Aký kočík pri dvoch malých deťoch?

semiha85
11. jan 2019

Ahojte. Ako ste riesili situaciu tie,ktore mate dve deti hned po sebe? Mala bude mat coskoro rok a v lete cakame dalsie.. tak rozmyslam, ci kupit tandemovy, alebo ci hodinu bude vladat starsia cupkat popri kociku 🙂

ellieellie
11. jan 2019

My budeme mať rozdiel 21 mesiacov. Nechystám sa kupovať súrodenecký kočík, ale uvidíme samozrejme v praxi podľa potreby. Po sídlisku na bežné kočíkovanie dám malého do hlbokého kočíka a starší pôjde po svojich, chcem kúpiť aj ten skejtík na kočík, keby bol unavený. Na väčšie výlety s manželom môžeme staršiemu zobrať športový kočík. Uvidíme, ako sa budú dať zvládnuť rôzne vybavovačky, lekári, nákupy, keď bude starší bez kočíka a budem na oboch sama. Zariadim sa, keď budem vidieť, ako to pôjde 🙂 Snáď pridajú svoju skúsenosť aj iné mamičky, tiež ma to zaujíma 😉

m14m
11. jan 2019

Ahojte, ja mam medzi detmi 19m. Pouzivala som skejtik, lebo podmienky mi nedovolovali mat surodenecky kociar. Do pivnice ide schodisko a domou 3 poschodia bez vytahu 🙂 zvladlo sa to takto v pohode. Chodili sme na ihriska pri byte tam som si kociar odstavila mala sa vyspala a so starsim som sa hrala. Na ten presun stacilo. Ked bolo nieco dalej pouzila som satku, neskor manducu. Tam mladsiu a starsi v kociari. Mali sme este jeden kociar ked sme boli dvaja, ale ten sme za 2 roky pouzili asi 3 krat.

biokozmetika
11. jan 2019

@semiha85 ja som síce detičky po sebe mala až po 22mesiacoch ale tým, že sme žili v centre veľkomesta a syn bol riadne akčný, museli sme mať dvojkociar a bola som veľmi spokojná s Phil&Teds. Neskôr keď sme sa presťahovali bol super aj do terénu a na cestovanie lietadlom/vlakom...