Aký kočík vybrať - poraďte mi 🙂

danijela51
22. aug 2019

Ahojte, prosím vás poradte mi nejaký kombinovaný kočík (3kombinácia), aby bol ľahký, ľahko skladateľný (športová časť aby sa skladala naraz s konštrukciou) a polohovateľnou rúčkou, predĺženou striežkou.. Ďakujeeem 🙂

majusik1305
22. aug 2019

Ahoj. Ja mam takú skúsenosť s 3 kombináciou, že je ta športová časť veľmi ťažká, a v podstate skoro vôbec som ju nevyuzivala, lebo som si potom kúpila zvlášť športový kočík, ktorý je super ľahký, ľahko sa skladá a neviem si ho vynachváliť. Takže ja odporúčam si kúpiť skôr 2 kombináciu, a športový potom zvlášť.... 🙂

sapetka
22. aug 2019

Ak sa da ku si len vanicku 😊

gumkac19
22. aug 2019

@danijela51 mamas and papas sola

jenny257
22. aug 2019

Neuvažuj nad 3 kombináciou . Je to absolútna zbytočnosť - nakoľko ten športiak stojí väčšinou úplne za 💩 . Keď už tak kúp nejaký lepši športový a k tomu vaničku a vajíčko . Ja som mala tak vyskladany britax. Konkrétne agile plus

adoska717
22. aug 2019

@jenny257 nesuhlasim... Ja som od zaciatku chcela jedine 3kombi a som max spokojna.... Mam ABC design viper 4 2017.. Vanicka celkom velka, vajicko velke priestranne, sportovu cast pouzivame uz rok a stale som spokojna.. Da sa aj v smere aj v protismere, zvladne skoro vsetky tereny... Jedina nevyhoda ze je tazsi ale i tak by som nemenila

jenny257
22. aug 2019

@adoska717 veď práve to je , že je ťažký . To je u mna najväčšia nevýhoda - nemáme výťah.

tiumen
23. aug 2019
zuzanicenka
23. aug 2019

Ahoj. Môj názor po skúsenosti : ja by som si už trojkombinaciu nekupila. Za tie peniažky som mohla mať zvlášť vsetko a poriadne. Hlavne autosedačku poriadnu a čo vydrží aj na dlhšie a aj športiak, lebo ten čo je v 3-kombinacii je otras. Ťažký, nespratny, ani do kufra sa mi nevojde a to mám combi auto. Teraz som kúpila športiak EasyGo Optimo Air a nelutujem. Je to teda sportiak, ale dá sa dokúpiť aj vanicka keby nieco (napr. pri druhom dieťati). Je ľahší, spratnejsi, zmestí sa do kufra konečne. A keď ešte dokúpim poriadnu autosedačku, tak predám celu 3-kombinaciu preč...

nika_m
23. aug 2019

Ahoj...neviem ci je sportiak z 3 kombi, ktory sa da zlozit v jednom kuse...nemam az taky prehlad ale ak mozem poradit tak skus este pouvazovat nad tym, ci isto chces 3kombi :D ja som citala rozne fora ked som bola tehotna a aj tak som kupila 3komb...vanicka super, vajicko tiez, naklikli sme na podvozok ked trebalo...ale ta sportova cast je otrasna...jednak sa mi nepaci, strieska je neforemna, uz by som aj prijala kocik ktory jednou rukou zlozim a nezaberie mi cely kufor...3kombi chcem predat a kupit malemu uz normalnu autosedacku a skladnejsi sportiak 🙂 pri druhom uz by som riesila kocik inak a urcite ak aj kupila tak len vajicko a vanicku a potom uz lepsi a lahsi sportovy...ak chces 3kombinaciu tak vyskusaj, ved nikto ti nemoze zakazat a mozno budes spokojna...vidim v meste aj mamky, ktore maju uz aj vacsie deti a pouzivaju sportovu cast z 3kombinacie ale zase citam a poznam vela pripadov kedy max chvilku vyuziju sportak a zbavia sa toho a kupia nieco spratnejsie 🙂

lenuskaa92
6. sep 2019

Ja by som tiež už nekupovala trojkombinaciu.. Skoro vôbec sme ju nevyužili.. Sú dosť male..dcerke sa tam aj zlé spalo nakoľko sú strašne úzke. Tak som cely kočík predala a kúpila len športiak veľký.. A mame 2 roky a stále sem tam využívame aj v ňom prešli cez obed.. Teraz budeme mat druhé babetko a tiež hľadám len vanickovy..

ukulela
6. sep 2019

moja skusenost: suhlas s @jenny257 . pri starsom som mala klasicku 3kombinaciu - vakco, vanicka, sportiak - a teda opacha. preto som neskor kupila namiesto sportiaka Valco snap Ultra - s otocnou korbou. mladsiemu som k tomu dokupila vanicku a vajicko (cybex s adaptermi) - z trojkombinacie som vyuzila na dvore este hlnoku vanicku, lebo bola fakt velka, ale do mesta/presuny autom uz len Valco - a bud vanicka, alebo len vajicko na konstrukcii a teraz sportova korba, alebo na kratke pobyty aj vajicko este staci.

marcelkaemmka
6. sep 2019

Aj ja som za peg perego neskutocne lahky sikovny a naaaadherny

siklsi
18. nov 2019

@tiumen ako ste spokojná s kočíkom Cybex Balios S? Vďaka 🙂

tiumen
18. nov 2019

@siklsi áno 👍