Aký kočík kúpiť, keď budem mať autosedačku Cybex Aton 5?

30. aug 2024

Ahojte mám taký problém.Budem mať autosedačku cybex aton 5, ale kočíky čo pozerám sú nekompatibilné s touto autosedačkou.Ani univerzálny adaptér by na nich nesadol alebo len tomu nerozumiem na čo všetko zacvakne.
Pozerám kočíky v cenovej relácií do 500€ a jedná sa skôr o kočíky ktoré sa už len dopredávajú.Môžem, ale nechcem investovať zbytočne viac do kočíka.Kočíky pozerám vo farbe sivej, tmavomodrej navy.
Zatiaľ som pozerala Moon style, Petite&Mars Trails
Ak by ste náhodou vedeli poradiť s adaptérmy aj na tieto značky tak budem rada 🙂.

bolarazjedna
30. aug 2024

My máme cybex aton 5 a Bexa line 2.0.

janai1
30. aug 2024

Doslova máš pri oboch kocikoch napísané ze sú kompatibilné s vajíčkami značky cybex

nikolk0
30. aug 2024

Mali sme rovnaké vajíčko a kočík Moon style s originál adaptermi Moon .. žiaden problém nebol , väčšina kocikov je kompatibilných so cybexom len treba vhodne adaptery , najlepšie sa ísť spýtať do obchodu ak si niesi istá a vybavené

autor
30. aug 2024

@janai1 Tak ja som asi blbá, ale ja tu cybex v popise nevidím.Adaptéry vhodné na autosedačku Maxi Cosi Tinca, Coral, Rock i-size, Pebble Pro i-size. Vhodné sú aj pre autosedačky značky Kiddy.
A kedže som prvorodička tak nemám tušenie čo na čo sadne ešte pokiaľ to tam nepíše :D

autor
30. aug 2024

@nikolk0 Len tie kočíky sa už nepredávajú ako novinky a tak je problém tieto adaptéry dokúpiť.
Moon style som ešte našla, ale do októbra už možno ani kočík na predaj nebude takže zháňam všetky možné alternatívy.
Ale skúsim aj po bazároch sa opýtať na tie adaptéry.

autor
30. aug 2024

@nikolk0 Ja kočíky pozerám prevažne na internete lebo na predajniach ich už nemajú.

nikolk0
30. aug 2024

Tak by som skôr hľadala aktuálne kociky do 500€ nie tie ktoré končia a je problém dokúpiť komponenty .. na trhu je kopec kocikov , napr. taký kočík Cybex Eos na feedo.sk stojí po registrácii 520€ , 100% kompatibilita s vajíčkom cybex , taktiež kociky Kinderkraft treba popozerat sú cenovo dostupné .. stačí si pogooglit , prečítať , pripadne napísať tu na MK do kocikovej poradne , len treba tomu povenovat čas

janai1
30. aug 2024

Ved hneď prvé slovo je cybex 🙄

autor
30. aug 2024

@janai1 To píše na MK.Ja som pozerala na predajniach na ich webe, ale ďakujem za info 😂.
Fakt ďakujem 🙂

autor
30. aug 2024

@nikolk0 Áno Eos som pozerala, ale každý ma od cybexu odhovára, že sú kazivé a servis je drahý.
Autosedačku dostanem novú darovanú tak preto hľadám kompatibilné kočíky 🙂.

Ďakujem kočky.Pôjdem pozrieť radšej na predajne.

lulu_originally
30. aug 2024

Ahoj, veľa dôležitých informácii (respektíve vlastností ako je terén, tak aj výška rodiča, váha kočíka, skladnosť, alebo spomínaná kompatibilita autosedačiek známych značiek atď.), ktoré by si mala pred kúpou kočíka zvážiť, nájdeš aj v tejto mojej odpovedi z Kočíkovej poradne 👉 https://www.modrykonik.sk/ask-an-expert/kocikov...

Kúpa prvého kočíka - je pre mamičku veľká vec, tak ako kúpa prvého auta pre muža 😉

Držím ti palce. V pripade doplnenia informácií mi neváhaj napísať 👋🍀