Aký kočík kúpiť na zimu?

xen21
9. aug 2011

ahojte, aky kocik by ste poradil na zimu?maly ma teraz 14 mesiacov...myslim nejaky lahky a aby dobre isiel po snehu...teraz mame nunu a ta ma na sneh asi nizky podovzok...

zuzikkaa
9. aug 2011

@xen21 z vlastnej skusenosti quinny freestyle...jane slalom...hlavne velke nafukovacie kolesa 😀 nuna neprezije 😀 😀 😀

xen21
autor
9. aug 2011

@zuzikkaa a nie su tazke???lebo som mala xlander a to je krava velika

zuzikkaa
9. aug 2011

@xen21 su,,ale ina moznost do snehu nieje...xlandera si si mala na zimu nechat. 😉

xen21
autor
9. aug 2011

asi tak :D

lodgermaniacka
9. aug 2011

@xen21 ja kupujem baby jogger city elite, mam aj lahšie golfky do auta, ale na zimu určite trojkolku 😉 mam o mesiac staršie dieťa ako ty..

pingu1
9. aug 2011

samozrejme JANE, trojkolska. s tym som utiahla aj vysoky sneh a hlavne je tam kooopec miesta pre krpceka a aj fusak, netlaci sa tam jak sardinka

dara76
9. aug 2011

Jane ma okolo 7kg - patri k tym lahkym a fakt je do zimy ako stvoreny.

zuzikkaa
9. aug 2011

@dara76 odkial mas ze jane ma 7kg??? mozno tak samotna konstrukcia...ten ma okolo 12-13kg

dara76
9. aug 2011

Nasla som to teda presne, jane slalom, konstrukcia 8kg +3kg sportova cast. Takze 11kg. Ja mam jane powertrack360 z roku 2004 a nezda sa mi tazky. Sma ho v pohode zdvihnem.

vulka
9. aug 2011

Ja mám tiež Jané powertrack a fakt je ľahký. Konštrukcia 8kg. Športová časť asi tie 3-4 kg. My sa ešte chystáme používať vaničku. No a hlavne veľké nafukovacie kolesá sú do snehu super.

laurka15
10. aug 2011

Ahojte,
chcela by som tiež poradiť, či je do snehu lepší kočík trojkolka, alebo štvorkolka, budem používať aj vaničku, miminko sa narodí v jeseni. Trojklkou myslím vpredu v strede 2 kolesá. Alebo jedno? poraďte 🙂

lizatko1009
10. aug 2011

@laurka15 ja ti z vlastnej skusenosti radim, ze stvorkolka jednoznacne, od narodenia sme pouzivali bexu 4kolku parada super, en sportova cast mi nevyhovovala a vymenila som za chipolinu 3kolku a nijeje to az take stabilne a ani nijaka znacka kocika 3kolka nebude, ked chcem vyjst na chodnik, tak sa to prevracia, ale ja viem, je to teraz in 3kolka 😀 asi z japonska 😀 a hlavne pozeraj aby malo velke kolesa gumene nafukovacie, ako hrkajuce plastikove cercaky do snehu original a aby to dieta malo aj pohodlie, nie len co najmensi kocik, lebo je in, napichnuta autosedacka a ideme.

laurka15
11. aug 2011

@lizatko1009 Ďakujem 🙂 tiež som si to myslela, ale začala som o tom rozmýšľať, keď som videla, že pri Quinny Buzz 4 dávajú zadarmo jedno koleso do stredu a píšu, že do terénu...... tak som začala uvažovať, či nie je lepšie kúpiť 3-kolku 🙂

lizatko1009
11. aug 2011

@laurka15 nad takym kocikom ani nerozmyslaj, je to plytka krava. pozeraj nad normalnou 3kombinaciou a 4kolka jednoznacne, nepozeraj nato co je in, teraz ked ma kolar stokke tak aj zvysok take musia mat, ale nepozeraju nato ako to vyzera, aky je ani do snehu ani do terenu, ale hlavna vec, ze je v mode.

zuzuliq
11. aug 2011

Nas maly sa narodil v septembri takze zimne babo. Kupili sme V cross a nelutujem, velka vanicka, maly isiel do sportaku az zaciatkom marca. Takze sa do vanicky krasne zmestil aj s fusakom. A tiez som najprv chcela len trojkolku ale zobrali sme 4kolku a uplne ze super. Ak by ste mali zaujem tak ho predavam 😉

zuzuliq
11. aug 2011

Jeej az teraz pozeram ze sa tu jedna o kocik pre vacsie deti 😅 My uz tuto zimu budeme bez kocika asi, mame sice taky golfac marq q ale ten kedze nema nafukovacie kolieska bude asi nic moc 😒

zuzikkaa
12. aug 2011

@laurka15 cim viac kolies tym horsia manipulacia 😉 takze 3kolka s 3mi kolesami 😅

lizatko1009
12. aug 2011

@zuzikkaa 3kolka musis uznat, ze je nestabilna, ked chcem vyjst na chodnik uz ma berie do stran. a ked som mala 4kolku a predne kolesa co sa otacaju to bola neporovnatelna manipulacia 🙂

zuzikkaa
12. aug 2011

@lizatko1009 no ja som sa stretla iba so stabilnymi 3kolkami 🙂 jasne co sa tyka vychadzania a schdzania na chodnik che to trochu zrucnosti,,to je vsetko 😉

lizatko1009
12. aug 2011

@zuzikkaa no daj aka znacka, dufam, ze este nie mini plastikove kolieska

zuzikkaa
12. aug 2011

@lizatko1009 quinny,,jane...klasicke velke 3kolky...a mala som aj zapp,,tiez bez problemov

laurka15
12. aug 2011

@lizatko1009 pozerám to Chipollino a vôbec to nevyzerá zle..... no ešte sa len rozhodnúť či naozaj tú 4kolku, alebo 3kolku, lebo názory sú odlišné 🙂 🙂

laurka15
12. aug 2011

@zuzikkaa prosím ťa, ty si mala qiunny kočík? ktorý, ten s jedným predným kolesom? nikde nemôžem násť koľko ten kočík váži... nemáte info niekto?

boresko
12. aug 2011

@lizatko1009 Ahoj, ja len potvrdzujem, ja mam termin pred zimou a v pivnici mi uz porkuje stvorkolesova Bexa s nafukovacimi kolieskami, predne su otocne aj fixovatelne. Ja tym 3kolkam nemozem prist na chut a v zime si to neviem ani predstavit.... takze schvalujem nazor 🙂 🙂 🙂

lizatko1009
12. aug 2011

@laurka15 a chces to chipolinu? cisto sportiak, alebo 3kombinaciu?

@boresko tak bexa sa mi vzdy pacila a hned som ju objednala, vanicka bola super a v zime kolko sa v nom navyvazal, ale sportova cast nebola moc doriesena, aku mas farbu?

laurka15
12. aug 2011

@lizatko1009 ešte som sa nerozhodla 😉 chcem ísť pozrieť po obchodoch, naživo je to určite lepšie odskúšať, pozrieť........... chcem hlavne, aby bol kočík ľahký, dobre ovládateľný, 3-kombináciu a keby sa pošťastilo tak niečo v hnedej farbe 😀

lizatko1009
12. aug 2011

@laurka15 jj uplne inac nazivo vyzera ako na foto, prekvapili ma aj tie farby aj ze je priestranny a strieska sa da preklopit do predu, chipolino ma teraz tiez peknu 3kombinaciu pozri si je to novinka chipolino mona. moj tej optima je lahky dobre sa ovlada, len na 3kolku potrebujes zvyk.

zuzikkaa
12. aug 2011

@laurka15 ktory tip mas na mysli??? ja poznam 4 😅
ja som mala freestyle a ten ma az nejakych 17kg
a mala som zapp a ten vazi nejakych 8kg

boresko
12. aug 2011

@lizatko1009 Ja mam novy model a sportova cast vzyera vyborne, mam jeho fotku v mojom fotoblogu, tak kukni 🙂