)

tomas88
25. feb 2015

My máme zn. Play http://www.baby-land.sk/Play-Set-Sportovy-kocik... Je tam dobrá cena a zatiaľ sme spokojní.

lubiduch
25. feb 2015

Hartan Racer GT (cena 3 kombinacia aj s isofixovou bazou cca 1.000 EUR). My me maximalen spokojni, maly sa cca 2 roky povozil a na kociku ani naznak opotrebenie, je pekne odlozeny pre druhe dieta (myslim ze v pohode pri dobrej starostlivosti povozi aj 4 deticky za sebou).
nase rozhodnutie- treba najlepsiu autosedacku na truhu (podla testov to bola Romer babysafe s isofixom) a k tomu dopasovat kocik zvucnej znacky (ziadny polsky ksunt kde clovek nevie ake latky a materialy su tam pouzite)...

Moja rada: radsej z druhej ruky kupit kvalitny kocik aj sedacku, ako polsku blbost za 300 EUR..podla mna je daleko dolezitejsie mat tu najlepsiu sedacku ako 'najkrajsi' kocik. Pre mna je bezpecnost vzdy prvorada. Tie menej zvucne znacky, x lander, captiva a co ja viem co sa do testov ani len nedostanu, nehovoriac o tom ze sa vobec nedaju kupit s isofixom.... Z tych zvucnejsich znaciek napr Jane totalne pohorela...

lub77
25. feb 2015

X-Lander XA, kupovaný 11/2012, 2-kombinácia (vanička + športová časť), cena okolo 450 €. Veľká spokojnosť, synček sa v ňom vozí doteraz. 🙂

miminka350
13. mar 2015

Silver Cross Balmoral, je to obrovský kočík - kovová vanička, dieťatko do 3 rokov aj fusakom v pohode. Pohodlie pre bábätko je na 1. mieste. Nevýhoda cena a neskladnosť, dajú sa však zohnať z Anglicka za rozumné ceny. Máme doma aj menší typ Silver Cross Kensigton, oba sú úžasné. Silver Cross Kensigton - skladací podobne ako kedysi Liberty - odnímateľná kovová vanička, skladací podvozok. Balmoral však jednoznačne vedie. Nie nadarmo v nich kráľovská rodina už desaťročia vozí svoje deti. Tieto kočíky aj vydržia desaťročia slúžiť ! Ceny nových u nás sú však katastrofa . Je mi ľúto bábätiek, ktoré ich rodičia "natrieskajú" do plastových módnych výstrelkov, v ktorých bábätko zbytočne trpí. Hlavne že rodičia sú in a vyzerajú ako k katalógu. Ale je to iba môj názor