Aký kočík pre bábätko narodené v auguste?

karolina288
7. máj 2011

narodi sa nam babatko narodene v auguste 2011 a mame dilemu aky kupit kocik, pretoze chceme 3 kombinaciu s velkymi kolesami ale vanicky su vsetky malicke, poradite mi niekto ktore kociky by vyhovovali? pretoze ak dam do vanicky na zimu babatko vo fusaku, tak je otazne ak budem mat vanicku sirky 35cm ci sa mi tam vobec zmesti? no vobec neviem.....

kiya
7. máj 2011

@karolina288 moja mala je tiez augustova a mali sme x lander xt.. velkostne vanicka uplne super, mala ma fusak kaiser iglu a na capici mala velky brmbolec 😀 a uuuplne s prehladom sa tam mestila a to ten fusak nejde odzipsovat na spodu, takze bol vo vanicke v celej svojej dlzke... sirka bola tiez v pohode... to som ani nejak neriesila, celu zimu sa tam mala rochnila a to sme chodili von kazdy den...
ak by si mala zaujem, akurat ho predavam... vynasam kocik teraz na poschodie, a potrebujem nieco mensie a lahsie, ak chces mrkni inzerat 🙂

alka221
7. máj 2011

@karolina288 no hlavne si kup kocik s velkou vanickou, my sme mali pozicany od svagrinej a tiez to malo vanicku malu a maly sa narodil v auguste, stalo sa asi to ze maly bol taky velky ze uz na zaciatku decembra som musela fusak davat do sportoveho kocika na lezato bo maly s ami vobec nezmestil..velmi som naten kocik nadavala. jednoznacne co naj
lepsie aby jazdil v snehu su dobre velke kolesa ale na leto je to naprd.a veeeliku vanicku odporucam

azarijka
7. máj 2011

@karolina288 my mame espiro enzo evo, vanicka je veeeelka, je to 3kombi, aj velke kolesa ma (nafukovacie ale defekt sme este nemali a to sme s nim boli na kadejakych cestach-necestach), predne kolieska su otacacie o 360stup - je to super a daju sa aj zafixovat na rovno....

vanicka je na dlzku cca 78cm a na sirku 39cm (v strede)...

vladka75
7. máj 2011

cam cortina X3 ma velku vanicku. nasi znamy ju maju, babo sa im narodilo tiez v auguste a do aprila pouzivali vanicku so zdvihnutou opierkou na chrbatik 🙂

michaela80
7. máj 2011

No ja mam kociarik Jane 2010 a vanicku Transporter co je vraj malinka vanicka a vydrzali sme tam do marca a aj v matrixe co je polohovatelna autosedacka sa este v marci vozila.... 😉 😉 a to jejulova...Fusak som mala lodger bunker 😀 😀 a tiez ho predavam.. 😉 lebo chcem jane 2011 v ruzovej farbe...

cathy26
7. máj 2011

ahoj, my sme mali ABC Desing, malý je júlový a vaničku sme používali cca do marca, počas zimy vo fusaku uplne v pohode. 🙂

mirka907
7. máj 2011

Mne sa mala tiez narodila v auguste...mali sme Pierre Cardin 3kombinaciu (najdes u mna v bazariku)....hlboku cast sme mali v pohode do marca a to je moja mala buchta vacsia....kociar kt. sme mali chvalim kvoli velkym kolieskam a schopnosti fungovat v snehu

zuzanapp
7. máj 2011

@karolina288 my sme mali casualplay S4 a to drobec je júlový vo vaničke bol do januára a to v originálnom fusaku, ktorý sme využili aj v šporťaku. Inač pôrodná váha 3700g takže žiadne drobátko 😀

akika722
7. máj 2011

moj maly mal 3650g a ja som mala pierre cardin paris,tiež mam augustove babo..vanička sa mi nezda tak malinka...a mam k nemu aj original fusak,v zime sa krasne vmestil do vaničky...
aaa kočik mam aj v bazariku lebo už použivame maly športiačik

jasminet
7. máj 2011

nasa je junova a v pohode som ju vo fusaku vozila v hlbokej vani do 8-9 mesiaca v teutonia cosmo s korbou alvi set (cize do sportaku isla asi v polke marca). ten sa da sklopit uplne do lahu, nie je problem tam dat aj mensie babo

stvura
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
tina_22
8. máj 2011

Ja by som vaničku nekupovala, ale radšej kočík s fusakotaškou, teda s prenosnou taškou na bábo, aj v zime sa tam bábatka zmestia úplne v pohode 🙂 Bez stresov, či bude veľké vojde aj fusakom 😉 a sú aj lacnejšie, ako s vaničkou. A asi by som išla do Hartanov, tie sa mi najviac pozdávajú